Święta święta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 17:39

Dziwne święta będą...?
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 18:31

Święta Wielkanocne inne niż zwykle. Bez kropidła i święconki.

https://plus.nowiny24.pl/swieta-wielkan ... 1-14879343
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 18:37

W oknach trzeba zrobić dekoracje.To nas zjednoczy a na Rezurekcję wszyscy powinni wyjść na balkon albo uchylić okno.Z radościa wołając Alleluja!
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 19:11

Czy ja wiem. Człowiek przed człowiekiem ucieka. Świątynie zamknięte. Będzie kryzys wiary raczej.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 19:25

To straszna choroba już nie skupiając się już nawet na fizycznych aspektach.. Nie ma odwiedzin w szpitalu. Kupowania jabłuszek czy picia. Człowiek zostaje sam.

A jak się epidemia bardziej nakręci to może być jak we Włoszech

Włoszka z małej miejscowości na północy kraju odbywa kwarantannę domową. Siedzi zamknięta z ciałem męża, bo służby nie chcą zabrać go z mieszkania, póki nie będą mieć pewności, że nie był zakażony koronawirusem.

https://tvn24.pl/swiat/wlochy-okolice-g ... an-4345655

Gdzie jest Bóg?
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 19:34

A jak to będzie bez świąt u mamusi?
Sama nic nie umiem i zwyczaje nie chce mi się!
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 17:38

A co z jajami? 👀
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 19:40

A jak to będzie bez świąt u mamusi?
Sama nic nie umiem i zwyczaje nie chce mi się!
A psychiatrzy też nie przyjmują?
Na górę

Postautor: dvd » 31 mar 2020, o 19:48

wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komunowroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komunowroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komunowroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komunowroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komunowroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno wroc komuno 8) 8)
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 09:59

A temu co z tym wróć komuno? :P Jakiś potomek ubeka?
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 18:12

No to czas zakładać rękawy wszystkie mamusine pasożyty!
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 22:48

W oknach trzeba zrobić dekoracje.To nas zjednoczy a na Rezurekcję wszyscy powinni wyjść na balkon albo uchylić okno.Z radościa wołając Alleluja!
Świeta tego roku będa inne ale musimy cos zrobic aby modlitwa i wspólnota chcrześcijańska zwycięzyła zło.
Możemy siedziec w domu ale wspólna modlitwa będzie wielkim darem-ofiarą-prośbą.
Wiara czyni cuda.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2020, o 20:21

Czas Pomoru. Troche to diabelskie, że nie mozna schronić sie w kościele a ksiądz rozdając komunię może zarazić :roll:
Na górę

Postautor: dvd » 3 kwie 2020, o 20:31

judea idea nie wiem :shock: :cry: czy to koniec
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2020, o 20:47

wszyscy straszą, że na jesieni rusza druga fala i że 70% sie tym i tak zarazi. 95% umiera ponad 65 roku życia . słabo. nie zdążą sie nawet nacieszyć emeryturą :roll:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”