Zmowa Stacji Paliw

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 11:02

Debil nadal swoje. Nie piszesz na temat. Nawet jeśli paliwo będzie kosztowało 7 zł to i tak w Tomaszowie 7.30 zł. I o tym jest temat. Oszołom koloryzuje literki myśląc , że mądrzej wtedy wygląda :panzielony:
Gdyby nie PISOWSKIE KŁAMSTWA w sprawie podatków - rozmawialibyśmy o cenach niższych o ok. złotówkę na litrze, a nie o jakichś marnych, wydumanych trzydziestu groszach zaślepiony wielbicielu pisowskich kłamstw i pisowskich kłamców.
PS. Wczoraj, na trasie Tomaszów Rzeszów z ciekawości uważnie oglądałem ceny paliw na stacjach. Za wyjątkiem Oleszyc ceny były takie same lub wyższe niż w Tomaszowie , nie licząc BP. Udław się więc swoim szczekaniem o zmowie tomaszowskich pompiarzy obrońco partii obiecywaczy i kłamców :twisted: :twisted: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 11:34

Ale ty i tak nadal pozostajesz kolorowym forumowym debilem :P :lol:

Chociaż trochę załapałeś. Jedno zdanie na temat. :P
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 15:39

Takie to tutejsze...

Z jednej strony chcielibyśmy aby wszystko było tanie, z drugie chcielibyśmy aby pracodawca dużo płacił.
Z jednej strony chcielibyśmy aby państwo pomagało jak najbardziej, a drugiej najlepiej jakby wszystko było na czarno do ręki, abyśmy nie płacili żadnych podatków. Oczywiście składki zus niech pracodawca sobie sam zapłaci za nas.
Tankując w Rzeszowie, pamiętajmy że na tej stacji i w tym sklepie w T.L. być może pracuje ktoś z naszej rodziny, ktoś z naszych znajomych kto też chciałby zarobić i mieć pracę.

Problem polega na tym , że większości społeczeństwa pojęcie patriotyzmu gospodarczego jest zupełnie obce.


Jeśli autor wątku uważa, że ceny paliw w mieście są zawyżone - jest to doskonały pomysł na biznes - Jesteś skazany na sukces, więc nawet ewentualny kredyt dostaniesz bez problemu, wybuduj stację paliw, sprzedawaj po cenie po jakiej chciałbyś kupować/tankować na stacjach i płać pracownikom tyle ile chciałbyś zarabiać pracując na stacji paliw.
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 15:52

Niezły kawał sukin...a z ciebie. Se wybuduj. Ja nie mam za co dupku se wybudować,a gdybym miał nie muszę sprzedawać paliwa dlatego że lubie sprzedawać lody i pocałuj mnie w dupę cwaniaku. zapytaj po ile zarabiają pracownicy na tych zmówionych stacjach może się z nimi zamienisz albo wyślesz swoją rodzinę.
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 16:50

Nie możemy w Tomaszowie Tanio Paliwa Sprzedawać bo nie będziemy mieć na wypasione wakacje, samochód w Lizingu , nowo budowanego domu, dzieci nie będą miały najnowszych telefonów branych na firmę , komputerów a na to trzeba kasy !!! Nie możemy cały czas pracownikom płacić najniższą krajową bo nikt nie będzie chciał u nas pracować a ja za kasą nie będę stał wystarczy mi to co zarabiam nie pracując !!! Jestem Szefem !!! Na mnie i moją rodzinę Robole Robią :!:
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 18:26

Debil nadal swoje. Nie piszesz na temat. Nawet jeśli paliwo będzie kosztowało 7 zł to i tak w Tomaszowie 7.30 zł. I o tym jest temat. Oszołom koloryzuje literki myśląc , że mądrzej wtedy wygląda :panzielony:
Gdyby nie PISOWSKIE KŁAMSTWA w sprawie podatków - rozmawialibyśmy o cenach niższych o ok. złotówkę na litrze, a nie o jakichś marnych, wydumanych trzydziestu groszach zaślepiony wielbicielu pisowskich kłamstw i pisowskich kłamców.
PS. Wczoraj, na trasie Tomaszów Rzeszów z ciekawości uważnie oglądałem ceny paliw na stacjach. Za wyjątkiem Oleszyc ceny były takie same lub wyższe niż w Tomaszowie , nie licząc BP. Udław się więc swoim szczekaniem o zmowie tomaszowskich pompiarzy obrońco partii obiecywaczy i kłamców :twisted: :twisted: :panzielony: :panzielony:
Forumowy, za Tuska było po 6zł i nie skamlałeś od rana do wieczora na forum. A pamiętaj, że twój ulubieniec pozwolił na paliwo po 7zł, więc się go słuchaj.
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 18:37

ok po 7zł w zamościu po 6,70 w krasnymstawie ale po 7,50zł w tomaszówku, KUMASZ BYSTRZAKU?
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 19:15



Gdyby nie PISOWSKIE KŁAMSTWA w sprawie podatków - rozmawialibyśmy o cenach niższych o ok. złotówkę na litrze, a nie o jakichś marnych, wydumanych trzydziestu groszach zaślepiony wielbicielu pisowskich kłamstw i pisowskich kłamców.
PS. Wczoraj, na trasie Tomaszów Rzeszów z ciekawości uważnie oglądałem ceny paliw na stacjach. Za wyjątkiem Oleszyc ceny były takie same lub wyższe niż w Tomaszowie , nie licząc BP. Udław się więc swoim szczekaniem o zmowie tomaszowskich pompiarzy obrońco partii obiecywaczy i kłamców :twisted:
Forumowy, za Tuska było po 6zł i nie skamlałeś od rana do wieczora na forum. A pamiętaj, że twój ulubieniec pozwolił na paliwo po 7zł, więc się go słuchaj.
1. To Tusk zrobił w bambuko Polaków i naobiecywał obniżek podatków w paliwach jak kacza kulawa niedojda w 2011 r. , a potem jak kacza kulawa niedojda pokazał, że z gęby cholewę można robić, a ludzi jak ciemną masę potraktować???!!!

2. Zapomniałeś już ogłupiony zmanipulowany pisoidioto, że ceny paliw na koniec rządów peło - to było naprawdę niewiele ponad 4 zł/za litr?
Przypomnij je sobie pisodurniu i przestań szczekać idiotyzmami i sam idiotę z siebie robić :twisted: :lol: :lol:
: https://www.motofakty.pl/artykul/ceny-p ... -roku.html
Ależ wyborców ma ten PiS :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 19:46

No cóż. Lepsi wyborcy peło którzy z uporem maniaka twierdzą, że Tusk jest prezydentem UE? :lol: :lol: :lol: a posłowie peło maja darmowe przeloty?takiego durnia to ze świeca szukać :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 19:53

I co z tego, że pod koniec było po 4zł, jak wcześniej było po 6zł. Doczytaj sobie w jakim kontekście padły słowa, że teraz może być i po 7zł i skończ bredzić.
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 19:53

ok po 7zł w zamościu po 6,70 w krasnymstawie ale po 7,50zł w tomaszówku, KUMASZ BYSTRZAKU?
Zwykły głupku,koło ptaszka mi lata czy za peło czy za pisiorstwa paliwo było,miało być albo będzie po 2zł,5zł a może po 10zł,ważne głupku jest to że nawet jak za pisiorsta czy w przyszłości za peło benzyne będziesz miał po 2,5 czy 10zł u nas w Tomaszowie jest i będzie ono o 30 czy 50 gr drożej,tak wygląda zmowa a ty sobie politykuj dalej palancie.Rozumiesz głupku?
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 20:21

ok po 7zł w zamościu po 6,70 w krasnymstawie ale po 7,50zł w tomaszówku, KUMASZ BYSTRZAKU?
Zwykły głupku,koło ptaszka mi lata czy za peło czy za pisiorstwa paliwo było,miało być albo będzie po 2zł,5zł a może po 10zł,ważne głupku jest to że nawet jak za pisiorsta czy w przyszłości za peło benzyne będziesz miał po 2,5 czy 10zł u nas w Tomaszowie jest i będzie ono o 30 czy 50 gr drożej,tak wygląda zmowa a ty sobie politykuj dalej palancie.Rozumiesz głupku?
Już we wpisie z godz. 11:02 - cyt. Wczoraj, na trasie Tomaszów Rzeszów z ciekawości uważnie oglądałem ceny paliw na stacjach. Za wyjątkiem Oleszyc ceny były takie same lub wyższe niż w Tomaszowie , nie licząc BP. Udław się więc swoim szczekaniem o zmowie tomaszowskich pompiarzy obrońco partii obiecywaczy i kłamców :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 20:28



Zwykły głupku,koło ptaszka mi lata czy za peło czy za pisiorstwa paliwo było,miało być albo będzie po 2zł,5zł a może po 10zł,ważne głupku jest to że nawet jak za pisiorsta czy w przyszłości za peło benzyne będziesz miał po 2,5 czy 10zł u nas w Tomaszowie jest i będzie ono o 30 czy 50 gr drożej,tak wygląda zmowa a ty sobie politykuj dalej palancie.Rozumiesz głupku?
Już we wpisie z godz. 11:02 - cyt. Wczoraj, na trasie Tomaszów Rzeszów z ciekawości uważnie oglądałem ceny paliw na stacjach. Za wyjątkiem Oleszyc ceny były takie same lub wyższe niż w Tomaszowie , nie licząc BP. Udław się więc swoim szczekaniem o zmowie tomaszowskich pompiarzy obrońco partii obiecywaczy i kłamców :panzielony: :panzielony:
Aleś ty głupek jesteś myślisz że wysokie ceny są tylko w Tomaszowie musisz być pisiorski matoł albo pełowski gnój i nie widzisz zmowy gdzie indziej,dlaczego w krasnymstawie może być taniej?
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2018, o 20:33

Według twojej logiki leminga opłatę paliwową PIS wprowadził tylko w Tomaszowie !!! W Zamościu , Lubaczowie i innych miastach regionu czy całej Polski jest tańsze paliwo ! POdobno tam tej opłaty nie ma i nie będzie !!! Opłata ma obowiązywać tylko w Tomaszowie :lol: hahahahahahaha logika D E B I L A z PełO :panzielony:
to jest forumowy przygłup. instytucja jak kiedyś wiejski głupek
Na górę

Postautor: joola » 28 gru 2018, o 20:55

LPG Tomaszów - 2,48, Budy - 2,33, Krasnystaw - 2,35 zł.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”