Zmowa Stacji Paliw

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 lis 2018, o 16:20


Opłatę paliwową, zwaną też oszukańczo opłatą emisyjną, skutkującą podniesieniem cen paliwa o 20 gr/litr wprowadziła PISOBOLSZEWIA niekumaty, nierozgarnięty, niedouczony pisodurniu!!! W tym roku!!!
...Nowa opłata emisyjna od paliw stała się faktem. A wprowadza ją podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę znowelizowana ustawa o biokomponentach i biopaliwach ciekłych. http://auto.dziennik.pl/paliwo/artykuly ... paliw.html
Twoim zdaniem POpaprańcu z tego powodu ceny paliw w Tomaszowie są wyższe niż w innych miastach ??? Jednak Lemingi to D E B I L E !!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2018, o 16:03


Opłatę paliwową, zwaną też oszukańczo opłatą emisyjną, skutkującą podniesieniem cen paliwa o 20 gr/litr wprowadziła PISOBOLSZEWIA niekumaty, nierozgarnięty, niedouczony pisodurniu!!! W tym roku!!!
...Nowa opłata emisyjna od paliw stała się faktem. A wprowadza ją podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę znowelizowana ustawa o biokomponentach i biopaliwach ciekłych. http://auto.dziennik.pl/paliwo/artykuly ... paliw.html
Twoim zdaniem POpaprańcu z tego powodu ceny paliw w Tomaszowie są wyższe niż w innych miastach ??? Jednak Lemingi to D E B I L E !!!
Nie wnikam pisoidioto, czy ceny paliw w Tomaszowie są wyższe czy niższe niż gdzie indziej i nie o tymk pisałem. Wiem tępy ogłupiony i zmanipulowany durniu, że gdyby ten nieodpowiedzialny tchórz i kłamca kaczy konus nie wprowadził dodatkowego podatku na paliwo - jego cena byłaby 20 groszy mniejsza na litrze. A gdyby jeszcze obniżył akcyzę JAK OBIECYWAŁ- byłaby jeszcze niższa. A le nici z tego. Twojemu guru zabrakło odwagi i odpowiedzialności. Zabrakło, bo to nieodpowiedzialny tchórz i w dodatku kłamca miłośniku partii komuchów Piotrowiczów, "ministrów" Misiewiczów, świrów Macierewiczów cz notorycznych kłamców Morawieckich :panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2018, o 16:19


Twoim zdaniem POpaprańcu z tego powodu ceny paliw w Tomaszowie są wyższe niż w innych miastach ??? Jednak Lemingi to D E B I L E !!!
Nie wnikam pisoidioto, czy ceny paliw w Tomaszowie są wyższe czy niższe niż gdzie indziej i nie o tymk pisałem. Wiem tępy ogłupiony i zmanipulowany durniu, że gdyby ten nieodpowiedzialny tchórz i kłamca kaczy konus nie wprowadził dodatkowego podatku na paliwo - jego cena byłaby 20 groszy mniejsza na litrze. A gdyby jeszcze obniżył akcyzę JAK OBIECYWAŁ- byłaby jeszcze niższa. A le nici z tego. Twojemu guru zabrakło odwagi i odpowiedzialności. Zabrakło, bo to nieodpowiedzialny tchórz i w dodatku kłamca miłośniku partii komuchów Piotrowiczów, "ministrów" Misiewiczów, świrów Macierewiczów cz notorycznych kłamców Morawieckich :panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:
Wal się ty faszystowskie ścierwo .
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2018, o 09:38



Nie wnikam pisoidioto, czy ceny paliw w Tomaszowie są wyższe czy niższe niż gdzie indziej i nie o tymk pisałem. Wiem tępy ogłupiony i zmanipulowany durniu, że gdyby ten nieodpowiedzialny tchórz i kłamca kaczy konus nie wprowadził dodatkowego podatku na paliwo - jego cena byłaby 20 groszy mniejsza na litrze. A gdyby jeszcze obniżył akcyzę JAK OBIECYWAŁ- byłaby jeszcze niższa. A le nici z tego. Twojemu guru zabrakło odwagi i odpowiedzialności. Zabrakło, bo to nieodpowiedzialny tchórz i w dodatku kłamca miłośniku partii komuchów Piotrowiczów, "ministrów" Misiewiczów, świrów Macierewiczów cz notorycznych kłamców Morawieckich :twisted:
Wal się ty faszystowskie ścierwo .
Pisobolszewika oj zabolało, że jego guru-kłamcę nazwano kłamcą. Masz tu jeszcze zaślepiony, oglupiony, zmanipulowany pisodurniu:


Uważam, że ludziom, którzy notorycznie kłamią i nie dotrzymują zobowiązań, po prostu nie można ufać. Jeżeli teraz mówią, że w żadnym wypadku nie wyprowadzimy Polski z Unii Europejskiej, to trzeba mieć do tego bardzo duży dystans. Kaczyński jest notorycznym kłamcą, Morawiecki jest notorycznym kłamcą - mówi w rozmowie z Onetem prof. Leszek Balcerowicz.
Według ekonomisty organizacja Święta Niepodległości to ze strony władz "szczyt nieudolności". - Jak na zapowiedzi, które słyszymy od dwóch, trzech lat, znakomitego upamiętnienia tej rocznicy to jest po prostu żałosne i to symbolizuje nieudolność - stwierdza Balcerowicz.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... cy/qjb47p3

A może TY jeszcze, jak twój żałosny guru -obiecasz obniżkę akcyzy na paliwo pisobolszewiku? Obiecaj. Skutek będzie taki sam, jak po obietnicy kulawgo konusa :panzielony: :panzielony: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 17:36



Wal się ty faszystowskie ścierwo .
Pisobolszewika oj zabolało, że jego guru-kłamcę nazwano kłamcą. Masz tu jeszcze zaślepiony, oglupiony, zmanipulowany pisodurniu:


Uważam, że ludziom, którzy notorycznie kłamią i nie dotrzymują zobowiązań, po prostu nie można ufać. Jeżeli teraz mówią, że w żadnym wypadku nie wyprowadzimy Polski z Unii Europejskiej, to trzeba mieć do tego bardzo duży dystans. Kaczyński jest notorycznym kłamcą, Morawiecki jest notorycznym kłamcą - mówi w rozmowie z Onetem prof. Leszek Balcerowicz.
Według ekonomisty organizacja Święta Niepodległości to ze strony władz "szczyt nieudolności". - Jak na zapowiedzi, które słyszymy od dwóch, trzech lat, znakomitego upamiętnienia tej rocznicy to jest po prostu żałosne i to symbolizuje nieudolność - stwierdza Balcerowicz.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... cy/qjb47p3

A może TY jeszcze, jak twój żałosny guru -obiecasz obniżkę akcyzy na paliwo pisobolszewiku? Obiecaj. Skutek będzie taki sam, jak po obietnicy kulawgo konusa :panzielony: :lol:
No co jest pisobolszewiku i miłośniku partii kumplującej z naziolami? Zaspałeś? Nie obiecasz? A ropa na BP na Kol. Łaszczówce już po 5,42. Nie "piątka". "Szóstka" Morawieckiego już blisko :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 19:06

Obrazek

Zamość, sobota, 10 listopada 2018
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2018, o 22:17

Jacek Krawiec: Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napier****. No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz, kur**, to paliwo może być nawet i po 7 zł (śmiech). (http://www.tvn24.pl)
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2018, o 10:47

paliwo staniało
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2018, o 11:58

Staniało bo złodziejom spadły obroty na stacjach !!!!!! Ja już od pół roku tankuję po za Tomaszowem , przeważnie w Zamościu gdzie jest paliwo tańsze nawet o 20 - 30 groszy na litrze !!!!!!!! Zapomniałem o Naszych Złodziejskich Stacjach prowadzonych przez Biznesmenów Janusz - ów :!:
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2018, o 17:04

to chyba jedyny sposób
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2018, o 18:01

Staniało bo złodziejom spadły obroty na stacjach !!!!!! Ja już od pół roku tankuję po za Tomaszowem , przeważnie w Zamościu gdzie jest paliwo tańsze nawet o 20 - 30 groszy na litrze !!!!!!!! Zapomniałem o Naszych Złodziejskich Stacjach prowadzonych przez Biznesmenów Janusz - ów :!:
Staniałoby jeszcze kilkadziesiąt groszy na litrze, gdyby Jarosław Kaczyński nie okazał się nieodpowiedzialnym tchórzem.
"Prezes PiS Jarosław Kaczyński w sierpniu 2011 roku wyraził się w sposób klarowny: – "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności". Obecnie, mimo iż PiS rządzi już 2,5 roku i decyduje o wszystkim, nadal nie widać wspominanej przez prezesa "odwagi i odpowiedzialności" do forsowania obniżek. Zamiast tego mamy próby podbicia ceny paliwa nowymi podatkami. Najpierw tzw. podatkiem drogowym, a jak to nie wyszło - nową opłatą emisyjną. http://niewygodne.info.pl/artykul9/0437 ... paliwo.htm
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2018, o 21:30

Staniało bo złodziejom spadły obroty na stacjach !!!!!! Ja już od pół roku tankuję po za Tomaszowem , przeważnie w Zamościu gdzie jest paliwo tańsze nawet o 20 - 30 groszy na litrze !!!!!!!! Zapomniałem o Naszych Złodziejskich Stacjach prowadzonych przez Biznesmenów Janusz - ów :!:
Staniałoby jeszcze kilkadziesiąt groszy na litrze, gdyby Jarosław Kaczyński nie okazał się nieodpowiedzialnym tchórzem.
"Prezes PiS Jarosław Kaczyński w sierpniu 2011 roku wyraził się w sposób klarowny: – "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności". Obecnie, mimo iż PiS rządzi już 2,5 roku i decyduje o wszystkim, nadal nie widać wspominanej przez prezesa "odwagi i odpowiedzialności" do forsowania obniżek. Zamiast tego mamy próby podbicia ceny paliwa nowymi podatkami. Najpierw tzw. podatkiem drogowym, a jak to nie wyszło - nową opłatą emisyjną. http://niewygodne.info.pl/artykul9/0437 ... paliwo.htm
Masz rację ale nie tłumaczy to zmowy tomaszowskich stacji.Wytłumaczenie jest proste.Biznesmeni wyjeżdżają na narty czy Sylwestra zagranicę a to kosztuje,od osoby jakieś 4-5 patoli razy rodzinka 2-4 osoby macie 10-20 kawałków i musimy ich sfinansować.Proste?
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2018, o 08:28



Staniałoby jeszcze kilkadziesiąt groszy na litrze, gdyby Jarosław Kaczyński nie okazał się nieodpowiedzialnym tchórzem.
"Prezes PiS Jarosław Kaczyński w sierpniu 2011 roku wyraził się w sposób klarowny: – "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności". Obecnie, mimo iż PiS rządzi już 2,5 roku i decyduje o wszystkim, nadal nie widać wspominanej przez prezesa "odwagi i odpowiedzialności" do forsowania obniżek. Zamiast tego mamy próby podbicia ceny paliwa nowymi podatkami. Najpierw tzw. podatkiem drogowym, a jak to nie wyszło - nową opłatą emisyjną. http://niewygodne.info.pl/artykul9/0437 ... paliwo.htm
Masz rację ale nie tłumaczy to zmowy tomaszowskich stacji.Wytłumaczenie jest proste.Biznesmeni wyjeżdżają na narty czy Sylwestra zagranicę a to kosztuje,od osoby jakieś 4-5 patoli razy rodzinka 2-4 osoby macie 10-20 kawałków i musimy ich sfinansować.Proste?


Tomaszowskim biznesmenom nie musisz niczego finansować. Wystarczy, że zatankujesz poza Tomaszowem. A od np. opłaty emisyjnej nie uciekniesz nigdzie, jeśli tylko paliwo kupujesz. Brawo PiS, brawo pisowska władza :panzielony:
...Jeszcze przed zaprzysiężeniem na premiera Mateusz Morawieckie mówił: My nie podwyższamy podatków! Od tamtego czasu PiS zmienił stanowisko. https://nczas.com/2018/05/16/lawina-now ... obywateli/
Ten notoryczny kłamca Morawiecki nawet podatek od deszczu wprowadził
:panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2018, o 08:35

Jacek Krawiec: Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napier****. No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz, kur**, to paliwo może być nawet i po 7 zł (śmiech).


https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 42252.html
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2018, o 08:42

Forumowy przygłup jak zwykle nie załapał sedna sprawy. :roll: Chodzi o różnice w cenach na tomaszowskich stacjach w stosunku do stacji w Krasnymstawie, Lublinie itd.

Jak opłata emisyjna podwyższy cenę paliwa to i tak na tomaszowskich stacjach będzie wyższa niż w wyżej wymienionych.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”