FILM KLER

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 20:24

Są księża, którzy "źle się prowadzą" (delikatne mówiąc) ale ludzie litości nie wszyscy i nie aż tak. Film ma dawać do myślenia a nie siać panikę... Nie podali, że historia oparta jest na faktach autentycznych. W bajkę o czerwonym kapturku też uwierzyliscie? Jak tak to nie radzę chodzić po lesie!
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 20:27

Pedofilia jedno z najohydniejszych przestępstw. Ale wątek homo nie bardzo pociągnięty. Czyżby Smarzowski bał się środowisk LGBT?
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 20:40

film ma dać do myślenia .Tyle lat , tyle lat kościół gwałcił , mordował ,palił ,zagrabiał majątki ,topił i obdzierał naiwnych z owoców ICH pracy . Czas by ci obdzierani i wykorzystywani zaczęli myśleć i to ten film on ma na celu . 80% ksieży to wieśniak z wioski , czy tam są ,,powołania'' czy chce darmowych ciężko zarobionych pieniędzy ? To od katolików zależy czy nadal NIC SIĘ NIE STAŁO , czy wyciać zgniliznę do kości , Niemcy tolerowali Hitlera i efektem 2 wojna św , co sie stanie z kościołem i naszym państwem gdy katolik nie reaguje na zło ? zapewne nic dobrego . Więc katolicy bierzcie się do wycinania zgnilizny i wrzodów na waszym ciele , jest ich dużo ? ok może zostanie tylko zdrowy kręgosłup i odbudujecie ciało , nie reagując jesteś współwinnym czego naucza wasza książka
Idź do tematu Kler w Polsce bo to twój poziom. W którymkolwiek temacie zacznie się jakaś w miarę kulturalna dyskusja przyłazi ta forumowa menda i koniec :P
ty i kultura ? ogień i woda , powódz i susza , wiatr i bezruch to odpowiedniki ty i kultura . Odnieś się merytorycznie do postu , podkreśl kłamstwa , nieprawdę , odpowiedz czy zgadzasz się że to wierni odpowiadają za stan kościoła a nie mędzisz . Katolik ma wiele wspólnego z Żydem bo nigdy na niewygodne pytania nie odpowiada tylko kreci pejsy dlatego Żydzi mają pejsy , katolik by je miał ale goli
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 20:42

Nie widzisz, że twoje posty odstają od reszty? :P Wklej sobie coś w temacie Kler w Polsce i skomentuj po swojemu czyli zdegenerowany kler, zdegenerowany kościół. Tutaj nie pasujesz. :P
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 20:59

Są księża, którzy "źle się prowadzą" (delikatne mówiąc) ale ludzie litości nie wszyscy i nie aż tak. Film ma dawać do myślenia a nie siać panikę... Nie podali, że historia oparta jest na faktach autentycznych. W bajkę o czerwonym kapturku też uwierzyliscie? Jak tak to nie radzę chodzić po lesie!
Pamiętaj fakty są zawsze autentyczne!
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 22:10

Zaprawdę powiadam Wam Najdostojniejsi Siostry i Bracia,
- godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne aby obnażać prawdziwe oblicza kościelnych oszustów, pedofilnych dewiantów i zbrodniarzy, społecznych pasożytów, specjalistów od interpretowania życzeń Pana Stwórcy Wszechrzeczy, którzy na twarzach nosili i noszą faryzejską maskę pokory oraz pobożności, w ustach świętobliwie pieszczą słowa miłości, miłosierdzia i przebaczenia, ale serca zawsze mają kamienne i zimne, dusze pychą, rozpustą, zaś usta obłudą i hipokryzją wypełnione a dłonie wiecznie głodne mamony.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 22:18

Zaprawdę powiadam Wam Najdostojniejsi Siostry i Bracia,
- godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne aby obnażać prawdziwe oblicza kościelnych oszustów, pedofilnych dewiantów i zbrodniarzy, społecznych pasożytów, specjalistów od interpretowania życzeń Pana Stwórcy Wszechrzeczy, którzy na twarzach nosili i noszą faryzejską maskę pokory oraz pobożności, w ustach świętobliwie pieszczą słowa miłości, miłosierdzia i przebaczenia, ale serca zawsze mają kamienne i zimne, dusze pychą, rozpustą, zaś usta obłudą i hipokryzją wypełnione a dłonie wiecznie głodne mamony.
"Oto słowo boże"

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 05:10

No i jest psychol z tematu Kler w Polsce
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 08:38

Każda dyskusja na tym forum jest torpedowana przez tego antyklerykalnego prymitywa.
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 08:59

Ten człowiek nie zdaje sobie sprawy jaką antyreklamą jest dla swoich poglądów. Nie wiem czy nie potrafi ich przedstawić w formie bardziej kulturalnej, czy nie chce. Wyraźnie ma jednak jakiś problem. W naszej rzeczywistości społecznej potrzeba w miarę kulturalnej dyskusji (na różne tematy) jest ogromna. Powinniśmy się starać zrozumieć racje drugiej strony, czasami krytyczne spojrzeć na siebie, dać prawo innym do własnych poglądów. Inaczej, wcześniej czy później, się pozbijamy!
Na górę

Postautor: alleluja » 29 paź 2018, o 16:54

mam pogląd że trzeba wymyśleć kolejną religię , czy jestem normalny ? Inna myśl to przyjąć religię smoleńską i ogłosić lecha królem polski , czy jestem normalny ? wierzę a coś czego nikt nie widział ani słyszał , czy jestem normalny ? Podobno każdy może wierzyć w najwiekszą głupotę i to ma być normalne
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 16:59

mam pogląd że trzeba wymyśleć kolejną religię , czy jestem normalny ? Inna myśl to przyjąć religię smoleńską i ogłosić lecha królem polski , czy jestem normalny ? wierzę a coś czego nikt nie widział ani słyszał , czy jestem normalny ? Podobno każdy może wierzyć w najwiekszą głupotę i to ma być normalne
Jesteś nienormalny i powinieneś zgłosić sie do psychiatry. Sorry ale sam się pytałeś. Teraz się dostosuj.Moim zdaniem ty jesteś zdrowo prdlnięty ale co mi do tego
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 17:19

mam pogląd że trzeba wymyśleć kolejną religię , czy jestem normalny ? Inna myśl to przyjąć religię smoleńską i ogłosić lecha królem polski , czy jestem normalny ? wierzę a coś czego nikt nie widział ani słyszał , czy jestem normalny ? Podobno każdy może wierzyć w najwiekszą głupotę i to ma być normalne
Jesteś nienormalny i powinieneś zgłosić sie do psychiatry. Sorry ale sam się pytałeś. Teraz się dostosuj.Moim zdaniem ty jesteś zdrowo prdlnięty ale co mi do tego
Jeśli nic ci do tego, to nie wcinam się w każdy jego post. "Paniatna"? (zdaje się, że dobrze posługujesz się rosyjskim, może w tym języku coś zrozumiesz).😁
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 17:46

wcinanie się to jego specjalność , a pytam o kompetencje jakie ma by ferować wyroki ( diagnozę ) . O posiadanie tytułu naukowego nie posądzam go więc może na doświadczenie w obcowaniu z nienormalnymi . Widziałbym tu kogoś lub wiecej osób z jego rodziny , ciągła obserwacja nienormalnego przynosi wiedze , jednakże kto z kim przystaje takim się staje . Kolejną rzeczą jest że wszędzie go pełno , czy to o w polityce , czy w religii , czy gospodarce , ogłoszeniach , jest w konfesjonale a nawet w miejskiej kanalizacji , gdzie nie spojrzysz on tam już jest . Nie znam nikogo kto byłby mądry w każdym temacie , może ksiądz mu powiedział że jest mundry i dlatego pisze na każdy temat . Może to jego terapia ? pisanie
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 18:25



Jesteś nienormalny i powinieneś zgłosić sie do psychiatry. Sorry ale sam się pytałeś. Teraz się dostosuj.Moim zdaniem ty jesteś zdrowo prdlnięty ale co mi do tego
Jeśli nic ci do tego, to nie wcinam się w każdy jego post. "Paniatna"? (zdaje się, że dobrze posługujesz się rosyjskim, może w tym języku coś zrozumiesz).😁
Pytasz się czy jesteś nienormalny. No jesteś. odpowiedź nie pasuje? to po jakiego uja sie pytasz? :P
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”