FILM KLER

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 18:29

mam pogląd że trzeba wymyśleć kolejną religię , czy jestem normalny ? Inna myśl to przyjąć religię smoleńską i ogłosić lecha królem polski , czy jestem normalny ? wierzę a coś czego nikt nie widział ani słyszał , czy jestem normalny ? Podobno każdy może wierzyć w najwiekszą głupotę i to ma być normalne

No nie jesteś. Ale dobrze, że zaczynasz zdawac sobie z tego sprawę skoro stawiasz takie pytania. To pierwszy krok w kierunku podjęcia leczenia. Przyznać się , że jest coś z tobą nie tak.
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 18:43

czyli twoja religia i ty to też nienormalnośc , moja diagnoza - obłęd
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 18:47

Ty pisałeś o jakieś nowej religii. Z moją ludzie już żyja 2 tys. lat i jakoś nikt nie zwariował. Wariują ci którzy chcą ją zniszczyć i chcą wymyślić nową tak jak ty. Sam to napisałeś. :lol: I jeszcze sie pytasz czy jesteś normalny.

Była normalna dyskusja o filmie Kler. Musiałaś mendo tutak przyleźć? Mało twoich durnot w tematach Kler w Polsce czy Ateisvi w Tomaszowie. Tutaj niby coś mądrzejszego napiszesz? :P
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 18:58

Ten człowiek nie zdaje sobie sprawy jaką antyreklamą jest dla swoich poglądów. Nie wiem czy nie potrafi ich przedstawić w formie bardziej kulturalnej, czy nie chce. Wyraźnie ma jednak jakiś problem. W naszej rzeczywistości społecznej potrzeba w miarę kulturalnej dyskusji (na różne tematy) jest ogromna. Powinniśmy się starać zrozumieć racje drugiej strony, czasami krytyczne spojrzeć na siebie, dać prawo innym do własnych poglądów. Inaczej, wcześniej czy później, się pozbijamy!

Pierwsze posty w miarę normalna dyskusja. Ludzie dzielą się wrażeniami po filmie. I koniec. Menda z tematu Kler w Polsce przylazła On by chyba pozabijał tych z innymi poglądami jak on sam. Nienawiść mózg mu zeżarła całkowicie. A może został skrzywdzony gdy był dzieckiem i stąd taka trauma?
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 19:23

Być może.Mam nadzieję,że nie ale ...
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 20:21

Ty pisałeś o jakieś nowej religii. Z moją ludzie już żyja 2 tys. lat i jakoś nikt nie zwariował. Wariują ci którzy chcą ją zniszczyć i chcą wymyślić nową tak jak ty. Sam to napisałeś. :lol: I jeszcze sie pytasz czy jesteś normalny.

Była normalna dyskusja o filmie Kler. Musiałaś mendo tutak przyleźć? Mało twoich durnot w tematach Kler w Polsce czy Ateisvi w Tomaszowie. Tutaj niby coś mądrzejszego napiszesz? :P
Hehehe... wcale to nie jest takie pewne. Wśród tych "świętych" i "błogosławionych" nie wszyscy byli pewnie poczytalni, tylko trudno dziś ich zdiagnozować. 8)

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 20:30

No. Mamy psychopatę z tematu Kler w Polsce w tym temacie. Możliwe , że skrzywdzony w dzieciństwie nie otrzymał pomocy psychologicznej a teraz jak widać psychiatra nie bardzo pomoże. Ale mozna spróbować przymusowego leczenia w szpitalu psychiatrycznym bo sam się raczej nie zgłosi.
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 20:35

No. Mamy psychopatę z tematu Kler w Polsce w tym temacie. Możliwe , że skrzywdzony w dzieciństwie nie otrzymał pomocy psychologicznej a teraz jak widać psychiatra nie bardzo pomoże. Ale mozna spróbować przymusowego leczenia w szpitalu psychiatrycznym bo sam się raczej nie zgłosi.
Można spróbować oskarżyć gościa o obrazę uczuć religijnych . Pewnie to nic nie da ale można będzie ustalić jego tożsamość i jakoś mu pomóc. Bo faktycznie wymaga pomocy lekarskiej.
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 20:36



Jeśli nic ci do tego, to nie wcinam się w każdy jego post. "Paniatna"? (zdaje się, że dobrze posługujesz się rosyjskim, może w tym języku coś zrozumiesz).😁
Pytasz się czy jesteś nienormalny. No jesteś. odpowiedź nie pasuje? to po jakiego uja sie pytasz? :P
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi (u ciebie to normalne). Nie zadawałem pytania, tylko stwierdziłem, że to ty wiecznie wpindalasz się w jego posty. On ma rację, wszędzie cię pełno. A twoje "rewelacje" są zgodne z powiedzeniem "w doopie byłeś i g.wno widziałeś". "Paniatna"?
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 20:42

No. Mamy psychopatę z tematu Kler w Polsce w tym temacie. Możliwe , że skrzywdzony w dzieciństwie nie otrzymał pomocy psychologicznej a teraz jak widać psychiatra nie bardzo pomoże. Ale mozna spróbować przymusowego leczenia w szpitalu psychiatrycznym bo sam się raczej nie zgłosi.
Można spróbować oskarżyć gościa o obrazę uczuć religijnych . Pewnie to nic nie da ale można będzie ustalić jego tożsamość i jakoś mu pomóc. Bo faktycznie wymaga pomocy lekarskiej.
Hahaha... Konsylium się zebrało. Sami normalni... Będą leczyć. Czym? - ogniem, wodą, egzorcyzmami? Czym? :lol: :lol: :lol: Twoją tożsamość wtedy też będzie można ustalić. Byłoby super. Pierwszy proces o "obrazę uczuć religijnych" w Tomaszowie. Mielibyśmy niezłą reklamę. Poszłoby w Świat. To nawet fajny pomysł poznać katotalibków z Tomaszowa. :lol:
Niechby Tomaszowianie poznali tych "rycerzy". :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 21:33

Można spróbować oskarżyć gościa o obrazę uczuć religijnych . Pewnie to nic nie da ale można będzie ustalić jego tożsamość i jakoś mu pomóc. Bo faktycznie wymaga pomocy lekarskiej.
Pomysły z jak filmu "Sami swoi". :lol:
Od 19:19 :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=IcEt_I9wKCQ&t=1191s

"A w Krużewnikach byli?" :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 23:17

Ty pisałeś o jakieś nowej religii. Z moją ludzie już żyja 2 tys. lat i jakoś nikt nie zwariował. Wariują ci którzy chcą ją zniszczyć i chcą wymyślić nową tak jak ty. Sam to napisałeś. :lol: I jeszcze sie pytasz czy jesteś normalny.

proponuje wizyt w wariatkowie , zobaczysz ilu tam apostołów , św Piotrów , bogów i innych postaci z bajki twej . To spowodowała religia . Jak to zinterpretujesz ?
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 23:26

Ludzie, wyjdźmy z założenia, że to czy ktoś wierzy, czy nie wierzy to jego prywatna sprawa. Nie nawracjamy się, nie wyśmiewajmy czyjejś wiary. Przyjmijmy do widomości, że niewierzący może pójść na pasterkę, może śpiewać kolędy, czy w domu podzielić się opłatkiem, bo nie chce ranić bliskich. Przyjmijmy, że można wierzyć, bo ktoś wierzy, nie wyśmiewajmy tego! Żyjemy w małym miasteczku, mamy te same problemy, musimy otwierać nowe pola konfliktu? Wreszcie, wróćmy do tematu, porozmawiajmy o filmie.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2018, o 05:02

Ludzie, wyjdźmy z założenia, że to czy ktoś wierzy, czy nie wierzy to jego prywatna sprawa. Nie nawracjamy się, nie wyśmiewajmy czyjejś wiary. Przyjmijmy do widomości, że niewierzący może pójść na pasterkę, może śpiewać kolędy, czy w domu podzielić się opłatkiem, bo nie chce ranić bliskich. Przyjmijmy, że można wierzyć, bo ktoś wierzy, nie wyśmiewajmy tego! Żyjemy w małym miasteczku, mamy te same problemy, musimy otwierać nowe pola konfliktu? Wreszcie, wróćmy do tematu, porozmawiajmy o filmie.

Zauważyłeś kto wkleił obrazki? Myślisz, że jest obrażony za naśmiewanie z jego uczestnictwa w pasterce? On raczej nienawidzi wierzących i obraża w chamski,prymitywny sposób jak jakiś komunista walczący z religią jako opium dla ludu.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2018, o 05:16

Ludzie, wyjdźmy z założenia, że to czy ktoś wierzy, czy nie wierzy to jego prywatna sprawa. Nie nawracjamy się, nie wyśmiewajmy czyjejś wiary. Przyjmijmy do widomości, że niewierzący może pójść na pasterkę, może śpiewać kolędy, czy w domu podzielić się opłatkiem, bo nie chce ranić bliskich. Przyjmijmy, że można wierzyć, bo ktoś wierzy, nie wyśmiewajmy tego! Żyjemy w małym miasteczku, mamy te same problemy, musimy otwierać nowe pola konfliktu? Wreszcie, wróćmy do tematu, porozmawiajmy o filmie.

Zauważyłeś kto wkleił obrazki? Myślisz, że jest obrażony za naśmiewanie z jego uczestnictwa w pasterce? On raczej nienawidzi wierzących i obraża w chamski,prymitywny sposób jak jakiś komunista walczący z religią jako opium dla ludu.

Pewnie trzecie pokolenie UB. Tak tu zachwalał komunistów niosących kaganek oświaty.Szczególnie zakładając czytelnie jak tomaszowska "Smocza Jama"
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”