KLUB

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 14:11

Tak czytam te posty pełne jadu to i ja dodam coś od siebie w tym temacie:
1. Mieszkam przy rondzie i w weekend nie slysze krzykow klientow klubu. Mlodzi banduja sie pod blokiem ale nie ma tragedii. Gorzej jest z tymi kozakami co stoja nocami na parkingu na rondzie, pija i puszczaja glosno muzyke i drą jape w ciagu tygodnia. Nie wspominajac o gangu na motorowerach co pierdza na pol miasta
2. Bylem w klubie i jest mega duszno. Dopoki wlasciciel nie ogarnie klimy to bedzie stanie na dworze
3. Nie kazdy kto stoi pod klubem to klient. Sa ekipy co pija pod blokiem i w samochodach. Kupic alko nie problem. Lewiatan lux zabka orlen. Wszystko blisko i taniej. Dochodza jeszcze klienci innych lokali i niedopitki po domowkach i mamy eskalacje. Wlasciciela bym nie winil
4. Jestem w stanie zrozumiec mieszkancow tych najblizej arta ze ktos sie tam wydziera, no ale bez przesady ze cale osiedle nie spi. Niektorzy chyba cierpia na bezsennosc
5 Chodzilem do manhatanu i andergrandu i w sumie to co sie dzialo wtedy bylo bardziej chore niz teraz
6 pamietam jeszcze malowanie muralu 3 lata temu za handlowcem, mieszkancom tez sie nie podobalo bo zydzi i synagoga, pisma do burmistrza i bojkot, obrazanie artystow itd a gdy zobaczyli szczegoly rysunku to kopara opadla. Niektorzy zawisc wyssali z mlekiem matki
7 Policja nie bedzie stac cala noc pod klubem na bombach przeciez. Poza tym nieletnich nietrzezwych wywozi sie do izby dziecka i sprawa dla rodzicow i opiekunow. Letnich do izby wytrzezwien Juz to widze jak to robia...
Więcej takich ludzi a będzie żyło się łatwiej
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 14:23

Uważam,ze dyskusja wyczerpała wszzystkie możliwości.idziesz na wojnę z klubem i widać nic cię nie zatrzyma.Powiem ci tylko jedno,żebyś nie była zaskoczona.Wszyscy potakiwacze i wspierajacy jak przyjdzie co do czego odwrócą się od ciebie,gdy przyjdzie mocniej sie zaangaźować.Nie licz na wsparcie finansowe.Ta,źe jak uważasz,że dasz radę to do boju.

Ps.czasami się nie da,nie da się i juź... :x
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 14:32

A co to. Zastraszanie jakieś? Nie da to się tak dalej żyć. A działania w kierunku przestrzegania ustawy o wychowaniu w trzeźwości to dobry kierunek. Sa przepisy, sa wyroki sądowe na które można się powołać.

Faktycznie dyskusja tutaj juz sensu nie ma skoro ktoś już wyskakuje z tekstami o siekierze a inny pisze żeby mieszkańcy się wynieśli.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 14:36

Uważam,ze dyskusja wyczerpała wszzystkie możliwości.idziesz na wojnę z klubem i widać nic cię nie zatrzyma.Powiem ci tylko jedno,żebyś nie była zaskoczona.Wszyscy potakiwacze i wspierajacy jak przyjdzie co do czego odwrócą się od ciebie,gdy przyjdzie mocniej sie zaangaźować.Nie licz na wsparcie finansowe.Ta,źe jak uważasz,że dasz radę to do boju.

Ps.czasami się nie da,nie da się i juź... :x
[/quote
Małe rozumki macie niektórzy obrońcy klubu i nadal kompletnie nie czicie bazy. Sedno sprawy zostało wyjaśnione i po co ci ta dalszą dyskusja. Pożyjemy, zobaczymy. Może klub sam się zamknie mając takich obrońców.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 14:42

No i widzisz,ciebie juuź nic nie zatrzyma.To co piszę to tylko rada a nie zastraszanie.co teź ci przyszło do głowy :shock:
Spoko zrobisz jak będziesz uwaźała i tyle.A rada byla z dobroci serca( byc moźe w to nie uwierzysz) ale ja takie społeczne akcje juź mam przerobione :panzielony: i wiem jak jest.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 14:52

Tup, tup, tup, tralala tralala nadszedł weekend muza gra... :lol: :lol: każdy śpiewa dookoła tylko zgredy siedzą w domach :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 14:56

Bardzo proszę się nie wypowiadać w imieniu wszystkich mieszkańców centrum bo mi i moim sąsiadom z którymi rozmawiałem w ogóle nie przeszkadza wspomniany lokal... Także proszę nie nadużywać słów bo nie jesteście wszystkimi (mówię tu o grupie tych zawistnych plotkarzy i donosicieli którzy myślą że wszystko ma być pod nich podporządkowane). I od razu chciałbym zaznaczyć że nie byłem (jeszcze) klientem tego lokalu a jak najbardziej popieram jego istnienie i mam zamiar razem z sąsiadami przedstawić swoje zdanie na planowanym spotkaniu z policją. PS. Z dzielnicowym już rozmawiałem i powiedziałem mu że nie należy przejmować się fanaberiami co niektórych mieszkańców


Na
Klub ruszył ducha , pokazał że jednak w Tomaszowie jest troszeczkę młodzieży z energią. Fajnie że jest.
A wiadomo " wszystkim nie dogodzisz" .
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 15:06

Tup, tup, tup, tralala tralala nadszedł weekend muza gra... :lol: :lol: każdy śpiewa dookoła tylko zgredy siedzą w domach :lol: :lol: :lol:
A kto nie chce bawić się,
Niech po oknach błąka się,
Obserwuje i donosi,
Choć go o to nikt nie prosi..
My tanczymy i śpiewamy,
A zawistnych w nosie mamy,
Idźmy wszyscy razem tam,
Gdzie muzyka w sercach gra!!!
Na górę


Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 16:31

Widać wyraźnie , że tutaj w większości małolaty piszą. :P :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 16:39

Tup, tup, tup, tralala tralala nadszedł weekend muza gra... :lol: :lol: każdy śpiewa dookoła tylko zgredy siedzą w domach :lol: :lol: :lol:
A kto nie chce bawić się,
Niech po oknach błąka się,
Obserwuje i donosi,
Choć go o to nikt nie prosi..
My tanczymy i śpiewamy,
A zawistnych w nosie mamy,
Idźmy wszyscy razem tam,
Gdzie muzyka w sercach gra!!!
Dobre😁
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 17:52



A kto nie chce bawić się,
Niech po oknach błąka się,
Obserwuje i donosi,
Choć go o to nikt nie prosi..
My tanczymy i śpiewamy,
A zawistnych w nosie mamy,
Idźmy wszyscy razem tam,
Gdzie muzyka w sercach gra!!!
Dobre😁
:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 18:23

Tańczcie i śpiewajcie kto wam broni tylko w środku i nie drzyjcie gęby pod ludzkimi oknami.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 18:34

Tup, tup, tup, tralala tralala nadszedł weekend muza gra... :lol: :lol: każdy śpiewa dookoła tylko zgredy siedzą w domach :lol: :lol: :lol:
A kto nie chce bawić się,
Niech po oknach błąka się,
Obserwuje i donosi,
Choć go o to nikt nie prosi..
My tanczymy i śpiewamy,
A zawistnych w nosie mamy,
Idźmy wszyscy razem tam,
Gdzie muzyka w sercach gra!!!
Hoop bęc!!!😁
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 18:49

Małolat się cieszy :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”