"... Ja Piotr Car I..."

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 wrz 2019, o 14:06

poważnie? a czemu hołota, bydło i rogacizna? jak już to tłumaczyłem, i nie będę powtarzał jak mantrę. jest 100o powodów, aby hołotę określać mianem hołoty. i nie tylko. a te 1000 powodów najlepiej może i bardziej jaśniej wytłumaczy władza, bo ja już nie mam sił. władza jest najlepiej poinformowana, bo to oni z bydła robią bydło i rogaciznę.

Postautor: Gość » 27 wrz 2019, o 14:14

poważnie? a czemu hołota, bydło i rogacizna? jak już to tłumaczyłem, i nie będę powtarzał jak mantrę. jest 100o powodów, aby hołotę określać mianem hołoty. i nie tylko. a te 1000 powodów najlepiej może i bardziej jaśniej wytłumaczy władza, bo ja już nie mam sił. władza jest najlepiej poinformowana, bo to oni z bydła robią bydło i rogaciznę.
No widzisz. A sam się obraziłeś za byka :roll: Jesteś mieszkańcem Tomaszowa (niestety) .więc siła rzeczy należysz do była i rogacizny więc byka jest jak najbardziej na miejscu

Postautor: Gość » 27 wrz 2019, o 14:34

Ciekawa teza :roll:

Postautor: Gość » 27 wrz 2019, o 19:51

Odkrywcza. Jak z bydła można zrobić bydło? Tak jak z byka zrobić byka , chyba :roll:

Postautor: Gość » 28 wrz 2019, o 21:09

No Pietia. Dawaj. rozwiń tezę o robieniu z bydła - bydła. :lol: :lol: :lol:

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 19:37

Szkoda, że teza nie rozwinięta. To jednak zagadka jak z bydła można zrobić bydło.

Postautor: Gość » 10 paź 2019, o 08:03

Szkoda, że teza nie rozwinięta. To jednak zagadka jak z bydła można zrobić bydło.
To bardzo głeboka metafora, której nikt oprócz jej autora nie rozumie.

Postautor: Gość » 12 paź 2019, o 18:31

fakt :roll: :roll:

Postautor: Gość » 13 paź 2019, o 06:39

na razie jest projekt. a potem postawią pomnik niereformowalnej hołocie wiejsko - miejskiej w kategorii totalna głupota i totalny strajk. Ja car Piotr I oboma rękami się pod tym podpiszę. powinien stanąć w centrum miasta.
jednak uważasz się za cara. to nie był jednorazowy żarcik. a dlaczego nie za Napoleona?

Postautor: Gość » 14 paź 2019, o 14:58

Chyba jednak sam jej nie zrozumiał bo już w innym temacie nazwał nas ...baranami :P

Postautor: Gość » 14 paź 2019, o 18:04

Chyba jednak sam jej nie zrozumiał bo już w innym temacie nazwał nas ...baranami :P
Czyli z bydła zrobił barany?

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 09:43

Barany to też rogacizna? No to się jednak trochę rozwinął :P

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 13:29

Odkrywcza. Jak z bydła można zrobić bydło? Tak jak z byka zrobić byka , chyba :roll:
Mieszkańcy Tomaszowa to bydło i rogacizna. A tak obraza za nazwanie bykiem. Przecież to było i rogacizna :P

Postautor: Gość » 20 paź 2019, o 07:22

A ty chociaż jesteś mieszkańcem Tomaszowa nie jesteś hołotą , bydłem i rogacizną? Uważasz się za tomaszowskiego intelektualistę?

Postautor: Gość » 20 paź 2019, o 10:14

Jednego tu takiego zaliczam do drobiu z dwoma uzwojeniami w mózgu odpowiedzialnymi za sikanie i srajanie.

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”