Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: inkak » 17 maja 2018, o 12:03

Jeszcze dodam , że od dawna trawę koszą duże ekipy po to żeby jedna osoba zanim skończy swoją działkę nie musiała znowu ją zaczynać. to już trwa od dawna. Cystą złośliwością jest ten wpis.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2018, o 13:25



Czego miałbym kłamać? Pan/ni widzę że lubi komuś ubliżać tylko dlatego że komuś nie wierzy.Osobiście z żoną sprawdzaliśmy że w porównaniu z miesiącem wcześniejszym mieliśmy zapłacić 40zł mniej.Nie wiem czy kolejny miesiąc też taki będzie bo koleżanka żony mówiła że u nich w bloku cena spadła by przy kolejnym rachunku wzrosła o tę samą wartość.Ja przecież tego nie wyliczam ale faktem jest że z 340zł przyszło nam płacić 298zł nie wiem może w tym miesiącu przyjdzie już nam płacić normalnie.
Uwierzę jak zobaczę zrób skan i wrzuć na forum choć jestem przekonany że się nie doczekam.

Ok po pracy zrobię zdj rachunku i wstawię.koło 20 wstawię link do zdj
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2018, o 21:11



Czego miałbym kłamać? Pan/ni widzę że lubi komuś ubliżać tylko dlatego że komuś nie wierzy.Osobiście z żoną sprawdzaliśmy że w porównaniu z miesiącem wcześniejszym mieliśmy zapłacić 40zł mniej.Nie wiem czy kolejny miesiąc też taki będzie bo koleżanka żony mówiła że u nich w bloku cena spadła by przy kolejnym rachunku wzrosła o tę samą wartość.Ja przecież tego nie wyliczam ale faktem jest że z 340zł przyszło nam płacić 298zł nie wiem może w tym miesiącu przyjdzie już nam płacić normalnie.
Uwierzę jak zobaczę zrób skan i wrzuć na forum choć jestem przekonany że się nie doczekam.
Prosze oto zestawienie z lutego i opłat od kwietnia.Powaliło mi sie co do kwoty o ktora mniej płacimy w porównaniu do wczesniejszych miesięcy ale to nie zmienia faktu że jednak rachunek jest mniejszy o kilkadziesiąt złoty.

https://zapodaj.net/d6fca3bd4705c.jpg.html
https://zapodaj.net/bc745b267f217.jpg.html
Teraz czekać aż zaczniecie psioczyć czego mi zmniejszyli opłaty a wam nie chodź to widać w zestawieniu,co bardziej kumaty zrozimie a frustraci dalej beda sie gó..nem obrzucać
Na górę

Postautor: ziko » 17 maja 2018, o 21:17

to stanowczo za drogo powinno państwo dopłacać że się mieszka w tej naszej polszy
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2018, o 08:57

u mnie o 40zł poszło w dół
Napisz jeszcze do ilu umiesz liczyć a może trzeba się leczyć na głowę.
Eh... ta Tomaszowska mentalność imbecyla niedowiarka...
Trzeba Ci było pokazać żebyś gębę zamkną?Teraz wyszło kto ma się leczyć na głowę :lol:

Ludzie nie róbcie z siebie idiotów,to że ktoś ma inne zdanie na dany temat nie znaczy że jest gorszy i nie ma racji bo jak wyszło w tym przypadku można się zdziwić a wtedy widać jacy jesteście ignoranci i głupcy.

Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2018, o 09:58

Zobacz jak spółdzielnia traci twoje pieniądze około (7 mln.) zdeponowane na lokatach ze sprzedaży mieszkań, wynajmu lokali użytkowych i innych danin wnoszonych przez właścicieli mieszkań. Oszczędzający nie mają co liczyć na RPP i banki
Piątek, 18 maja
Majowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej przyniosło niezbyt dobre wieści dla posiadaczy oszczędności. Rada potwierdziła, że nie planuje podwyższenia stóp procentowych niemal na pewno do końca 2019 r., a prawdopodobnie także w 2020 r.

Średnie oprocentowanie lokat bankowych utrzymuje się na niezmiennie niskim poziomie 1,5 proc. i raczej nie ma co liczyć na lepsze warunki. W marcu (z tego miesiąca pochodzą najnowsze dostępne dane NBP) co prawda z 1,4 do 1,5 proc. w górę poszły odsetki dla nowo zakładanych lokat o terminie powyżej roku, ale zamrażanie pieniędzy na tak długi okres jest bardzo mało popularne wśród klientów.

Widać jednak, że bankom zaczyna zależeć na dłuższych depozytach, choć i tak są one niżej oprocentowane niż lokaty na krótsze terminy, z których (dla nowych umów) można uzyskać średnio 1,7-1,8 proc. W przypadku lokat na okres od trzech do sześciu miesięcy w marcu oprocentowanie obniżyło się z 1,9 do 1,8 proc.
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2018, o 10:21

Zobacz jak spółdzielnia traci twoje pieniądze około (7 mln.) zdeponowane na lokatach ze sprzedaży mieszkań, wynajmu lokali użytkowych i innych danin wnoszonych przez właścicieli mieszkań. Oszczędzający nie mają co liczyć na RPP i banki
Piątek, 18 maja
Majowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej przyniosło niezbyt dobre wieści dla posiadaczy oszczędności. Rada potwierdziła, że nie planuje podwyższenia stóp procentowych niemal na pewno do końca 2019 r., a prawdopodobnie także w 2020 r.

Średnie oprocentowanie lokat bankowych utrzymuje się na niezmiennie niskim poziomie 1,5 proc. i raczej nie ma co liczyć na lepsze warunki. W marcu (z tego miesiąca pochodzą najnowsze dostępne dane NBP) co prawda z 1,4 do 1,5 proc. w górę poszły odsetki dla nowo zakładanych lokat o terminie powyżej roku, ale zamrażanie pieniędzy na tak długi okres jest bardzo mało popularne wśród klientów.

Widać jednak, że bankom zaczyna zależeć na dłuższych depozytach, choć i tak są one niżej oprocentowane niż lokaty na krótsze terminy, z których (dla nowych umów) można uzyskać średnio 1,7-1,8 proc. W przypadku lokat na okres od trzech do sześciu miesięcy w marcu oprocentowanie obniżyło się z 1,9 do 1,8 proc.
Fajnie to napisałeś,,zobacz jak traci Twoje pieniądze,, Że tak zapytam-ktoś kto kupuje mieszkanie gdy dowie się że jest ,,nadzorowane,, przez spółdzielnie mieszkaniową ma po prostu odpuścić zakup?Jeżeli spółdzielnia wywiązuje się z powierzonych obowiązków to co mnie obchodzi co robi z resztą kasy?Jeżeli nie doprowadza do bankructwa to jest ok. Tak czy siak trzeba płacić za tą wode,gaz,podatek,wywóz śmieci,remonty itp. We wspólnotach mieszkaniowych znowu dochodzi do tego że jedni płacą inni nie do funduszu remontowego i też są problemy.Ty pracując na co dzień rozwalasz też kasę ale pracodawca nie wnika co z nią robisz jeżeli wykonujesz odpowiednio swoje obowiązki to samo tyczy się spółdzielni.Półki spółdzielnia potrafi się utrzymać i wywiązuje się z zadań a rachunki są na znośnym poziomie to co mi do tego co robią z zarobioną kasą przecież nikt tam nie pracuje za darmo!
Na górę

Postautor: inkak » 18 maja 2018, o 13:10

Ci , co czepiają się spółdzielni mają w tym prywatny interes. Ponieważ zbliżają się wybory do RN wszelkimi sposobami starają się siać zamęt. Najgorsze w tym jest to, że ci ludzie nie wiedzą , albo nie chcą wiedzieć , że to władze państwa mieszają w spółdzielczości.Zmiana czynszów wynika ze zmiany przepisów, którym spółdzielnia musi się podporządkować.To jest ogrom pracy dla pracowników, ale co tam . Najlepiej komuś dokopać. Ludzie, nie wierzcie w te bzdury !!!
Na górę

Postautor: mila » 18 maja 2018, o 20:39

Półtora miesiąca a tu trzy razy zmiana czynszu o grosze/// od 1. kwietna obniżka, od 1. lipca podwyżka, a teraz od 1.czerwca też podwyżka tyle, że w lipcu czynsz niższy niż w czerwcu, dziwne!!!!!!. chyba kręcąc,już nie panują nad tym wszystkim. Mam dokument i od lipca płacę tyle ile podano w informacji. A tak na marginesie to koszty materiałów i pracy tych zmian będą wyższe jak wpływy, ale co tam to ,,nasze koszty". :lol: :lol: :lol:






kolejna zmiana czynszu, jednak prawda, że bajzel trwa,
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2018, o 21:10

Ci , co czepiają się spółdzielni mają w tym prywatny interes. Ponieważ zbliżają się wybory do RN wszelkimi sposobami starają się siać zamęt. Najgorsze w tym jest to, że ci ludzie nie wiedzą , albo nie chcą wiedzieć , że to władze państwa mieszają w spółdzielczości.Zmiana czynszów wynika ze zmiany przepisów, którym spółdzielnia musi się podporządkować.To jest ogrom pracy dla pracowników, ale co tam . Najlepiej komuś dokopać. Ludzie, nie wierzcie w te bzdury !!!
Dobrze gość pisze że władze mieszają w spółdzielczości ,też nie wiedziałem ze zmiana czynszu wynika ze zmiany przepisów jak byś napisał jakie pozycje w czynszu są zależne od państwa będę wdzięczny.
Na górę

Postautor: onlypol » 18 maja 2018, o 21:24

zostwcie to wszystko trzeba emigrować czasy się zmieniły już nie dla nas prostactwa teraz rządzi pis kumoterca i prześladownik
Na górę

Postautor: SND » 19 maja 2018, o 11:32

zostwcie to wszystko trzeba emigrować czasy się zmieniły już nie dla nas prostactwa teraz rządzi pis kumoterca i prześladownik
znowu? dopiero co Tusk zrobił zielona wyspę i ściągnął wszystkich :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2018, o 12:07


Uwierzę jak zobaczę zrób skan i wrzuć na forum choć jestem przekonany że się nie doczekam.
Prosze oto zestawienie z lutego i opłat od kwietnia.Powaliło mi sie co do kwoty o ktora mniej płacimy w porównaniu do wczesniejszych miesięcy ale to nie zmienia faktu że jednak rachunek jest mniejszy o kilkadziesiąt złoty.

https://zapodaj.net/d6fca3bd4705c.jpg.html
https://zapodaj.net/bc745b267f217.jpg.html
Teraz czekać aż zaczniecie psioczyć czego mi zmniejszyli opłaty a wam nie chodź to widać w zestawieniu,co bardziej kumaty zrozimie a frustraci dalej beda sie gó..nem obrzucać
Sam jestem ciekawy w którym bloku obniżono opłaty podaj osiedle i nr bloku a będziesz wiarygodny.
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2018, o 10:10



Prosze oto zestawienie z lutego i opłat od kwietnia.Powaliło mi sie co do kwoty o ktora mniej płacimy w porównaniu do wczesniejszych miesięcy ale to nie zmienia faktu że jednak rachunek jest mniejszy o kilkadziesiąt złoty.

https://zapodaj.net/d6fca3bd4705c.jpg.html
https://zapodaj.net/bc745b267f217.jpg.html
Teraz czekać aż zaczniecie psioczyć czego mi zmniejszyli opłaty a wam nie chodź to widać w zestawieniu,co bardziej kumaty zrozimie a frustraci dalej beda sie gó..nem obrzucać
Sam jestem ciekawy w którym bloku obniżono opłaty podaj osiedle i nr bloku a będziesz wiarygodny.
Może jeszcze podać imię i nazwisko i dokładny adres?Skoro nie wierzysz twój problem-dokument ze zdjęcia możesz porównać ze swoim,masz datę która powinna być taka sama jak i u Ciebie.Po za tym zawsze możesz pójść do spółdzielni i zapytać od czego to zależy ze jednym podnoszą a drugim obniżają opłaty.Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2018, o 13:38

obniżyli (przywrócili) fundusz remontowy bo pewnie został spłacony kredyt np. za elewacje
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”