Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 12:42

Na zachodzie służby odbierają dzieci jeśli tylko jest podejrzenie o braku należytej opieki.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 14:27

Ale my jesteśmy na wschodzie i trzeba coś z tym zrobić?!
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 15:36

Ale my jesteśmy na wschodzie i trzeba coś z tym zrobić?!
Taaa...aktywistka
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 16:39

Pisz ze zrozumieniem...
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 18:46

A ja mam lepszego sąsiada, po pracy odpoczywa a jak się sciemni wystroi się w roboczy mundurek, gogle, słuchawki tudzież maskę(w zależności co działa) i leci na podwórko. A tam idzie w ruch piła, boszka, cyrkulatka... nie ważne co aby był huk!!! A w sobotę to się dopiero dzieje!!! Ale najlepiej jest gdy ktoś z sąsiadów robi grila! Wtedy nasz pracuś odpala kosiarkęi biegiem kosić, kopać i upiekszać ogród od strony sąsiada podejmujacego gości.... Na początku mieliśmy ubaw, teraz już nie! O tej porze robi się jak zwykle chłodno a nasz sąsiad jak zwykle o tej porze przypomniał sobie, że opał potrzebny! Piła w ruch - do oporu!!!!
Znam człowieka! :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 19:29

A mówia,że u nas ludzie leniwi :roll: gość robotny to mu jadą po życiorysie.MOżna sie załamać :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 19:40

A mówia,że u nas ludzie leniwi :roll: gość robotny to mu jadą po życiorysie.MOżna sie załamać :panzielony:
Inaczej byś jęczał jak, by ci się taki pracuś trafił....
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 20:21

Reasumując,prosze o ustalenie rankingu najbardziej nieporządanych sąsiadów od 1 do 17

Sasiad z wyjącym psem
Sasiad ze szczekajacym psem
Pijak
Narkoman
Pracuś
Pedofil
Złodziej
Morderca
Chory psychicznie
Bogaty w samochody
Pieniacz
Marudny emeryt
Bogaty we wrzeszczącą gromadę dzieci
Pedant
Inwigilator
Hodowca zwirzat typu świnki,kury,krówki
Nauczyciel gry na skrzypcach lub pianinie
Biedak






No...
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 20:58

Reasumując,prosze o ustalenie rankingu najbardziej nieporządanych sąsiadów od 1 do 17

Sasiad z wyjącym psem
Sasiad ze szczekajacym psem
Pijak
Narkoman
Pracuś
Pedofil
Złodziej
Morderca
Chory psychicznie
Bogaty w samochody
Pieniacz
Marudny emeryt
Bogaty we wrzeszczącą gromadę dzieci
Pedant
Inwigilator
Hodowca zwirzat typu świnki,kury,krówki
Nauczyciel gry na skrzypcach lub pianinie
Biedak






No...
No.. Na każdym forum jakiś głupek się znajdzie!
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 21:42

:lol: :lol: :lol: inwektywy zamiast merytorycznej dyskusji.
Napyskować potrafisz a gdy ptzyjdzie zmierzyć sie z twardymi argumentami,po twojemu wymiękasz!!!
Wykazano tu ignorancję wobec prawdziwych zagrożeń i uciążliwości.Społeczeństwo ma to do siebi,że jest różnorakie itrzeba sie w jakiejs mierze dostosować.Rozwiazywanie problemów a nie eskalacja konfliktów cechuje ludzi ceniący sobie zasady współistnienia.Dlatego powtarzam,bez przesady i zalecam rozwagę.Najważniejsza jest proporcja bo nie warto strzelać do muchy z armaty!Czasem można niezle oberwać rykoszetem.
Mam nadzieje,że w przystepny sposób udało mi sie uzmysłowić błedy w rozumowaniu.
Pozdrawiam mimo :? wszystko.
Na górę

Postautor: 1000 » 13 paź 2017, o 21:49

polakowi sąsiadowi to przeszkadza - sąsiad, dzieci grające w piłkę, pies, drzewo, najlepiej niech się wyprowadzi do lasu :)))))
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 21:52

polakowi sąsiadowi to przeszkadza - sąsiad, dzieci grające w piłkę, pies, drzewo, najlepiej niech się wyprowadzi do lasu :)))))
Jak w żadnej mierze nie liczy się z sąsiadem i nie szanuje go to tam jego miejsce, chociaż zwierząt też szkoda....
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 22:21

Co robić? Nie chcę się kłócić!
Wypier dalaj Debilu to zrób i dla reszty miasta lepiej
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 22:39

Co robić? Nie chcę się kłócić!
Wypier dalaj Debilu to zrób i dla reszty miasta lepiej
Ty za dużo wypiłeś, czy takie chamstwo to u ciebie nic nowego? Nie potrafisz się zachować to też do lasu....
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 22:50

Heh,tu należy postawic przysłowiową kropkę.Admin zamknij temat bo wydaje sie,że wszystko zostało powiedziane.
Ament!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”