RST Roztocze jak wygląda praca ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 19:04

A jak tam się ma ''święta trójca'' ; Pasierbo-Dubas, Portka i Tomczyk zwany Tuńczykiem, czy jeszcze trzęsą całym montażem, i zabierają sobie najlepszą robotę ???
Na górę

Postautor: RSTROMAN » 18 kwie 2018, o 11:59

"powstają elementy do airbusów i boeingów? Wytwarza je Zakład Usługowo-Produkcyjny (ZUP) Roztocze Rak Roman,"

wierutne kłamstwo.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2018, o 20:42

"powstają elementy do airbusów i boeingów? Wytwarza je Zakład Usługowo-Produkcyjny (ZUP) Roztocze Rak Roman,"

wierutne kłamstwo.
Udowodnij RSTROMANie że to nieprawda :?:
Na górę

Postautor: Jasiu » 29 kwie 2018, o 16:49

W moim przypadku Firma Rst roztocze to totalna pomyłka.Na stazu który powinien byc na stanowisku operator CNC siedzi sie na montazu skrecajac zamki , bardzo rozwojowe stanowisko. Kompletnie brak zainteresowania ze strony opiekuna stazu czu tez Pana Raka masz siedziec i robic bo tak ma byc. Co mnie obchodzi ze jest duzo zamowien i nie ma komu tego składac i wiekszosc stazystów wysyła sie na montaz. A palakat na bydynku brzmiacy poszukujemy inzynierów powinien brzmiec poszukujemy frajerów bo tak traktuja ludzi którzy tam ida. I te smieszne umowy które daja dla niektórych stazystów 2000 brutto plus premia gdzie minimalna jest 2100 ale co tam ludzie wszystko podpisza byle gdzies sie załapac. Pracowałem juz w paru firmach prywatnych jak i publicznych i takiego traktowania człowieka jeszcze nie widziałem ,jak pan Rak idzie to ludzie prawie sie pod ziemie zapadaja byle na nich uwagi nie zwracal normalnie niewolnictwo Pan zły murzyn ma przewalone. Jakby to była firma na europejskim poziomie to by sie domyslili ze klient wcale nie jest najwazniejszy tylko pracownik .Bo jak pracownik sie dobrze czuje w miejscu pracy to i klient bedzie zadowolony bo pracownik bedzie sie starał ale w polsce wschodniej sa inne priorytety szybko i tanio. A te wypowiedzi z bolem dupy kierowniczyn z rst to smiech na sali zadufani w sobie gówniarze z kompleksem małego którzy obrobili by kazdemu byle by dostac 0.50gr podwyzki u Pana Raka niech sobie daruja komentarze do postu w stylu nie potrafisz sie odnalesc w firmie to po co sie wypowiadasz. Pozdrawiam i nie przedłuze u pana umowy. Parodia
Nie wiem, może zrobi Ci się przykro, ale nawet tęsknić za Tobą nie będziemy. I nie pozdrawiam.
Przykro mi sie nie zrobiło a nawet lzej na duszy ze juz nie musze sie tam meczyc .I do takich ludzi jak ty tomaszów to nie centrum swiata wszedzie lepiej niz tam .Pozdrowienia ze stolicy Pa .
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2018, o 21:46

Ja na pracę nie narzekam i nawet mi się podoba. W Tomaszowie lepszej nie ma i tak. Złe opinie piszą głównie frustraci i ci**pki co prawdziwego wojska nie widziały i nie wiedzą co to prawdziwa szkoła życia ...
Na górę

Postautor: zamosc9 » 14 lip 2018, o 15:50

Z tego co wiem w Naturze pracuje dużo kobiet bo panowie wyjechali lub zaczeli się szanowac a Sławex wisi i wisi ogłoszenie w Urzedzie Pracy chyba RTS Roztocze wygrywa, moze nie ma konkurencji juz
Na górę

Postautor: 53839 » 24 sty 2019, o 18:04

Aktualnie tam pracuje i chce powiedzieć jedno, praca jak każda inna nie ma co przeginać ani w jedną ani w drógą strone
Na górę

Postautor: Anodi » 25 sty 2019, o 17:01

Szef jak szef co prawda trochę wredny i mógłby się mniej czepiać ale nie o niego to chodzi tylko jego podwładnych. Brak jakichkolwiek szkoleń na zarządzanie ludźmi oraz właściwe podejmowanie decyzji. Wypłaty zależą tutaj od niewłaściwych ludzi lub po prostu od tego czy wchodzisz kierownikom w tyłek i jak głęboko. Banda idiotów - tak jak ktoś napisał wyżej to trochę przesadzone ale w odniesieniu do niektórych poszczególnych jednostek jest to prawda. To nie właściciel jest oprawcą tylko jego niekopetentni mistrzowie zmiany oraz dyrektor przez którego karetki wywożą ludzi z zakładu. Facet kompletnie na niczym się nie zna, a gębę pcha wszędzie. Klienci odmawiają dalszego kontaktu po rozmowie z tym panem. Dziwi mnie tylko to że właściciel nic z tym nie robi, albo po prostu nie wierzy nikomu, kto jest zwykłym robolem. Pan Roman uważa że jak ma się studia to jest się wielkim fachowcem i godnym zaufania pracownikiem a ci poniżej są do zastąpienia w mgnieniu oka. Jak się praca nie podoba to won!! . Pracowałem w innych miejscach i nigdzie czegoś takiego nie widziałem. Jeszcze trochę, a liczba kamer przekroczy liczbę pracowników. Czasem jest to właściwe bo niektórzy ludzie zachowują się jak dzieci i bez telefonu w ogóle nie przychodzili by do pracy ale są to poszczególne jednostki i psują tylko opinie ogółu. Mnie po trzech latach tytaj dalej zaskakują nowe zachowania przydupasow szefa. Ludzie jesteście żałośni większość roboty trzeba za was robić. A wy na naszym miejscu już dawno zrezygnowali byście z pracy pod wami. Nie planuję zostawać tutaj całe życie, jeszcze rok czy dwa dla złapania większego doświadczenia i uciekam. Podziwiam ludzi którzy pracują tam kupę lat i dają radę, chyba że po prostu nie mają wyboru bo atmosfera tam rzeczywiście dobija. Wypłata z nadgodzinami oraz sobotami to ponad 3000, czyli trochę ubogo jak na firmę znaną na całym świecie. Właściciel ciągle powtarza że musimy trzymać standardy europejskich firm tylko że w tym wszystkim zapomina o wyplatach dla pracowników według europejskich pensji.

Pozdrawiam wszystkich którzy odważyli się i poszli pracować gdzie indziej, również tych normalnych i uczciwych ludzi z rst.
A tym którzy smarują usta oraz głowę wazeliną a za plecami wbili by nóż w plecy kolegom mówię jesteście ubodzy w wiedzę i kulturę. Dobrze ktoś napisał wyżej - w żadnej innej pracy nie poradzilibyście sobie i dobrze o tym wiecie.
Na górę

Postautor: Asi » 28 sty 2019, o 20:55

Witam.Myślę,że Wy tomaszowiacy jesteście wielkimi niewdzięcznikami .Znam Pana Raka sprzed 15 lat jako klienta.Pracowałem w Tomaszowie Lubelskim w latach dziewięćdziesiątych,w czasie gdy jakąkolwiek pracę można było dostać po znajomości lub trzeba było być bardzo dobrym w tym czym się znało.Nikt nie pytał za ile,dobrze że była praca.Pan Rak rozkręcał wtedy interes ,wielu miejscowych biznesmenów -obecnie nie istniejących -śmiało się nieoficjalnie z Niego .Ten Pan daje teraz wielu ludziom pracę,przeliczając to na rodziny, które żyją z tej działalności to liczba robi wrażenie.Proszę to uszanować.Wy młodzi chcielibyście od razu być dyrektorami....cierpliwości...
Na górę

Postautor: WSK » 29 sty 2019, o 22:57

Pozdrowienia z zagranicy dla dawnych kolegów z WSK. Moje wrażenia co do pracy u Pana Raka są takie: praca luz, tragedii nie ma, jak kogoś boli kasa może zawsze zmienić zawód i wziąć kredyt albo normalnie nie robi normalych 300 h w miesiącu lub jak w moim przypadku robi ewakuacje i po sprawie. Aby nie było: do pracy przyjmował mnie Pan Waryszak - super prezes, równy typ, po prostu normalny - również pozdrawiam go ciepło! W owym czasie wska była filią świdnika. Wspominam SUPER kilka spędzonych tam lat, dobrzy fachowcy, super klimat między ludźmi, radia u dziadków na maszynach, muzyczka ... i robota szła! Kiedy zakład przejął Pan Rak z nadprezesem, klimat się posypał, radia rozje*** o podłogę... i trochę innych historii, dziś śmiesznych... Dla mnie obecnie fundusze są ważne, ale ważniejszy jest klimat w pracy, bo spędzam w niej większość dnia. A jak klimatu brak to przynajmniej chce się zarobić. Pewnie dlatego większość ludzi którzy napisali te komentarze po prostu nie znosi tej roboty, bo pieniądze są po prostu słabe za tyle wyrobionych godzin. Jak chcecie zarobić to zwolnijcie się i idźcie gdzieś indziej albo wyjeździe za granicę, proste. Reasumując: jeszcze się taki nie urodził co Raka przerobił. Trzymajcie się!
Na górę

Postautor: Gosc12 » 31 sty 2019, o 20:13

Jak dostać się tam do pracy?
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2019, o 10:43

Młoda osoba która chce zostać w Tomaszowie ale jej nie stać na budowę czy kupno mieszkania. Tylko mieszka po stancjach albo dojeżdża +15 km i więcej codziennie sama. Szybciej dorobić się garba bo ceny gruntów tutaj są chore ceny mieszkań jak Rzeszowie czy Lublinie lub dalej, więc jak ktoś ma kupować to ma w nosie Drogie mieszkania czy działki Tutaj. Kupuje w większym mieście i tam szuka pracy. Stancja+oplaty+jedzenie+chemia+paliwo i 3/4 wypłaty idzie w 1 dzień. W takiej sytuacji są pracownicy czy to w Rst czy wsk czy innych firmach w TL. JAK NIE MASZ SWOJEGO KATA, MAMY CO GOTUJE I PIERZE TWOJE BRUDY, CZY DZIALKI W SPADKU TO TUTAJ SIE NIE DOROBICIE Lekko, taka sama praca jak w tych w/w firmach w każdym większym mieście jest płatna od 1000 do 2000 i więcej miesięcznie od tej co zarabia się tu. Jeszcze większe schody funduje Państwo, zarobisz niech te ok 3000 i masz dziecko. 500tki niema bo dochód większy i do tej całej sumy odejmij pieluchy itp. To zostaje brzydko mówiąc całe gówno! Praca nie jest zła tylko zarobki do obecnych cen wszystkiego są tutaj Marne. Pan Rak kupuje coraz to nowsze maszyny rozwija firmę buduje hale pomaga bardzo wielu ludziom. Tylko w przypadku tych maszyn to fachowców ma coraz mniej, a tych co ma to często nie docenia że robią mu robotę z której on buduje kupuje i pomaga..Dlatego ludzie uciekają. Atmosfera jest ważna ale wazniejsze są pieniądze po to człowiek chodzi do pracy by zarobić a nie miło spędzać czas. Podsumowujac praca jest dobra, tylko z zarobkami średnio.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2019, o 08:57

Rak pozakładał kamery bo zaczęli kraść i nie dziwię się, jak sam nie jesteś uczciwy to nie oczekuj tego od drugiej osoby, na miejscu Raka też bym tak zrobił. To nie komuna, że kradli na potęgę w tych czasach firma przez to może zbankrutować i wtedy by było. Ludziom w dupie się już przewraca, chcą nie narobić się a zarobić a najlepiej żeby pieniądze dawali za siedzenie i leżenie, w jakiejś kwestii to jest bo jest za darmo 500+ ale pomijajmy to. Oczekiwania ludzi są teraz bardzo wysokie, jeśli ktoś chce pracować i potrzebuje naprawdę tej pracy, to nie wymyśla . Nie którzy cieszą się, że w ogóle mają ponieważ rynek a zwłaszcza Tomaszowski jest ciężki, nie ma pracy pod dostatkiem. Oby nastały czasy, że człowiek będzie szukał pracy ale jej nie będzie, wtedy ją się doceni.
Na górę

Postautor: Robek15 » 5 lut 2019, o 05:32

"Oby nastały czasy, że człowiek będzie szukał pracy ale jej nie będzie, wtedy ją się doceni." Widzę że wypowiedział się jakiś Tomaszowski byznesmen który marzy żeby wróciły lata 90 a ludzie przychodzili do niego po pracę z wódka i kiełbasą, i pracowali za darmo bo przecież maja pracę i powinni szefa po nogach całować taki jest wspaniały. Na szczęście te lata dawno minęły i ludzie zaczęli się szanować każdy woli wyjechać niż robić na tych Tomaszowskich wąsatych Januszy biznesu którzy oferują najniższa krajową a już nawet Ukraińcy nie chcą za takie stawki pracować. Jeszcze trochę i będziecie sami musieli taczki pychać z pustakami takimi jak wy, albo zostaną wam tylko tacy z ławki pod rondem. Chociaż słyszałem że z tamtych to dobrzy operatorzy i narzędziowcy są więc do łopaty chyba ich nie zagonicie. Jak to dobrze że wyjechałem z tej dziury zabitej dechami i zacząłem zarabiać normalne pieniądze. Byznesmeni Tomaszowscy może w końcu przejrzą na oczy jak będą musieli wyleźć ze swoich limuzyn przetrzeć wąsa i pójść do roboty bo nie będzie już jeleni do pracy za najniższą. Tego wszystkim życzę. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2019, o 09:01

"Oby nastały czasy, że człowiek będzie szukał pracy ale jej nie będzie, wtedy ją się doceni." Widzę że wypowiedział się jakiś Tomaszowski byznesmen który marzy żeby wróciły lata 90 a ludzie przychodzili do niego po pracę z wódka i kiełbasą, i pracowali za darmo bo przecież maja pracę i powinni szefa po nogach całować taki jest wspaniały. Na szczęście te lata dawno minęły i ludzie zaczęli się szanować każdy woli wyjechać niż robić na tych Tomaszowskich wąsatych Januszy biznesu którzy oferują najniższa krajową a już nawet Ukraińcy nie chcą za takie stawki pracować. Jeszcze trochę i będziecie sami musieli taczki pychać z pustakami takimi jak wy, albo zostaną wam tylko tacy z ławki pod rondem. Chociaż słyszałem że z tamtych to dobrzy operatorzy i narzędziowcy są więc do łopaty chyba ich nie zagonicie. Jak to dobrze że wyjechałem z tej dziury zabitej dechami i zacząłem zarabiać normalne pieniądze. Byznesmeni Tomaszowscy może w końcu przejrzą na oczy jak będą musieli wyleźć ze swoich limuzyn przetrzeć wąsa i pójść do roboty bo nie będzie już jeleni do pracy za najniższą. Tego wszystkim życzę. Pozdrawiam.
Hej światowcu nie zapomnij, że "z tej dziury zabitej dechami" nogi ci wyrosły!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”