Ortodonta w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gosc 193 » 26 kwie 2017, o 21:09

Witam serdecznie,

Czy zakładał może ktoś z obecnych aparat stały ortodontyczny u dr. Agnieszki Kurzępy, która przyjmuje na Matejki 5 (dawniej na Kościuszki) ?
Jeżeli tak to prosiłbym o podzielenie się swoją opinią na temat rezultatów oraz współpracy z w/w Panią.
Z góry dzięki.
Na górę

Postautor: MM567 » 26 kwie 2017, o 22:56

Odradzam. Byłam jej pacjentką, teraz muszę poprawiać u prawdziwego ortodonty w Lublinie.
Na górę

Postautor: Lolek » 27 kwie 2017, o 06:06

Dr grabowska polecam
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2017, o 09:04

Polecam dr Lewkowicza Zamość ul Kilińskiego, poprawia po wielu ortodontach
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2017, o 10:55

A ja polecam i to bardzo p.Agnieszkę Kurzępa z ul.Matejki.
Moja córka miała bardzo krzywe zęby-po roku noszenia aparatu ma prawie idealne.Prawie-bo długość zębów ma różną-dwójki są niższe-ale sam łuk i wyprofilowanie zębów piękne!
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2018, o 14:10

Czy posiada ktos z Panstwa nr tel. do pani Agnieszki Kurzępy ortodonty? Przyjmuje na ul. Matejki. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Na górę

Postautor: Pipi » 27 lis 2018, o 15:25

Nr.727-875-887:Polecam
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2018, o 19:37

Dziękuję bardzo
Na górę

Postautor: Zybi » 10 sty 2020, o 11:18

W jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje Pani Agnieszka Kurzepa(ortodonta)?
Na górę

Postautor: Xyzcc » 28 sty 2020, o 23:37

Nie polecam Ortodontki Agnieszki Kurzepy..ze zdrowego zgryzu, zrobiła mi totalna katastrofę.Nie jestem jedyna osoba, której tak zniszczyła zęby.Rzuca słowa na wiatr, nic się nie pokrywa z wyglądem .Moze na początku jest dobrze..później naciąganie na kolejne wizyty.Nie polecam.
Na górę

Postautor: Klientka » 24 maja 2020, o 15:45

Również nie polecam dr Agnieszki Kurzępy, przed założeniem aparatu miałam prosty zgryz, który ona zniszczyła. Po 2 latach ściągnęła mi dolny aparat i zostawiła górny. Przez kolejny rok chodziłam na wizyty, które nie przynosiły żadnych efektów a nawet pogarszały ułożenie górnych zębów. Po roku zdecydowałam się na zmianę ortodonty i po JEDNEJ wizycie u nowego ortodonty zęby powróciły na właściwy tor. Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani.
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2020, o 15:57

no to po co zakładasz/dajesz sobie założyć aparat na zdrowy zgryz?... czy ty sam/-a siebie słyszysz i czytasz? Stanisław Lem: 'Dopóki nie poznałem Internetu, nie wiedziałem, że jest tylu idiotów na świecie'.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”