Białe buty do Komunii gdzie?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: JanDa » 1 kwie 2016, o 18:31

Tak jak w temacie, napiszcie czy w Tomaszowie kupię białe buty do komunii dla chłopca w rozmiarze 31/32? Są na internecie ale chciałabym przymierzyć synowi i kupić w sklepie najlepiej.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2016, o 19:25

Hej ja kupiłam białe buty dla chłopca do komuni na tomaszowskim bazarku. Dodam, że to by dwa lata temu.. Rozmiary do wyboru cena przystępna tylko w sumie na komunii założone i przez biały tydzień. Buty z tzw. pantofli ale ok okazały się bardzo wygodne. Podejdź na bazar i popytaj. Jak nie mają to sprowadzą . pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2016, o 21:16

Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2016, o 15:15

W sklepie dziecięcym w starym handlowcu są do rozmiaru 36 białe i czarne też większe rozmiary, chyba do 41. Cena do 100 zł skórzane.
Na górę

Postautor: KaskaKK » 10 kwie 2016, o 20:17

Są w sklepie bajka na rynku od polskiego producenta, widziałam też u chińczyka trochę tańsze ale słabej jakości.
Na górę

Postautor: Aga100 » 10 kwie 2016, o 22:24

Widziałam w zdrowej stopie obok sklepu 5 10 15
Na górę

Postautor: goscik » 11 kwie 2016, o 05:45

Hej ja w zeszłym roku mialam córki komunie i tez chcialam kupic lakierki ,ale pomyslalam po co kupywac na jeden raz takie buty i panie w sklepie tez tak mi doradzaly i po namysle kupilam baleryny i,chodzila do puznej jesieni dopóki cieplo było.A chłopcom mamy brały zwykłe białe adidasy , ja pamietam z 15 lat temu jak mój brat miał komunie moja mama tez kupiła bratu adidaski białe . Także pomyslcie nad adidaskami , bo puznie bedzie korzystał z adidasów a z pantofelków juz nie pujdzie w piłke kopac.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2016, o 08:50

W zdrowej stopie są najdroższe. Mają wygórowane ceny, te same na allegro są o wiele tańsze.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2016, o 09:49

i się zaczyna, kręcenie marketingowe tak doniosłej duchowo uroczystości, szał zakupów, szał lokali, szał ubrań, szał menu, dron czy Quad, ile chrzestny/chrzestna powinien dać, kochani załatwiajcie takie coś indywidualnie, przejdźcie się po mieście popatrzcie, jak nie to zadzwońcie do znajomych albo poszukajcie w internecie, kręcenie tematu marketingu Komunii na forum, delikatnie trąci zaściankiem i nowobogackim prostactwem.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2016, o 12:43

Nie chce mi się latać po mieście, wolę się dowiedzieć gdzie są wejść i kupić. Po to jest forum żeby zapytać.
Na górę

Postautor: Don Juan » 4 maja 2016, o 09:20

W handlowcu w bajce są bardzo ładne modele, nie przerysowane zdobieniami itp. Nie było rozmiaru dla mojego dziecka - nosi 39 ale zamówiono i w ciągu kilku dni buty były na miejscu w sklepie. Polecam
Na górę

Postautor: agata4 » 20 maja 2016, o 20:33

W ubiegłym roku buty komunijne dla mojego synka kupiłam w sklepie Ministore - http://www.ministore.pl/ Z rozmiarem było okej, także o to nie musisz się obawiać. Buty wysokiej jakości, nie drogie. Zerknij sobie na stronę sklepu, powinnaś znaleźć buty, których szukasz.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2016, o 08:51

Na kiedy są potrzebne, ponieważ mam syn był raz i mogę odsprzedać.
Na górę

Postautor: anitkaa » 27 lip 2016, o 17:14

białe sandałki np z deichmana to będzie dobry wybór - mają fajny i dość duży wybór w niskich cenach, a jak jeszcze poszukasz na https://www.qpony.pl/deichmann to znajdziesz kody rabatowe które możesz użyć przy zakupach :) ja u nich zamawiam przez neta przymierzam a jak coś nie pasuje to można za darmo zwrócić do sklepu stacjonarnego :)
Na górę

Postautor: Hhhh » 27 lip 2016, o 17:23

Głupia reklama i po czasie na dodatek
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”