Święta Tekla nam pomoże

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 gru 2021, o 22:52

kościół polski to polski moher, chodzi do bożnicy a na klechy zdegenerowane pluje. HAha. Polski moher kłamie zawsze i wszędzie a chodzi do kościoła bo tato i mama chodzili do tego tam piękne złocenia i można się przestraszyć klechy gdy grzmi z wysokości ambony na baranki, taka rozrywka dla pustego mózgu

Postautor: Gość » 8 gru 2021, o 22:54

Gość pisze:
> kościół polski to polski moher, chodzi do bożnicy a na klechy zdegenerowane
> pluje. HAha. Polski moher kłamie zawsze i wszędzie a chodzi do kościoła bo
> tato i mama chodzili do tego tam piękne złocenia i można się przestraszyć
> klechy gdy grzmi z wysokości ambony na baranki, taka rozrywka dla pustego
> mózgu

Wybacz, ale nie wiem jak jest w polskim kościele, bo chodzę do Kościoła Katolickiego.

Postautor: Gość » 8 gru 2021, o 23:05

chodzisz do kościoła katolickiego czyli do klech oszustów , tam ci pośpiewają oni, dadzą się najeść opłatkiem z ręką ochlapana spermą i nauczą jak żyć , bierz przykład z ich czynów. Dzbanie

Postautor: Gość » 8 gru 2021, o 23:12

Gość pisze:
> chodzisz do kościoła katolickiego czyli do klech oszustów , tam ci
> pośpiewają oni, dadzą się najeść opłatkiem z ręką ochlapana spermą i nauczą
> jak żyć , bierz przykład z ich czynów. Dzbanie

Swintuch...
Ty lepiej spójrz na tęczowych, co oni wyprawiają i jakie mają dewiacje.
Idź lepiej spać forumowy prokuratorze, bo głupstwa gadasz

Postautor: Gość » 8 gru 2021, o 23:26

Gość pisze:
> chodzisz do kościoła katolickiego czyli do klech oszustów , tam ci
> pośpiewają oni, dadzą się najeść opłatkiem z ręką ochlapana spermą i nauczą
> jak żyć , bierz przykład z ich czynów. Dzbanie

Wiesz, biorę przykład z czynów Jezusa Chrystusa, przyjacielu.

Postautor: Gość » 8 gru 2021, o 23:29

antyklerykał podaj maila @ to pogadamy, chyba że brakuje Ci odwagi 😇

Postautor: Gość » 9 gru 2021, o 00:25

Gość pisze:
> antyklerykał podaj maila @ to pogadamy, chyba że brakuje Ci odwagi 😇

mógłbym podać ale.... kultura wymaga by podać swój a nie żądać od kogoś zarzucając mu brak odwagi gdy nie poda. Z samej treści wynika już że jesteś dzbanem więc o czym mamy rozmawiać ? Nie wiesz co to logika a kierujesz się tym co wtłoczył ci tato i mama w dzieciństwie co zresztą robiłeś swoim dzieciom i nie wiesz ale WIERZYSZ. Mógłbym zrobić nowe konto mailowe które nikomu nic nie powie ale jak pisałem wyżej z wierzącym nie ma dyskusji

Postautor: Dinna » 9 gru 2021, o 01:41

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > chodzisz do kościoła katolickiego czyli do klech oszustów , tam ci
> > pośpiewają oni, dadzą się najeść opłatkiem z ręką ochlapana spermą i nauczą
> > jak żyć , bierz przykład z ich czynów. Dzbanie
>
> Wiesz, biorę przykład z czynów Jezusa Chrystusa, przyjacielu.
Chodzi do Boga.
On będzie sądził wszystkich i Ciebie też.
No to może póki masz czas podaj Mu swojego maila z przeprosinami w wiadomości.
I raczej już tu się nie popisuj bo nie masz czym.

Ciebie ani dziadek ani babka ani nikt nie nauczył tego czego nauczyli Twojego rozmówcę. I chwała im za to.

Postautor: Gość » 9 gru 2021, o 05:54

Gość pisze:
> antyklerykał podaj maila @ to pogadamy, chyba że brakuje Ci odwagi 😇

Po co ci jego mail. Odwiedź go w Radecznicy. Pogadacie.

Postautor: Gość » 9 gru 2021, o 06:15

> mógłbym podać ale.... kultura wymaga by podać swój a nie żądać od kogoś zarzucając mu
> brak odwagi gdy nie poda. Z samej treści wynika już że jesteś dzbanem więc o czym
> mamy rozmawiać ? Nie wiesz co to logika a kierujesz się tym co wtłoczył ci tato i
> mama w dzieciństwie co zresztą robiłeś swoim dzieciom i nie wiesz ale WIERZYSZ.
> Mógłbym zrobić nowe konto mailowe które nikomu nic nie powie ale jak pisałem wyżej z
> wierzącym nie ma dyskusji

Czyli ty, nie masz, ani taty ani mamy, ale co najważniejsze nie masz dzieci.

Postautor: Gość » 9 gru 2021, o 06:27

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > antyklerykał podaj maila @ to pogadamy, chyba że brakuje Ci odwagi 😇
>
> mógłbym podać ale.... kultura wymaga by podać swój a nie żądać od kogoś zarzucając mu
> brak odwagi gdy nie poda. Z samej treści wynika już że jesteś dzbanem więc o czym
> mamy rozmawiać ? Nie wiesz co to logika a kierujesz się tym co wtłoczył ci tato i
> mama w dzieciństwie co zresztą robiłeś swoim dzieciom i nie wiesz ale WIERZYSZ.
> Mógłbym zrobić nowe konto mailowe które nikomu nic nie powie ale jak pisałem wyżej z

To nawet bardzo ciekawe, że największy na forum cham i tępak chce uczyć innych kultury i kreuje się na logika. Dobrze, że choć trochę wstydzi się swojego chamstwa, skoro nie chce podać adresu poczty elektronicznej. Mój e-mail: pisznaderdyczow@gmail.com.

Postautor: Gość » 9 gru 2021, o 06:33

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > antyklerykał podaj maila @ to pogadamy, chyba że brakuje Ci odwagi 😇
> >
> > mógłbym podać ale.... kultura wymaga by podać swój a nie żądać od kogoś
> zarzucając mu
> > brak odwagi gdy nie poda. Z samej treści wynika już że jesteś dzbanem więc o
> czym
> > mamy rozmawiać ? Nie wiesz co to logika a kierujesz się tym co wtłoczył ci tato
> i
> > mama w dzieciństwie co zresztą robiłeś swoim dzieciom i nie wiesz ale WIERZYSZ.
> > Mógłbym zrobić nowe konto mailowe które nikomu nic nie powie ale jak pisałem
> wyżej z
> > wierzącym nie ma dyskusji
>
> To nawet bardzo ciekawe, że największy na forum cham i tępak chce uczyć innych
> kultury i kreuje się na logika. Dobrze, że choć trochę wstydzi się swojego chamstwa,
> skoro nie chce podać adresu poczty elektronicznej. Mój e-mail:
> pisznaderdyczow@gmail.com.

Pomyliłam literkę w adresie: pisznaberdyczow@gmail.com

Postautor: Gość » 9 gru 2021, o 10:29

Sw.Teklo módl sie za nam!

KK może nie przetrwa przez słabość jego pasterzy ale wiara w Boga i Jezusa Chrystusa zawsze ;)

Postautor: Gość » 9 gru 2021, o 12:39

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > antyklerykał podaj maila @ to pogadamy, chyba że brakuje Ci odwagi 😇
>

Z kulturą to ty jesteś na bakier... Mam 1 pytanie, na które prawdopodobnie nie odpowiesz publicznie.
Ja mam rozum, cierpliwość, I staram się być dobrym człowiekiem.
Kler i Katolików, masz za pomiotów, I kogoś gorszego od siebie.
Nie masz argumentów, więc używasz inwektyw.
Rzeczywiście dyskusja z Tobą sprowadza się do obrażania.
To może rzeczywiście lepiej, że nie popiszemy w @mailu.
Ja chyba domyślam się dlaczego masz taką agresję słowną, ale po co mam to pisać....

Postautor: Gość » 9 gru 2021, o 13:27

wierzący, większość swych wyobrażeń opiera na domysłach a wiedza dla niego to wróg. Kościół również zawsze zwalcza wiedzę bo co by to było gdyby baranek był mądrzejszy od pasterza. Nie potrzebowałby go. Pisz śmiało o swych domysłach jak czub jeremiah o projekcjach swego chorego psychicznie mózgu

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”