BRUD W BIGBUSIE TOMASZOWSKIM

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: ONA88 » 13 sie 2015, o 10:43

Czytam i czytam... Albatros ma swoją stronę internetową na której można znaleźć informację na temat aktualnych godzin odjazdów - szukanie nie boli. Co do redukowania linii, może i owszem zmniejszyli liczbę kursów, ale i zmienili godziny: z Tomaszowa jedzie o 5.10 (pn-sob), 10:15 (codziennie) i o 16.10 (w niedz.). Oprócz tego od msc znowu są kupony rabatowe 50% taniej, dostępne bodajże w ich biurze w Tomaszowie, ważne są do końca września - pewna jestem bo miałam okazje ostatnio podróżować na taki kuponik z placu defilad i zapłaciłam za bilet tylko 27,50.
Na górę

Postautor: maro86 » 2 paź 2015, o 17:06

Od wczoraj miło jest patrzeć jak krokodylki z Inspekcji Transportu Drogowego trzepią busiarzy. Wczoraj byłem stali i trzepali. Dzisiaj tak samo. Ja już za każde niedociągnięcie zgłaszam to do ITD. Mam nadzieje, żę bekną na trasie do Warszawy i konkurencja odżyje. Chcieli fikać z mocniejszymi od siebie czyli Polskimbusem, ale zapomnieli, że do tego trzeba mieć bardzo mocne plecy. PB tego nie ma.
Na górę

Postautor: mato86 » 2 paź 2015, o 17:28

bb nie ma mocnych pleców.
Na górę

Postautor: maximus2 » 22 paź 2015, o 23:18

Nie wiem jakie ma plecy bb za to wiem jaki ma tabor. Cuchnący, brudny, zardzewiały często niesprawny. Ale co z tego jeżeli instytucje odpowiedzialne za transport zbiorowy nic nie robią.
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2015, o 14:12

A ten Convoy to co i inne tego typu Wosie taki sam nędzny tabor wstydziliby się takim czymś ludzi wozić.
Na górę

Postautor: maximus2 » 17 lis 2015, o 15:14

Myślisz że tacy wiejscy biznesmeni myślą o jakimś wstydzie oni nie wiedzą co to wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2016, o 16:09

Czy ten pijany kierowca na trasie Tomaszów -Warszawa to nie z tej firmy złapany gdzieś za Krasnymstawem? Dwa lata temu chyba podobna sytuacja miała miejsce u Przybysza gdzieś pod Suścem.
Na górę

Postautor: ja56777 » 22 lis 2016, o 13:56

Jak nazywa sie ten kierowca?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2016, o 16:52

Marian Bączek najbardziej chciany bandyta w Polsce.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2016, o 12:53

Żeby było czysto to trzeba by codziennie sprzątać i picować te busy to nie taka prosta sprawa jak dziennie osób tyle jeździ. No ale porządek trzeba trzymać ale jak ktoś go wcale nie trzyma to już inna sprawa :)
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2016, o 13:09

Teraz będzie konkurencja dla necia , przybysze się szarpnęli na Warszawkę tylko w Lublinie przystanku nie dostali.
Na górę

Postautor: wersatis » 28 lis 2016, o 23:40

Konkurencja rośnie. Brak lublina wbrew pozorom to zaleta. na trasie Warszawa Lublin jest zbyt duża konkurencja. Cena 44 zł szału nie robi. Jeszcze hasło bezpieczny bus z Wifi :D. Ja akurat busy omijam szerokim łukiem. Zero komfortu,a cena z kosmosu. Kupuje bilet na albatrosa za 32 zł z Warszawy do Tomaszowa. Taniej nie ma nigdzie w takich warunkach.
Na górę

Postautor: Versace » 29 lis 2016, o 11:57

Wi- Fi w tych shitach dobry dowcip hahah.
Na górę

Postautor: lol » 4 gru 2016, o 17:02

sam kiedyś narzygałem tam..po 2 tyg znowu jechałem tym pożal się Boże dyliżansem i dalej yebało a zasechnięta kiełbasa centralnie byle przyklejona do podłogi
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2016, o 19:21

lol pisze:sam kiedyś narzygałem tam..po 2 tyg znowu jechałem tym pożal się Boże dyliżansem i dalej yebało a zasechnięta kiełbasa centralnie byle przyklejona do podłogi


Chyba kierowcy dbają o jakaś czystość w tych dyliżansach?
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”