nasza policja

Z notatnika strażaka, policjanta.

Re: nasza policja

Postautor: Grabarz » 8 maja 2019, o 10:59

A ja serdecznie dziękuję Panu starszemu sierżantowi Ch. z tomaszówskiej drogówki, który kara wszystkich jak leci nawet innych służb nie szanuje. Pamiętaj karma wraca. Ogólnie POLICJA z Tomaszowa to chyba najgorsi policjanci jacy mogą być nie szanujący kodeksu moralnego widzący tylko ścieżkę kariery i mam nadzieję że się spotkamy w drugą stronę pamiętajcie matoly że mandat to ostateczność kodeks wyraźnie mówi że należy pouczyć osobę w pierwszej kolejności. Ale jak się dostało do policji po pleckach to teraz jak głupi osioł trzeba wykonywać wszystko jak komendant rozkaże. Mam nadzieję że st. sierż. Ch. to przeczyta pozdrawiam z naszej pięknej północy.

Postautor: Gość » 8 maja 2019, o 12:37

Większość z tych wypisujących mandaty kiepskawo kończy a później będąc na emeryturach nie potrafią ludziom spojrzeć prosto w oczy. Dobrze piszesz - karma wraca

Postautor: Olo » 8 maja 2019, o 22:44

A ja serdecznie dziękuję Panu starszemu sierżantowi Ch. z tomaszówskiej drogówki, który kara wszystkich jak leci nawet innych służb nie szanuje. Pamiętaj karma wraca. Ogólnie POLICJA z Tomaszowa to chyba najgorsi policjanci jacy mogą być nie szanujący kodeksu moralnego widzący tylko ścieżkę kariery i mam nadzieję że się spotkamy w drugą stronę pamiętajcie matoly że mandat to ostateczność kodeks wyraźnie mówi że należy pouczyć osobę w pierwszej kolejności. Ale jak się dostało do policji po pleckach to teraz jak głupi osioł trzeba wykonywać wszystko jak komendant rozkaże. Mam nadzieję że st. sierż. Ch. to przeczyta pozdrawiam z naszej pięknej północy.

Bardzo dobrze, że Ci doj.. ł , chciałeś się ślizgać bo ty niby jeden resort , urabura pierdo..ny , bo mu plastikowy chip dali .Jebać...ć takich frajerów . Naucz się przestrzegać przepisów Lubelski PiSiorze . A Pana Ch. Nie znam ,ale cieszę się, że Tak postąpił

Postautor: Gość » 11 maja 2019, o 09:03

Jeżeli mówisz już o szacunku i moralności to przestań powoływać się na służby w których służysz by unikać mandatów!Jeżeli rażąco złamałeś przepisy bardzo dobrze że Ci dowalił,czemu zwykłemu Kowalskiemu mają wlepiać mandaty a tym ze służb już nie?Przecież wykroczenie jest to samo jak i niebezpieczeństwo którego jest następstwem,obojętnie czy wypadku dokona cywil czy ktoś ze służb tragedia może być ta sama!Tak że nie cwaniakuj,ciekawe jak Ty wypełniasz swoje obowiązki i czy jesteś tak pobłażliwy jak tego oczekujesz od innych?Takich cwaniaczków jak Ty powinni bardziej tępić niech wiedzą że zasłanianie się ,,blachą,, to tradycja z PRL-u i nic tym nie wskórają.Co pieprzysz o karmie? :lol: Jeżeli by dowali Ci mandat bez powodu szukając na siłę powodu to ok ale skoro złamałeś przepisy to chyba nie była to złośliwość a obowiązek policjanta? :lol: Na Twoim miejscu nie wygłupiał bym się i nie pisał już posta pokazując jak wielce obrażony jestem gdy powołanie się na służby nic nie dało bo po prostu wyszedłeś na debila i pokazujesz innym jak to się załatwia gdy służy się czy to w policji,straży,wojsku itp. Pokory trochę chłopie,nie jesteś Bogiem jak widać i tez od czasu do czasu ktoś Ci kopa zasadzić może jak w tym wypadku policjant,to tak raczej dla przypomnienia ten mandat byś za wysoko głowy nie nosił.Pozdrawiam

Postautor: Mariola2 » 25 maja 2019, o 22:52

Kiedyś wspominałam że na ulicach Tomaszowa nie widać policjantów w patrolach. Czyżby znowu zakopali się w papierach i przewracają tony celulozy by pokazać jacy to Oni są wydajni w zakresie likwidowania przestępstw . Obecny MSWiA narobił posterunków tylko nie pomyślał : kim je obsadzić. Jeżeli bezpieczeństwo oblicza na podstawie ilości posterunków w których myszy grasują to to chyba coś nie tak. A ja bezpieczniej się czułam jak zobaczyłam spacerującego policjanta niż jak zobaczę tył radiowozu pędzącego gdzieś tam gdzieś tam ...
Apel do Komendanta KP Policji by wygospodarował siły na patrole - chyba że koncepcje ochrony obywateli na tyle się zmieniły, że trzeba tworzyć kordony przed suwerenem który zagraża tym na świeczniku niż dbać o spokój na ulicach.
Pan Komendant KP osobiście już w szkołach podstawowych namawia do podjęcia służby w Policji - widać że cienko z naborami to tej chlubnej formacji.

Postautor: Gość » 27 maja 2019, o 22:41

A ja mam tylko jedno do nich ACAB TL pigs

Wróć do „Zdarzenia”