BUS 1 firma przewozowa

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: gutek19 » 10 gru 2015, o 21:49

Jezdziłem tą firmą parokrotnie kierowcy są spoko,ale ta menda teleinformatorka mnie pierwszy raz [***]....... w tamtym roku to było zaraz po nowym roku miałem zarezerwowane miejsce na 3 stycznia.Drugiego stycznia po godz 19 dostałem tel od tej informatorki,że trzeciego jest wyjazd odwołany z powodu braku chętnych ok(to zrozumiałe,że nikt może zaraz po Nowym Roku nie wyjeżdza,bo jeszcze leczy się kaca).Drugi raz tym razem powrót z Niemiec.Teleinformatorka poinformowała mnie,że pomnie nie przyjadą bo bus się rozkraczył gdzieś koło holenderskiej granicy,i czy chcę wracać jutro powiedziałem,że tak może być jutro.Następnego dnia przyjechał po mnie bus ale nie jedynka tylko Magnum z Hrubieszowa( kierowcy też spoko).Trzeci raz( i to mnie najbardziej rozjebało)jak miałem wracać w tym roku na komunię(miałem rezerwację na środę)skończyłem robotę koło trzeciej po południu,koło czwartej miał być bus.Po trzeciej ta tłusta wiedzma dzwoni do mnie i mówi,że pomnie nie przyjadą bo zrezygnowały dwie osoby(pracuję na północy Niemiec koło Bremerhaven).Mało mnie nie rozpierdoliło(w tamtej chwili jak bym dostał tą małpę to bym ją k.... udusił tak się wkur...).I od tamtej pory jeżdżę własnym autem choć drożej minimalnie wychodzi ale mam w dupie tą jedynkę.SZCZERZE NIE POLECAM TEJ DZIADOWSKIEJ FIRMY....
Na górę

Postautor: kasia111 » 29 mar 2016, o 17:48

Firma Bus 1 nie jest jeszcze najgorsza także nie narzekajcie, są o wiele gorsze jedną z nich jest w Tomaszowie L. firma Jar-bus. Jedna wielka porażka. Dzwoniąc do nich najpierw ładnie pięknie babka leje ci wodę Wi-Fi, którego oczywiście nie ma, zapisuje cię na termin wyjazdu a jak przychodzi co do czego to podjeżdża inna firma bo sprzedają ludzi !!!
Na górę

Postautor: Paragon » 30 mar 2016, o 11:28

Wystarczy poprosić o paragon, firmy transportowe często nie mają tych busów zarejestrowanych na swoją firmę. Te wszystkie przewozy 9- kami to dziki rynek nikt tego nie kontroluje, gdzie czas pracy, busy często przeładowane, i do tragedii nie trzeba dużo.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2016, o 12:41

Nie jeżdżę 9-tkami,bo one są bez tachografów.Łamane są wszystkie ograniczenia tj czas pracy,prędkość,nie mają ubezpieczenia przewożonych pasażerów.ćzęsto jedzie 1kierpwca.Kiedyś jechałem takim,wyjazd z Tomaszowa ok 7 rano,rozwożenie skńczył ok9 następnego dnia(Niemcy-Holandia-Belgia.Z powrotem tym samym busem wracał kumpel,wyjazd z Belgii ok 16.Jechał 1 kierowca który przez drogę powrotną spalił prawie 3 paczki fajek,wypił termos kawy+5 na postojach.Wrócili do Tomaszowa ok 18,a więc kierowca pracował przez dwie i pół doby,mógł spać w Belgi ze 6godz.Kumpel przez całą drogę nie zmrużył oka.Po kierowcy widać było zmęczenie,nad ranem co rusz najeżdżał na linię oddzielającą pobocze(dobrze,że po najechaniu głośno huczą).NIGDY WIĘCEJ BUSEM 9-TKĄ.
Na górę

Postautor: renek » 9 kwie 2016, o 09:26

Taki kierowca przecientnie na jednym wyjezdzie w tej firmie robi miedzy 4 nawet do 5tys kilometr.Bus najczesciej trafic 9 os.dojebany oprucz ludzi po dach bagazami paczkami itp.Kierowca dostaje wyjebanoł nawigacje telefon typu nokia z wyswietlaczem 2na 2 cm.z doładowanym kontem 50 zł.na cały wyjazd.Paliwa najczeciej tyle aby dojechac do pierwszego klijenta.ktury ma zapłacic za kurs zgory.Oprucz takiego uposarzenia kierowca dostaje liste pasazerow i paczek do zabrania ich adresy i telefony donich .Driwer podpisoje oswiadczenie ze dostał zajebisty bus nowoczesne gadzety wspomniane powyzej i ze rozliczy sie z kasiory zaraz po powrocie
No to wtrase .telefon do pierwszego kljenta bende otej godzinie dojezdzasz dzwonisz po nastepnego zong nr nie prawidłowy klucisz sie z szefem bo cos dyspozytorka poierdoliła.Zbierasz ludzi po całym kraju jednoczesnie prowadzoc busa wbijasz trasy w nawigacje kłucisz sie z ludzmi bo zaczynajoł pic gorzałe 20 km od chaty cdn.
Na górę

Postautor: Olo » 9 kwie 2016, o 19:01

[quote="renek"]Taki kierowca przecientnie na jednym wyjezdzie w tej firmie robi miedzy 4 nawet do 5tys kilometr.Bus najczesciej trafic 9 os.dojebany oprucz ludzi po dach bagazami paczkami itp.Kierowca dostaje wyjebanoł nawigacje telefon typu nokia z wyswietlaczem 2na 2 cm.z doładowanym kontem 50 zł.na cały wyjazd.Paliwa najczeciej tyle aby dojechac do pierwszego klijenta.ktury ma zapłacic za kurs zgory.Oprucz takiego uposarzenia kierowca dostaje liste pasazerow i paczek do zabrania ich adresy i telefony donich .Driwer podpisoje oswiadczenie ze dostał zajebisty bus nowoczesne gadzety wspomniane powyzej i ze rozliczy sie z kasiory zaraz po powrocie
No to wtrase .telefon do pierwszego kljenta bende otej godzinie dojezdzasz dzwonisz po nastepnego zong nr nie prawidłowy klucisz sie z szefem bo cos dyspozytorka poierdoliła.Zbierasz ludzi po całym kraju jednoczesnie prowadzoc busa wbijasz trasy w nawigacje kłucisz sie z ludzmi bo zaczynajoł pic gorzałe 20 km od chaty cdn.[/quote

Współczuję bardzo Polskiej gramatyce. Dawno już takiego czegoś nie czytałem.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2016, o 21:05

Powiem jest to ciężka charuwa ale i atmosfera w firmie jest bardzo ważna... byłem chwile w 1ce ale ze względu na hamstwo odeszłem do konkurencji z Hrubieszowa. nie bede pisał co się działo bo za pewno post usuną ;) Ale powiem jedno jak chcecie jeździć bezpiecznie to dzwońcie do firm co wysyłają krieowców w podwójnej obsadzie.
Na górę

Postautor: renka » 9 kwie 2016, o 21:40

O, widzę ze nieźle się kolega orientuje. Ciekawe w jakiej firmie pasażerowie płacą po dojeździe na miejsce - wysiadłby taki klient i tyle go widziałeś, a kierowcy jeżdżą z super wypasionym sprzętem, na dodatek mają pomocnika do wbijania trasy, obdzwaniania ludzi itp. Większość firm przewozowych , to "firmy krzaki" mają ze dwa busy rozkraczone reszta z wypożyczalni, biletu ani faktury się nie doprosisz, wifi "niby działa", jeżdżą od adresu do adresu bez przesiadek za to po całej Polsce lub Niemczech, a najczęściej nie przyjeżdżają a później nawet telefonu nie odbiorą. Wolę jeździć z Bus1 napchanym po dach busem bo przynajmniej wiem, że pojadę a jak nie mają po drodze to zadzwonią i podadzą nr do innego przewoźnika albo przełożą na drugi dzień i wiem na czym stoję.
Na górę

Postautor: blondi28 » 3 maja 2016, o 21:02

Swego czasu słyszałam negatywną opinię na temat firmy przewozowej WOŚ ale nie korzystałam z jej usług. Natomiast w miniony weekend brałam udział w wycieczce, którą firma WOŚ obsługiwała. Jestem bardzo zadowolona z warunków jakie ta firma oferuje. Autokar nowoczesny, czysty, bardzo wygodny. Kierowca przemiły, cierpliwy bardzo i wyrozumiały. Przewodnik kompetentny. Polecam wszystkim firmę Woś.
Na górę

Postautor: kamil345 » 10 cze 2016, o 15:47

Zdarzyło mi się wracać busem1 z Holandii i co do wystawienia opinii to wystawiam negatywną w 100 %. Po raz pierwszy zamówiłam busa sama czas podróży wynosił 27 godz ponieważ kierowca nie znał trasy i kierował się nawigacją która go prowadziła starymi drogami,wioskami,miastami a nie autostradą a po raz drugi miałam przesiadkę do busa1 przejechałam 5 min bus się zepsuł i czekaliśmy na przyjazd wypożyczonego busa 9 godz. Osobiście nie polecam i ostrzegam Bus1 jest nieodpowiedzialną firmą,ma niesprawne busy,a kierowcy nie są wypoczęci gdyz jechałam busem i kierowca chwalił się że nie spał dwa dni także odmawiam zamawiania busa1 ponieważ Twoja podróż do Polski może potrwać bardzo długo
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2016, o 00:13

blondi28 pisze:Swego czasu słyszałam negatywną opinię na temat firmy przewozowej WOŚ ale nie korzystałam z jej usług. Natomiast w miniony weekend brałam udział w wycieczce, którą firma WOŚ obsługiwała. Jestem bardzo zadowolona z warunków jakie ta firma oferuje. Autokar nowoczesny, czysty, bardzo wygodny. Kierowca przemiły, cierpliwy bardzo i wyrozumiały. Przewodnik kompetentny. Polecam wszystkim firmę Woś.


Wosie już tak przestańcie wychwalać tą firmę , każdy kto miał do czynienia z tą firmą wie że to nie prawda.
Na górę

Postautor: e2879 » 11 cze 2016, o 16:01

001 pisze:
klient pisze:podczas jazdy jest tylko jeden kierowca bez zmiennika jedzie z belgi przez holandie niemcy do polski śpi po 20 min na parkingach z ludzmi w busie firma nie ma zapisanych osób które są przewożone podczas przesiadek w niemczech z busa do busa kierowcy kłucą się między sobą kogo dowiozą na miejsce a kogo nie mojego męża wysadził kierowca na autostradzie z bagażami jakieś 20 km od miejsca docelowego. musiałam pojechać po męża i ponieśliśmy dodatkowe koszta. przewóz kosztował 70 euro gdy zadzwoniłam do biura pani powiedziała że takiej osoby nie ma na liście kazała mi wysłać e-mail z adresem wyjazdowym i docelowym gdy chciałam jej podać ten adres przez telefon powiedziała że to jest niemożliwe.powiedziałam jej że podaje adres przez telefon to słuchawkę przeją jakiś pan i powiedział do mnie że jeśli nie chcę wysłać e-mail to DO WIDZENIA i odłożył słuchawkę.jak dzwoniłam raz jeszcze to nie odbierali.

To wkońcu mąż pojechał i wysadzili go na autostradzie czy kazali wysłać maila odłożyli słuchawkę i wiecej nieodbierali?
Coś to się nie bardzo układa w jakąś sensowną całość?
Wysadził na autostradzie i postanowiłaś o tym napisać na tomaszowskim forum? a skąd jesteś i dlaczego akurat tutaj?
P.S.
Pamiętaj w internecie nie jesteś anonimowy!
przeciez jest napisane ze wysadzili go na autostradzie 20 km od miejsca docelowego i zona musiala po niego pojechac
Na górę

Postautor: lusi42 » 1 lip 2016, o 17:39

ale nie ma gorszego chamstwa i dziadostwa jak w firmie magnum juz drugi raz mnie zrobili w ciula ,pierwszy razbus im sie zepsul to chociaz dali innego busa a dzis gdy mialam wyjezdzac z niemiec o 20 to o 16 pani zadzwonila ze nic z tego bo bus im sie zepsul ,co to za firma ze ciagle im sie busy psuja i ludzi robia w ciula ,15 lat jezdzilam do wloch i to bylo nie do pomyslenia zeby kogos zostawili bo im sie bus popsul . jak maja takie busy to niech na zlom jada a nie w trase
Na górę

Postautor: Pauwwwel » 25 wrz 2016, o 11:14

Ostatnio jechalam do holandi nie to ze na przysiadkach czekalo sie 3 godziny to kierowca do tego byl.nie ogarnienty nawet nieznal sie na nawigacji klocil sie godzine z pania w niemczech ze niema takiego adresu gdzie pogodinie wkoncu znalaz i okazalo sie ze jest dobry i cala podruz do holandi zanim dotarlam na miejscr ze wspanialym kierowca trwala pomad 30 godzin masakra kierowca byl mlody i nowy to dali mu najgorsza trase jeszcze puscili samego
Na górę

Postautor: Olo » 26 wrz 2016, o 23:58

Pauwwwel pisze:Ostatnio jechalam do holandi nie to ze na przysiadkach czekalo sie 3 godziny to kierowca do tego byl.nie ogarnienty nawet nieznal sie na nawigacji klocil sie godzine z pania w niemczech ze niema takiego adresu gdzie pogodinie wkoncu znalaz i okazalo sie ze jest dobry i cala podruz do holandi zanim dotarlam na miejscr ze wspanialym kierowca trwala pomad 30 godzin masakra kierowca byl mlody i nowy to dali mu najgorsza trase jeszcze puscili samego



Zostań w Holandii, i przejmij ich ortografie, Polska ci nie służy.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”