BUS 1 firma przewozowa

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: klient » 20 lut 2014, o 13:37

podczas jazdy jest tylko jeden kierowca bez zmiennika jedzie z belgi przez holandie niemcy do polski śpi po 20 min na parkingach z ludzmi w busie firma nie ma zapisanych osób które są przewożone podczas przesiadek w niemczech z busa do busa kierowcy kłucą się między sobą kogo dowiozą na miejsce a kogo nie mojego męża wysadził kierowca na autostradzie z bagażami jakieś 20 km od miejsca docelowego. musiałam pojechać po męża i ponieśliśmy dodatkowe koszta. przewóz kosztował 70 euro gdy zadzwoniłam do biura pani powiedziała że takiej osoby nie ma na liście kazała mi wysłać e-mail z adresem wyjazdowym i docelowym gdy chciałam jej podać ten adres przez telefon powiedziała że to jest niemożliwe.powiedziałam jej że podaje adres przez telefon to słuchawkę przeją jakiś pan i powiedział do mnie że jeśli nie chcę wysłać e-mail to DO WIDZENIA i odłożył słuchawkę.jak dzwoniłam raz jeszcze to nie odbierali.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 13:46

tak jak pasazerowie tak samo i kierowcy sa traktowani jak psy. jak jeden z kierowcow sie upomnial ze powinno byc ich dwoch na trase to uslyszal ze to nie przedszkole. ale i tak temat zaraz zniknie jak wiele innych o tej firmie. najlepszy bylby jakis pozew zbiorowy tylko jak zebrac ludzi?
Na górę

Postautor: tlelt » 20 lut 2014, o 18:05

To kupcie sobie swoje samochody i sobie nimi jeździjcie, albo jeździjcie u konkurencji. Pozew zbiorowy ? hahaha
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 20:01

tlelt pisze:To kupcie sobie swoje samochody i sobie nimi jeździjcie, albo jeździjcie u konkurencji. Pozew zbiorowy ? hahaha

Jak masz busy więcej niż 9-cio osobowe ,to wystarczy kontrola krokodylków i nie trzeba będzie żadnego pozwu.
Na górę

Postautor: 001 » 20 lut 2014, o 20:40

Gość pisze:tak jak pasazerowie tak samo i kierowcy sa traktowani jak psy. jak jeden z kierowcow sie upomnial ze powinno byc ich dwoch na trase to uslyszal ze to nie przedszkole. ale i tak temat zaraz zniknie jak wiele innych o tej firmie. najlepszy bylby jakis pozew zbiorowy tylko jak zebrac ludzi?


Powinno być bo kto tak uważa?
według jakiego przepisu?
jaki kierowca z tej firmy? w tej firmie zawsze był jeden kierowca więc kłamiesz nie mógł się upominać bo jeśli pracował w tej firmie to wiedział że jeździ sam.
Jedyne z czym mogę się zgodzić to jest to że masz rację mógł tak usłyszeć bo to naprawdę nie przedszkole tylko ciężka praca, jeśli ten kierowca się nie nadaję to faktycznie lepiej niech rozwozi chleb a nie ludzi.

Pozew zbiorowy? czy Ty się dobrze czujesz?

Tak usunę ten temat jeśli pojawią się jakies obraźliwe wpisy.
Na górę

Postautor: 001 » 20 lut 2014, o 20:46

klient pisze:podczas jazdy jest tylko jeden kierowca bez zmiennika jedzie z belgi przez holandie niemcy do polski śpi po 20 min na parkingach z ludzmi w busie firma nie ma zapisanych osób które są przewożone podczas przesiadek w niemczech z busa do busa kierowcy kłucą się między sobą kogo dowiozą na miejsce a kogo nie mojego męża wysadził kierowca na autostradzie z bagażami jakieś 20 km od miejsca docelowego. musiałam pojechać po męża i ponieśliśmy dodatkowe koszta. przewóz kosztował 70 euro gdy zadzwoniłam do biura pani powiedziała że takiej osoby nie ma na liście kazała mi wysłać e-mail z adresem wyjazdowym i docelowym gdy chciałam jej podać ten adres przez telefon powiedziała że to jest niemożliwe.powiedziałam jej że podaje adres przez telefon to słuchawkę przeją jakiś pan i powiedział do mnie że jeśli nie chcę wysłać e-mail to DO WIDZENIA i odłożył słuchawkę.jak dzwoniłam raz jeszcze to nie odbierali.

To wkońcu mąż pojechał i wysadzili go na autostradzie czy kazali wysłać maila odłożyli słuchawkę i wiecej nieodbierali?
Coś to się nie bardzo układa w jakąś sensowną całość?
Wysadził na autostradzie i postanowiłaś o tym napisać na tomaszowskim forum? a skąd jesteś i dlaczego akurat tutaj?
P.S.
Pamiętaj w internecie nie jesteś anonimowy!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 22:32

tlelt pisze:To kupcie sobie swoje samochody i sobie nimi jeździjcie, albo jeździjcie u konkurencji. Pozew zbiorowy ? hahaha

To nie jest śmieszne masz busy to wywiązuj się odpowiedzialnie i nie odsyłaj do konkurencji .Kierowcy też mają przechlapane u szefów
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 22:55

ludzie,busów jest kilkanascie , a jezdzi nimi kilka set!!!!!! osob tygodniowo, wszystkim dogodzic to moze czlowieka szlag tr....ć, jak wam zle to kupcie sobie złoma i jezdzijcie sami i nie zawracajcie d... ciaglymi problemami
Na górę

Postautor: kierowca » 21 lut 2014, o 23:04

o i to jest poważny temat...
Na górę

Postautor: goSCIU » 21 lut 2014, o 23:08

Gość pisze:ludzie,busów jest kilkanascie , a jezdzi nimi kilka set!!!!!! osob tygodniowo, wszystkim dogodzic to moze czlowieka szlag tr....ć, jak wam zle to kupcie sobie złoma i jezdzijcie sami i nie zawracajcie d... ciaglymi problemami

PAMIETAJ ŻE JAKBY NIE KLIENCI TO WŁAŚCICIELE BUSÓW UMARLIBY Z GŁODU
Na górę

Postautor: ebe » 3 mar 2014, o 00:15

sprawa jest prosta.po co te nerwy.jak firma zła to nie korzystać z jej usług.jeśli szef czuje się pomówiony to nie admina rolą jest go wyręczać bo to już jest cokolwiek podejrzane.szef jest pełnoletni.a takie pisanie o nieanonimowości równie dobrze można potraktować jako grożby.jest jeszcze RPO.WOLNOŚĆ SŁOWA jeszcze istnieje w tym kraju,tak jak i odpowiedzialność za nie.admin ma prawo usuwać słowa obrażliwe,to fakt,lecz niech nie wyręcza sądów.nawet taki laik jak ja wiem o kim ta gadka więc usuwanie postów to trochę taka dziecinada.pozdrawiam
Na górę

Postautor: 001 » 3 mar 2014, o 10:36

Jesli admin widzi ze posty sa pisane przez ta sama osobe to wlasnie to jest jego zadanie na tym forum zeby zapobiegac tego typu postom.
Na górę

Postautor: ebe » 6 mar 2014, o 09:05

prawda boli.odpowiedź na poziomie przedszkolnym.to jest zwykła cenzura.każdy kto ma np. auto wie że jechać nim może każdy,byle z uprawnieniami.nie koniecznie właściciel.tak jest również z komputerami.zabrakło wyobraźni......
Na górę

Postautor: 001 » 6 mar 2014, o 11:47

Jeżeli to była odpowiedź na mój post to niestety nie umiem dojść do tego co chcialeś powiedzieć ?
Na górę

Postautor: LPTK » 7 mar 2014, o 20:38

zesrali by sie z przejedz niz z gł
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”