Latające drzewo na Hallera

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Toffik » 11 sty 2007, o 17:10

Słyszał ktoś o dzisiajszej stłuczce?? Ponoć jakis smarkacz wchodząc w zakręt dzisiaj na Hallera (koło budowlanki) srebrną omegą udeżył w drzewo, któro przeleciało przez płot na pobliskie podwórko. Koleś ponoć jest z budowlanki z 3 klasy. jak ma ktos zdjęcia to wklejcie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2007, o 20:12

Zakładając, że drzewo waży 3tony, a samochód przykładowo dwie wyprowadzam wniosek, że jesteś debilem skoro wierzysz w chistorie o latających drzewach. A stłuczka była.
Na górę

Postautor: Gangsta » 11 sty 2007, o 23:33

Ja nie wierzę w żadne "chistorie",ale w historie juz bardziej.Człowieku! Naucz się pisać poprawnie.
Na górę

Postautor: Tofffik » 11 sty 2007, o 23:49

A MOŻE TO TY BYŁES W TEJ OMEDZE?? NA PRZYSZŁOŚC RADZIŁBYM UCZYĆ SIĘ JAZDY ZACZYNAJĄC OD HULAJNOGI A JAK SIE NAUCZYSZ TO ZDAWAJ NA KARTE ROWEROWĄ I ŻYCZE POWODZONKA, JESTEM Z TOBĄ.
Na górę

Postautor: wins » 12 sty 2007, o 19:41

widziałem to, mmmm było na co popatrzeć, w tym samym momencie jak wychodziłem ze szkoły, drzewko co prawda nie wazyło az 3 tony ale nad samochodem przelecialo!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2007, o 08:03

Ja sie boje wyjezdzac do miasta na mysl ze jakiś małolat wjedzie mi w dupe jak nie samochotem tatusia w którym mylą mu sie pedały to zasranym skuterem którym próbuja przyszpanować i siedzą na zderzaku,boszzz...jak ja mam czasem ochote przychamować...
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2007, o 14:03

Anonymous pisze:Ja sie boje wyjezdzac do miasta na mysl ze jakiś małolat wjedzie mi w dupe jak nie samochotem tatusia w którym mylą mu sie pedały to zasranym skuterem którym próbuja przyszpanować i siedzą na zderzaku,boszzz...jak ja mam czasem ochote przychamować...

nie bądz chamem kolego!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2007, o 14:44

Rzeczywiście prawo o ruchu drogowym powinno określić bardziej surowe zasady nadawania uprawnień do kierowania jednośladami. Na pewno niepełnoletni półmózgowcy nie powinni tego uprawnienia posiadać. A swoją drogą taki temat jak latające drzewo nie zasługuje na poważne potraktowanie.


Pozdrawiam Jan Kowalski
Na górę

Postautor: boo shit. » 25 cze 2008, o 16:33

to moja ulica .. i jakoś nic podobnego nie widziałem..hehe
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2008, o 17:08

boo shit. pisze:to moja ulica .. i jakoś nic podobnego nie widziałem..hehe

nooooooooooooooo nie bardzo zobaczysz wydarzenie ze stycznia!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: hehe » 25 cze 2008, o 17:37

a tym bardziej ze stycznia ubiegłego roku ! :)
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2023, o 03:51

HAHAHAHA :D
bardzo dobre :)


Ostatnio przesunięty w górę 28 kwie 2023, o 03:51 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”