sfingowała własne porwanie, by pojechać do chłopaka

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 10 sty 2007, o 16:16

Anonymous pisze:tez! chłopak jest niewinny
ojjjjjj winny winny i to bardzo
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2007, o 21:07

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:dzieczyny :oops: to co robią takie gimnazjalistki na Lwowskiej o 21,przechadzają się ?wymalowane jak ....ubrane.....skąd wiadomo czy ma 16 czy 18 lat!


Nie zmienia to jednak faktu, że NORMALNĄ koleją rzeczy do lóżka nie idzie się z co dopiero poznana panną. Według normalnych zasad moralnych o sexie mozna myslec dopiero po 10 - 12 spotkaniu. Za ten czas spokojnie poznasz z kim masz do czynienia, poznasz także prawdziwy wiek

Również twoja moralność jest chora. Do łóżka idzie się po ślubie
Na górę

Postautor: FANTOMAS » 10 sty 2007, o 21:22

Niestety wiedzę o współczesnym świecie Gościu czerpiesz chyba z okresu swojej młodości.Oczywiście i teraz są osoby o podobnych poglądach, ale mentalność i zachowanie młodych ludzi zmienia się i osobom starszym trudno się z tym pogodzić . A rzeczywistość jest nieco inna. I nie zależy od poglądów większości fanów Radia Maryja .Nie licząc też obłudników ,którzy głoszą co innego niż robią .
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2007, o 22:00

FANTOMAS pisze:Niestety wiedzę o współczesnym świecie Gościu czerpiesz chyba z okresu swojej młodości.Oczywiście i teraz są osoby o podobnych poglądach, ale mentalność i zachowanie młodych ludzi zmienia się i osobom starszym trudno się z tym pogodzić . A rzeczywistość jest nieco inna. I nie zależy od poglądów większości fanów Radia Maryja .Nie licząc też obłudników ,którzy głoszą co innego niż robią .



no to niech 14 latki lataja na golasa po mieście - nie mam nic przeciwko. i niech sie stukaja z kim popadnie i za kazdym rogiem ciagn loda
Na górę

Postautor: email » 10 sty 2007, o 23:09

Anonymous pisze:kolego, skoro kopiujesz już coś, rób to dokłądnie nie i kopiuj całość. Skopiowałes pewne fragmenty wypowiedzi, i w rzeczy samej, te fragmenty bez całości nie mają sensu. Nie wiem, clowo to zrobiles, i szukasz dziury w całym, czy co??
Ja mysle, że się czepiasz. bo gdybyś ze zrozumieniem przeczytał cały tekst, powtarzam CAŁY to nie musiałbyś cos mi wytykać.

sluchaj drogi gosciu z pewnoscia jestes taki jak to opisujesz nie neguje tego ale wulgaryzmy jakimi operujesz pozwalaja mi na opisywanie twoich wypowiedzi jako prymitywne no i nie wiem z czego mialbys byc dumny ze czujesz sie lepszy w obecnosci nastolatek, hmm pamietaj aby chociaz one mialy wiecej niz 14 lat, milego dnia zycze drogi gosciu a na przyszlosc zaloguj sie to bede wiedzial do kogo pisze (nie ujmujac nikomu kto nie chce sie logowac)
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2007, o 23:17

email pisze:
Anonymous pisze:kolego, skoro kopiujesz już coś, rób to dokłądnie nie i kopiuj całość. Skopiowałes pewne fragmenty wypowiedzi, i w rzeczy samej, te fragmenty bez całości nie mają sensu. Nie wiem, clowo to zrobiles, i szukasz dziury w całym, czy co??
Ja mysle, że się czepiasz. bo gdybyś ze zrozumieniem przeczytał cały tekst, powtarzam CAŁY to nie musiałbyś cos mi wytykać.

sluchaj drogi gosciu z pewnoscia jestes taki jak to opisujesz nie neguje tego ale wulgaryzmy jakimi operujesz pozwalaja mi na opisywanie twoich wypowiedzi jako prymitywne no i nie wiem z czego mialbys byc dumny ze czujesz sie lepszy w obecnosci nastolatek, hmm pamietaj aby chociaz one mialy wiecej niz 14 lat, milego dnia zycze drogi gosciu a na przyszlosc zaloguj sie to bede wiedzial do kogo pisze (nie ujmujac nikomu kto nie chce sie logowac)



przepraszam, ale nie bardzo rozumiem, jakie wulgaryzmy...??
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2007, o 08:31

zaraz ,zaraz :roll:
gosć ostatecznie był u siebie w domu, w swoim łózku.To ta smarkula niemal wtrąca go do pudła.A moze gosć pprzygarnął biedna ,zmęczoną w srodku nocyi z Raciborza .Połozyl ja grzecznie na gościnnej kanapie i poszedł spac by rano zadzwonić do mamusi dziewczynki ,zeby sie nie martwiła bo nic jej nie jest.A to ze policja znalazła dziewczynę w łózku faceta to nie dowód jego winy,on spal na podłodze :wink:
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”