sfingowała własne porwanie, by pojechać do chłopaka

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 8 sty 2007, o 14:47

fingowała własne porwanie, by pojechać do chłopaka

14-letnia dziewczyna z Raciborza sfingowała własne porwanie, by pojechać ponad 400 km do swojego 19-letniego chłopaka mieszkającego pod Tomaszowem Lubelskim. Poszukujący jej policjanci zastali oboje w łóżku; chłopakowi za kontakt seksualny z małoletnią będzie groziło nawet 12 lat więzienia.- Zgłoszenie o porwaniu przekazała policjantom matka. Córka przesłała jej sms-em wiadomość, że została uprowadzona samochodem-chłodnią i wywieziona w nieznanym kierunku - powiedział w poniedziałek Piotr Bieniak z biura prasowego śląskiej policji.
Na podstawie dotychczasowych podobnych doświadczeń funkcjonariusze - prócz wersji porwania - wzięli również pod uwagę możliwość ucieczki nastolatki. Wkrótce okazało się, że to założenie było trafne. Policjanci, sprawdzając znajomych dziewczynki, dowiedzieli się, że swego czasu poznała chłopaka mieszkającego pod Tomaszowem Lubelskim.
Policjanci sprawdzający tę informację, zastali oboje w jednym łóżku. Uciekinierkę przewieziono do Raciborza, gdzie została przekazana rodzicom. Jej chłopak został zatrzymany; przedstawiono mu już zarzuty dopuszczenia się innych czynności seksualnych wobec małoletniej oraz zatrzymania 14-latki wbrew woli rodziców.
Jak mówią znający sprawę funkcjonariusze dziewczyna nie potrafiła też wyjaśnić, dlaczego napisała do matki, że została porwana. Wiadomo natomiast, że jej rodzina była znana policji - m.in. ze względu na problemy związane z alkoholem. Za popełnione przestępstwa jej chłopakowi będzie groziła kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

(PAP)
Na górę

Postautor: geopatison » 8 sty 2007, o 16:20

Ach! Młodość...
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2007, o 17:45

tez! chłopak jest niewinny
Na górę

Postautor: Fu » 9 sty 2007, o 11:07

Jak jest niewinny.Ma 19 lat i wiedział co robi.dobrze,że 7 latki mu się nie zachciało.Ludzie 14 latka to jeszcze dziecko!!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2007, o 11:49

Legalnie obcowac mozna z laską, która skończyła 16 lat. W tym przypadku ów chłopak dopuścił sie czynów pedofilskich. Acz kolwiek, trzeba wziąść pod uwage okolicznośc łagodzącą w postaci takiej, że to ów laska przyjechała do niego. Najprawdopodobniej też sama wlazła mu do łóżka. Nie zmienia to jednak faktu, że chłopak powienien myslec w tej sytuacji GŁOWĄ nie żołędzią...
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2007, o 12:06

dzieczyny :oops: to co robią takie gimnazjalistki na Lwowskiej o 21,przechadzają się ?wymalowane jak ....ubrane.....skąd wiadomo czy ma 16 czy 18 lat!
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2007, o 12:38

Anonymous pisze:dzieczyny :oops: to co robią takie gimnazjalistki na Lwowskiej o 21,przechadzają się ?wymalowane jak ....ubrane.....skąd wiadomo czy ma 16 czy 18 lat!


Nie zmienia to jednak faktu, że NORMALNĄ koleją rzeczy do lóżka nie idzie się z co dopiero poznana panną. Według normalnych zasad moralnych o sexie mozna myslec dopiero po 10 - 12 spotkaniu. Za ten czas spokojnie poznasz z kim masz do czynienia, poznasz także prawdziwy wiek
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2007, o 12:57

Masz rację tylko to całkiem nie przystaje do rzeczywitosci nawet takieJ małomiasteczkowej gdzie wszyscy się znaja i wszysko wiedzą.Proponuje udac sie do dyskoteki i na trzezwo zobaczyć jak to teraz wyglada.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2007, o 14:18

Gość pisze:Według normalnych zasad moralnych o sexie mozna myslec dopiero po 10 - 12 spotkaniu.

Gdzie Ty żyjesz?

Rodzice, dbajcie o edukacje swoich pociech, bo te czarne dziury które noszą w głowach do niczego dobrego nie prowadzą. Zero wrażliwości w stosunku nawet do muzyki tworzy kicz, który tak trudo wyprzeć z mody.

pozdro,
vasyl
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2007, o 14:55

Anonymous pisze:Masz rację tylko to całkiem nie przystaje do rzeczywitosci nawet takieJ małomiasteczkowej gdzie wszyscy się znaja i wszysko wiedzą.Proponuje udac sie do dyskoteki i na trzezwo zobaczyć jak to teraz wyglada.



znam rzeczywistosc bardzo dobrze. Bywałem w dyskotece niejednokrotnie i nie jedna nastka chciała sie ze mna stukać tylko dlatego, ze mam samochód. Żenada... Sorry ale jakoś zona mi wystarcza. Do dyskotek w okolicach Tomaszowa i na całej Zamojszczyźnie przestałem chodzić, gdyz trudno nazwać te lokale dyskotekami i niewiele wspólnego z nimi mają. Chyba żeście w swiecie nie byli i nie widzieli prawdziwej dyskoteki...
Sposób spedzania czasu i rodzaj rozrywki uprawianej przez młodzież z Tomaszowa i okolic, gdzie liczy się tylko ilość wypitego alkoholu i ilośc zaliczonych panienek - wybaczcie... brak słów... Swiadczy to tylko o poziomie intelektu osób, ktorych taka zabawa rozwesela...
Na górę

Postautor: Kmicic » 9 sty 2007, o 17:44

Anonymous pisze:tez! chłopak jest niewinny


No tak . W zamościu siedzą tylko niewinni.
Oj pofiglują sobie chłopaki z pedofilem ,pofigluja, takich lubią najbardziej.

Przez najbliższych kilka miesięcy już nie będzie brał prysznica w samotności.
:lol: :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2007, o 23:44

Anonymous pisze:...Bywałem w dyskotece niejednokrotnie i nie jedna nastka chciała sie ze mna stukać tylko dlatego, ze mam samochód. Żenada... Sorry ale jakoś zona mi wystarcza...
... brak słów... Swiadczy to tylko o poziomie intelektu osób, ktorych taka zabawa rozwesela...

czlowieku prosze cie o przemyslenie tego co tu napisales szczerze zrob to dla siebie
Na górę

Postautor: email » 9 sty 2007, o 23:48

przepraszam to ja wyzej napislaem upsss
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2007, o 16:10

kolego, skoro kopiujesz już coś, rób to dokłądnie i kopiuj całość. Skopiowałes pewne fragmenty wypowiedzi, i w rzeczy samej, te fragmenty bez całości nie mają sensu. Nie wiem, clowo to zrobiles, i szukasz dziury w całym, czy co??
Ja mysle, że się czepiasz. bo gdybyś ze zrozumieniem przeczytał cały tekst, powtarzam CAŁY to nie musiałbyś cos mi wytykać.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2007, o 16:14

Żeby tylko alkohol w Tomaszowie bardzo łatwo można dostać narkotyki jakie się chce, to jest plaga i horror, gdzie władze ?gdzie policja?!!!!!
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”