Debili podpalili i zadeptali szczeniaka

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 4 lip 2008, o 14:03

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080704/NEWS01/878467191

słów brakuje, rece i nogi takim debilom polamac, albo wogle zatłuc
Na górę

Postautor: vasyl » 4 lip 2008, o 14:53

Nie wiem co to ma wspólnego z Tomaszowem, ale fakt - ręce opadają. I mam nadzieję, że spadanie na nich ciężar sprawiedliwości, ale od cywili.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2008, o 18:03

w stanach jest specjalna policja do walki ze znęcaniem sie nad zwierzetami i wyroki sa bardzo bardzo srogie dla takich debili. a u nas...?
Na górę

Postautor: guki » 4 lip 2008, o 19:06

tak samo z nimi
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2008, o 02:19

Przeczytałam tylko nagłówek tego artykułu, dalej nie chce. bydlaki.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2008, o 11:24

Gość pisze:Przeczytałam tylko nagłówek tego artykułu, dalej nie chce. bydlaki.

ja jestem w ciązy i tez zrezygnowałam
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2008, o 11:43

Nie przyszło wam do głowy bezmózgi że ten pies mógł ich zaatakować???
Na górę

Postautor: XYZ » 5 lip 2008, o 11:59

Gość pisze:Nie przyszło wam do głowy bezmózgi że ten pies mógł ich zaatakować???



Co za idiota to napisał??Debilu jeden bo nie wiem jak nazwać kogoś o podobnym ilorazie inteligencji! To był młody szczeniak, który był całkowicie nieszkodliwy!Polecam Ci wizytę u dobrego psychiatry...
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2008, o 12:56

Co za idiota to napisał??Debilu jeden bo nie wiem jak nazwać kogoś o podobnym ilorazie inteligencji! To był młody szczeniak, który był całkowicie nieszkodliwy!Polecam Ci wizytę u dobrego psychiatry...


zgadzam się, jak taki piesek może zaatakować człowieka, a swoją drogą to jak tak można gdybym takiego debila złapał to chyba zrobiłbym mu to samo co on temu pieskowi.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2008, o 13:09

mam nadzieję żę słono za to zapłacą
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2008, o 13:10

Ludzie ktoś wcześniej dobrze napisał.Pies zapewne był agresywny i musieli sie bronić.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2008, o 13:24

Gość pisze:Ludzie ktoś wcześniej dobrze napisał.Pies zapewne był agresywny i musieli sie bronić.




w taki sposób ??!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2008, o 15:10

[quote="Gość"]Ludzie ktoś wcześniej dobrze napisał.Pies zapewne był agresywny i musieli sie bronić Jasne mały szczeniak agresywny i atakujący
Ludzi.Myśl trochę krertynie. Psy rasy husky są z natury spokojne i przyjazne ludziom. Banda debili szukała rozrywki.
Na górę




Wróć do „Zdarzenia”