kradzieże z samochodów w Kamiennym kregu -fotelik

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: osaosa » 5 gru 2007, o 00:25

Witam. Skradziono mi z samochodu FOTELIK DLA DZIECKA; samochód stał przy Kamiennym kręgu w Tomaszowie Lubelskim. Było to w sierpniu 2007r . proszę o pomoc w odzyskaniu fotelika i złapaniu sprawców. Wczesniej też mi ginęły rzeczy z samochodu – klucze, benzyna, RM,kaseta magnetofonowa cenna bardzo dla mnie –czerwona obudowa firmy manatech 90 t-ka.
Może komuś wiadomo kto się zajmuje tu tymi kradzieżami; piszcie jak dotrzec do tych złodziei, gdzie upłynniają skradzione rzeczy.
Fotelik szary zasadniczo z regulacją kąta siedzenia- mam fotkę - mogę przesłać bo nie chce mi w poscie umieścić.
dajcie spokój - zeby dziecku fotelik zabrać ... :cry: :evil:
Na górę

Postautor: bydlaczek » 5 gru 2007, o 02:16

widziałem ostatnio na allegro fotelik wraz z kasetą - ten sam sprzedający wystawiał również kanister z benzyną... chyba coś w tym jest, na Twoim miejscu bym się zainteresował.
Na górę

Postautor: jaaaaaaaaa » 5 gru 2007, o 08:43

bydlaczek pisze:widziałem ostatnio na allegro fotelik wraz z kasetą - ten sam sprzedający wystawiał również kanister z benzyną... chyba coś w tym jest, na Twoim miejscu bym się zainteresował.


Nie wiem czy to takie śmieszne. Pewnie Ci jeszcze nic nie zwinęli. Dobrze ze człowiek chociaż tak próbuje dotrzeć do tych MĄDRYCH od lepkich rączek. A tak serio to wstyd mi troszkę że żyjemy w takim społeczeństwie :oops: :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: bydlaczek » 5 gru 2007, o 11:24

Witam,
i tu właśnie przewagę miał poprzedni system, jakby pałowali takich drobnych przestępców to byłoby i szybciej i skutecznej (no i oczywiście weselej) :D
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 12:45

jaaaaaaaaa pisze:
bydlaczek pisze:widziałem ostatnio na allegro fotelik wraz z kasetą - ten sam sprzedający wystawiał również kanister z benzyną... chyba coś w tym jest, na Twoim miejscu bym się zainteresował.


Nie wiem czy to takie śmieszne. Pewnie Ci jeszcze nic nie zwinęli. Dobrze ze człowiek chociaż tak próbuje dotrzeć do tych MĄDRYCH od lepkich rączek. A tak serio to wstyd mi troszkę że żyjemy w takim społeczeństwie :oops: :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


życzliwości i szczęśliwy traf. może ktoś wymyśli jakiś fajny patent na znalezienie tych rzeczy.

... a na kasecie tej mialem nagrane m.inn glosy moich dzieci jak były całkiem malutkie i dlategoto ważna kaseta była dla mnie - a taki świnia pewnie ją gdzieś rzucił w kąt ...
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 22:21

zobacz allegro, a także, przejdz sie po komisach rtv. pozdrawiam , moze giełda w zamosciu ?
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2007, o 18:01

Anonymous pisze:zobacz allegro, a także, przejdz sie po komisach rtv. pozdrawiam , moze giełda w zamosciu ?


dzieki za pomysły - to też. Może ktoś wie jak wstawić obraz jpg do postu to fotkę fotelika bym zamiesciła.
Na górę

Postautor: elvira » 16 gru 2007, o 13:08

a z jakiego auta tak wszystko wyciągają...może porządne auto i kusi...złodziej myśli że tam niewiadomo jakie skarby trzymasz a tam tylko takie drobiazgi które dla Ciebie maja jakąs wartośc...a z której strny bloku trzymasz auto...może musze swoje przestawić żeby mi się nikt do niego nie zabrał
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2007, o 13:52

elvira pisze:a z jakiego auta tak wszystko wyciągają...może porządne auto i kusi...złodziej myśli że tam niewiadomo jakie skarby trzymasz a tam tylko takie drobiazgi które dla Ciebie maja jakąs wartośc...a z której strny bloku trzymasz auto...może musze swoje przestawić żeby mi się nikt do niego nie zabrał
z lewej strony
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2008, o 12:02

złodziei nie brakuje
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”