Sepsa w Lubyczy!

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: borys_godunoff » 17 lis 2007, o 23:37

Otrzymałem dziś informacje, że kilkoro dzieci zapadło na sepsę w minionych dniach w Lubyczy Królewskiej.

Ma ktoś jakieś dodatkowe informacje?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2007, o 13:43

borys_godunoff pisze:Otrzymałem dziś informacje, że kilkoro dzieci zapadło na sepsę w minionych dniach w Lubyczy Królewskiej.

Ma ktoś jakieś dodatkowe informacje?


A co na widok wójta ? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2007, o 15:27

o co ci chodzi bo nie zabardzo rozumiem??
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2007, o 21:08

borys_godunoff pisze:Otrzymałem dziś informacje, że kilkoro dzieci zapadło na sepsę w minionych dniach w Lubyczy Królewskiej.

Ma ktoś jakieś dodatkowe informacje?



Nazwiska, adresy, imiona rodziców proszę.
Bo coś mnie się wydaje , że to jest zaraźliwe
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2007, o 22:25

Nie róbcie z igły wideł. Jak narazie nie jest potwierdzone zarażenie kogokolwiek w Lubyczy sepsą. A jeśli by nawet to nie jest powód do paniki. Sepsa była jest i będzie. tO MY SAMI siejemy panikę. Spokojnie....
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2007, o 12:16

Anonymous pisze:
borys_godunoff pisze:Otrzymałem dziś informacje, że kilkoro dzieci zapadło na sepsę w minionych dniach w Lubyczy Królewskiej.

Ma ktoś jakieś dodatkowe informacje?


A co na widok wójta ? :lol:
Co już się rozprzestrzeniacie na inne tematy. Macie swój temat o wójtach to tam piszcie te wasze żale.
Na górę

Postautor: borys_godunoff » 19 lis 2007, o 18:01

nooo dziękuję za informacje.


Modzie, zamykaj!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2007, o 20:41

borys_godunoff pisze:Otrzymałem dziś informacje, że kilkoro dzieci zapadło na sepsę w minionych dniach w Lubyczy Królewskiej.

Ma ktoś jakieś dodatkowe informacje?
Robisz niepotrzebną panikę.Z Sepsy nie wolno żartować. Nie powielajmy plotek nie sprawdzonych.
Na górę


Postautor: Gość » 20 lis 2007, o 10:41



I CO NADAL UWAŻASZ, ŻE NIEPOTRZEBNIE KTOŚ ROBI PANIKĘ?
O SEPSIE W W-WIE OD RAZU MÓWIĄ W WIADOMOŚCIACH NA CAŁY KRAJ, ALE JUŻ O SEPSIE NA NASZYM ZADUPIU - WSCHODNICH KRESACH NIKT NAWET NIE WSPOMNI. A "SUPER INTELIGENTNI" LEKARZE Z TOMASZOWA I SANEPID ZAMIAST COŚ Z TYM ZROBIĆ TO JESZCZE KAMUFLUJĄ WSZYSTKO. TO TAK JAK Z SEPSĄ, KTÓRA PANOWAŁA NA ODZIALE PORODÓWKI W TOMASZOWSKIM SZPITALU W 2006 R. WSZYSTKO CICHO SZA. NA ŚLĄSKU GREMIALNIE SZCZEPIĄ UCZNIÓW NA KOSZT NFZ A U NAS PO CO. JAK MASZ KASĘ TO PRZEŻYJESZ A JAK NIE TO ................. W OGÓLE JAK NIE PARĘ GROSZY DOKTORKOM TOMASZOWSKIM NIE DASZ TO MOŻESZ SIĘ NAWET PRZEKRĘCIĆ NA ICH OCZACH I ICH TO NIE RUSZY. NAWET DZIECI MAJĄ W D.... PRZEPRASZAM ZA WYRAŻENIE, ALE NIESTETY TO SĄ FAKTY. I JESZCZE MUSZĘ DODAĆ - SPRÓBUJ NIE ZAPŁACIĆ UB. ZDROWOTNEGO TO ZUS MOMENT CIĘ ZNAJDZIE.
Na górę

Postautor: Ktoś DDMM » 20 lis 2007, o 19:52

Anonymous pisze:


I CO NADAL UWAŻASZ, ŻE NIEPOTRZEBNIE KTOŚ ROBI PANIKĘ?
O SEPSIE W W-WIE OD RAZU MÓWIĄ W WIADOMOŚCIACH NA CAŁY KRAJ, ALE JUŻ O SEPSIE NA NASZYM ZADUPIU - WSCHODNICH KRESACH NIKT NAWET NIE WSPOMNI. A "SUPER INTELIGENTNI" LEKARZE Z TOMASZOWA I SANEPID ZAMIAST COŚ Z TYM ZROBIĆ TO JESZCZE KAMUFLUJĄ WSZYSTKO. TO TAK JAK Z SEPSĄ, KTÓRA PANOWAŁA NA ODZIALE PORODÓWKI W TOMASZOWSKIM SZPITALU W 2006 R. WSZYSTKO CICHO SZA. NA ŚLĄSKU GREMIALNIE SZCZEPIĄ UCZNIÓW NA KOSZT NFZ A U NAS PO CO. JAK MASZ KASĘ TO PRZEŻYJESZ A JAK NIE TO ................. W OGÓLE JAK NIE PARĘ GROSZY DOKTORKOM TOMASZOWSKIM NIE DASZ TO MOŻESZ SIĘ NAWET PRZEKRĘCIĆ NA ICH OCZACH I ICH TO NIE RUSZY. NAWET DZIECI MAJĄ W D.... PRZEPRASZAM ZA WYRAŻENIE, ALE NIESTETY TO SĄ FAKTY. I JESZCZE MUSZĘ DODAĆ - SPRÓBUJ NIE ZAPŁACIĆ UB. ZDROWOTNEGO TO ZUS MOMENT CIĘ ZNAJDZIE.


No własnie popieram.... nic dodac nic ująć. A dziecka i tak do szkoły nie puszcze przez ten tydzień.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2007, o 08:56

masz rację, że przez tydzień dziecko nie będzie chodzić do szkoły ale oprócz tego dla bezpieczeństwa radziłabym zaszczepić dziecko dla starszych dzieci te szczepionki są trochę tańsze. ale się porobiło
Na górę

Postautor: Munius » 22 lis 2007, o 13:32

Anonymous pisze:


I CO NADAL UWAŻASZ, ŻE NIEPOTRZEBNIE KTOŚ ROBI PANIKĘ?
O SEPSIE W W-WIE OD RAZU MÓWIĄ W WIADOMOŚCIACH NA CAŁY KRAJ, ALE JUŻ O SEPSIE NA NASZYM ZADUPIU Kolego dlaczego sie wypowiadasz tak o swoich rodzinnych stronach. Nazywasz zadupiem to z kad pochodzisz tam gdzie sie wychowales. Naprawde jest to dla ciebie zadupie nic nie znaczace....zastanow sie troszke co piszesz i przemysl to. A skoro sie wychowales gdzies indziej to sie nie wypowiadaj i nie obrazaj innych. - WSCHODNICH KRESACH NIKT NAWET NIE WSPOMNI. A "SUPER INTELIGENTNI" LEKARZE Z TOMASZOWA I SANEPID ZAMIAST COŚ Z TYM ZROBIĆ TO JESZCZE KAMUFLUJĄ WSZYSTKO. TO TAK JAK Z SEPSĄ, KTÓRA PANOWAŁA NA ODZIALE PORODÓWKI W TOMASZOWSKIM SZPITALU W 2006 R. WSZYSTKO CICHO SZA. NA ŚLĄSKU GREMIALNIE SZCZEPIĄ UCZNIÓW NA KOSZT NFZ A U NAS PO CO. JAK MASZ KASĘ TO PRZEŻYJESZ A JAK NIE TO ................. W OGÓLE JAK NIE PARĘ GROSZY DOKTORKOM TOMASZOWSKIM NIE DASZ TO MOŻESZ SIĘ NAWET PRZEKRĘCIĆ NA ICH OCZACH I ICH TO NIE RUSZY. NAWET DZIECI MAJĄ W D.... PRZEPRASZAM ZA WYRAŻENIE, ALE NIESTETY TO SĄ FAKTY. I JESZCZE



MUSZĘ DODAĆ - SPRÓBUJ NIE ZAPŁACIĆ UB. ZDROWOTNEGO TO ZUS MOMENT CIĘ ZNAJDZIE.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2007, o 14:59

ja chodże do szkoły od wtorku nie byłem szczepiony i jakoś nic mi nie jest
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2007, o 16:07

Anonymous pisze:ja chodże do szkoły od wtorku nie byłem szczepiony i jakoś nic mi nie jest


To sie ciesz i uważaj na siebie :P
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”