Grupa Przestępcza "Szkoci Dół"

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Tomaszowiak » 13 lis 2007, o 09:21

co za wyróżnienie 8)
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2007, o 12:43

stworzyłaś nową organizacje? dopisz i mnie :wink:
Na górę

Postautor: Balbina » 13 lis 2007, o 12:54

Dopisany :wink:
Na górę

Postautor: Wyznawca » 13 lis 2007, o 13:14

to jaki jest plan? bo przeciez zawsze jest jakis nie? 8)
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2007, o 19:57

Anonymous pisze:stworzyłaś nową organizacje? dopisz i mnie :wink:



Mam jedno miejsce w Czerwonych Brygadach znasz li taką organizację. :P :P
Na górę

Postautor: R. » 16 lis 2007, o 12:19

Pani Balbino oraz inni jej wyznawcy, czy fani. To nie jest miejsce na tego typu dyskusje i nabijanie sobie postow nie majacych nic wspolnego z tematem watka. Proponuje zalozyc oddzielny np. pierd***nie o niczym, gdzie bedziecie mogli dowolnie wymieniac sie jakze blyskotliwymi uwagami.

R.
Na górę

Postautor: carlos » 16 lis 2007, o 18:32

mamy juz taki temat moze nie tak drastycznie sie nazywa jak proponujesz, ale jakbys sie zarejestrował to byś sobie tam tez mógł powylewać żale
Na górę

Postautor: Balbina » 16 lis 2007, o 18:35

Drogi R.
Wybacz-ale to jest F O R U M i każdy ma prawo wypowiadać się w sposób jaki uważa (w danej chwili lub zależnie od humoru), za stosowny. Jeśli szanowny R-nie odpowiada Ci to co piszemy-jest to wyłącznie Twoja sprawa-i nikt nie każe Ci czytać owych postów.Zauważ, że większość tematów jest niestosowych-bądz nieodpowiednich dla niektórych osób-nie każdemu można dogodzić.Gdyby na forum pisano tylko według Twoich norm-to śmiem twierdzić, że niewiele by tu pisano. Ludzie siadają na forum, aby wypowiedzieć się i podyskutować na różne tematy.Przeszkadza Ci,żę wątek przeistoczył się w inny? jak uważam, pewnie zauważyłeś że tak się dzieje zupełnie przypadkiem...ale czyż nie o to tu chodzi?o niezamierzone dyskusje i wypowiedzi???? Trochę luzu Drogi R. Pozdrawiam. :roll:
Na górę

Postautor: kOvAl » 17 lis 2007, o 11:35

Ale faktem jest, ze to forum to najwieksza offtopownia jaka widzialem w necie. Za to je kocham :]
Na górę

Postautor: kono » 17 lis 2007, o 12:05

Ja widziałem gorsze
Na górę

Postautor: R. » 19 lis 2007, o 12:27

Oczywiscie ze to jest FORUM, ale gdy ktos sie pyta o godzine to nie wyciaga sie termometru i nie mowi sie sroda. Od swobodnej dywagacji jest chyba dzial Pozostale, ktorego opis ladnie odzwierciedla jego cel:
'rozmowy bez ograniczen tematycznych'.

Balbina pisze:.Zauważ, że większość tematów jest niestosowych-bądz nieodpowiednich dla niektórych osób-nie każdemu można dogodzić.


Tego nie rozumiem :shock:

Balbina pisze:Gdyby na forum pisano tylko według Twoich norm-to śmiem twierdzić, że niewiele by tu pisano.


Dziekuje, ale to nie moje normy.

Milej konwersacji. Z mojej strony EOT.

pozdrawiam,
R.
Na górę

Postautor: Andzik » 24 lis 2007, o 23:03

to co?? to juz nie mozemy kontynuowac watku bo niejaki pan 'R' nie pozwala? a szkoda... bo do tej pory praktycznie w kazdym poscie ludzie rozpisuja sie nie na temat. no masz ci los... w tym poscie akurat nie mozna..!! :roll:
a tak pieknie mialo byc..
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2007, o 09:50

kim jest ten pan R.?
Na górę

Postautor: kono » 25 lis 2007, o 10:35

Pan R. To pan R.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2007, o 12:05

Niektórzy z Was strasznie nalegają na obowiazek logowania, który by (jak niektórzy twierdzą) właśnie przeciwdziałał offtopom i "dziwnym postom" zwłaszcza ze strony gości (niezalogowanych), a tu proszę - zalogowani, popierający obowiązek logowania (czytaj ->pisania sensownych postów) SPAMUJĄ SPAMUJĄ SPAMUJĄ to forum. widać obowiązek zalogowania się nie sprawdza się, bo spamerzy zostaną spamerami. EOT
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”