co za kretyni podpalili wience obok "Smoczej Jamy"

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 14 paź 2007, o 11:23

wracalem z kosciola i zobaczylem ze sa spalone wience obok smoczej jamy na lwowskiej. co za debile to zrobili? cala sciana jest osmolona :/ a budynek niedawno byl odnowiony. Kurde w tym Tomaszowie najlepiej nic nie robic jak nikt tego nie umie poszanowac :/
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2007, o 11:30

nie no to już jest gruba przesada!!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2007, o 11:39

Może zapaliło się od zniczy?
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2007, o 12:08

CHAMSTWO
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2007, o 13:03

ostatio pochowałem bliską osobę i będąc dzis na cemntarzu zobaczyłem ukradzione z grobu 4 duże znicze!, już nie szukając ile wiązanek zniknęło jak wogóle można coś takiego zrobić??? czy podpalić wiązanki pod tablicą pamiątkową??? Ci ludzie nie mają sumiena, chamstwo!
Na górę

Postautor: kOvAl » 14 paź 2007, o 13:55

Panowie, Panie, a gdzie sie podziewaja wasze dzieci?
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2007, o 14:46

Bardzo dobre pytanie ! Pilnujmy własnych dzieci a będzie mniej głupoty na ulicach .
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2007, o 20:01

Anonymous pisze:ostatio pochowałem bliską osobę i będąc dzis na cemntarzu zobaczyłem ukradzione z grobu 4 duże znicze!, już nie szukając ile wiązanek zniknęło jak wogóle można coś takiego zrobić??? czy podpalić wiązanki pod tablicą pamiątkową??? Ci ludzie nie mają sumiena, chamstwo!
a co robia z tymi zniczami czy wiązankami? ktos kupuje czy co?
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2007, o 20:06

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:ostatio pochowałem bliską osobę i będąc dzis na cemntarzu zobaczyłem ukradzione z grobu 4 duże znicze!, już nie szukając ile wiązanek zniknęło jak wogóle można coś takiego zrobić??? czy podpalić wiązanki pod tablicą pamiątkową??? Ci ludzie nie mają sumiena, chamstwo!
a co robia z tymi zniczami czy wiązankami? ktos kupuje czy co?
potem wieńce jak i zniczę trafiąją do ponownego obrotu, znicze się ładnie czyści da nowe wkłady i mają kasę, szkoda tylko że kosztem innych ludzi i to w taki chamski sposób!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2007, o 01:27

kOvAl pisze:Panowie, Panie, a gdzie sie podziewaja wasze dzieci?


To nie dzieci to [***] nie dzieci
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2007, o 08:53

Idiotom którzy podpalili Mówimy zdecydowanie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2008, o 12:10

debile
Na górę

Postautor: helLO » 11 sty 2008, o 14:01

bez komentarza, to nie są patrioci
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2008, o 16:08

moze takie pytanie - co za kretyni pomazali pomnik Piłsudzkiego? :x
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2008, o 12:44

2 pijanych pajaców 17-20lat. Nie przepuscili tez okazji by spalic kosz kolo szpitala (przystanek) i kontener kolo cmentarza. Byc moze, ze i budke z jedzeniem kolo necia spalili bo nie widzialem co za nia robil 1 z nich.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”