Tragedia na drodze, zginęli mieszkańcy Suśca.

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 18 wrz 2007, o 08:40

osoby które już nie żyją były mi bliskie...........
Na górę

Postautor: A.B » 18 wrz 2007, o 12:30

oni byli trzeżwi znam ich
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2007, o 13:01

trzezwi? oj nie sadze, jeden z nich tak jak Policja ustaliła, że był trzeźwy o ile dobrze sprawdzili poza tym widziałem na zdjeciu skr obsza 2óch typów jeden z nich trzymał piwo - slabo ich znasz
Na górę

Postautor: Dr. » 18 wrz 2007, o 13:25

Dla tych którzy uważają że byli oni trzeźwi, otóż jest to ogromną nieprawdą. na podstawie badania krwi po śmierci okazało się że wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Jest to ogromną tragedią że tak młodzi ludzie zginęli o wiele za wcześnie, w wieku 18, 19 i 23 lata ale fakty są faktami. Drodzy moi, zamiast rozrywać na nich szaty to kiedy znajdziecie się w kościele pomódlcie się za ich duszę bo w chwili obecnej już tylko tyle możemy dla nich zrobić. Czasu nie można cofnąć.
Do osób które tak krytycznie się o nich wypowiadają mogę tylko powiedzieć że sami to samo robicie co i oni. Pamiętajcie że nie my teraz będziemy ich sądzili tylko sam Bóg.
Nie zróbcie tego samego co im się przytrafiło, bo nawet nie wiecie co przeżywają ich rodzice po stracie dzieci.
Aby Wasi rodzice nie musieli przechodzić tego samego.

Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2007, o 20:02

Popieram całkowicie....
Na górę

Postautor: 0000 » 18 wrz 2007, o 22:37

Sam miłem nie dawno wypadek ale cudem z niego wyszedłem tylko z potłuczoną klatką piersiową a kierocy tez praktycznie nic sie nie stalo i tez wygladal tragicznie ale akurat tym razem chłopaki nie mieli takiego szczęścia. Wyrazy współczucia dla rodzin. tym autem jechałem wejdzcie i zobaczcie http://tomaszow.info/forum/viewtopic.ph ... 935d0847ca
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2007, o 18:00

Byłam dzisiaj na pogrzebie ;( rozpaczy rodziców i bliskich nie da się opisac :cry: [*]
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2007, o 18:00

Byłam dzisiaj na pogrzebie ;( rozpaczy rodziców i bliskich nie da się opisac :cry: [*]
Na górę

Postautor: rozpaczona » 19 wrz 2007, o 18:44

to było straszne ... co dzisiaj czułam ... nikomu nie życzę czegoś takiego przeżywać... 5 pogrzeby bliskich mi osób ... był to ból niesamowity dla mnie ... a co mówić o ich rodzinach ... tego nie da się opisać ... ból ,smutek,płacz,rozpacz ... zaczęłam wątpić w życie ... nigdy się nie pogodzę z tym ... świat jest niesprawiedliwy ... dlaczego bóg tak szybko zabiera tak młode osoby ... mieli przed sobą całe życie ... 3 sekundy a wszystko mogło sie potoczyć inaczej .... wciąż zadaje sobie pytanie dlaczego???... i wciąż nie umiem sobie na nie odpowiedzieć ... i przepuszczam że już nigdy sobie nie odpowiem ....... życie jest niesprawiedliwe ,brutalne,podłe ... życie ciągle przynosi coś nowego ... ale to była przesada to nie opisanego stopnia ... Takiej tragedii jeszcze u nas nie było ... i mam nadzieje że w życiu nie będzie ... na zawsze w moich sercu Mirek[*]Michał[*]Kamil[*]Karol[*]Sławek[*]
Na górę

Postautor: dan » 19 wrz 2007, o 20:39

Widzisz to nie świat,to nie życie jest niesprawiedliwe, to bezmyślność tych młodych chłopców.Jeśli prawdą jest, że cała piątka była pod wpływem alkoholu to współczuję ich rodzinom, ale ich śmierci nie jest mi żal. Szczęście w tym nieszczęściu, że niewielkie obrażenia odniósł kierowca drugiego auta.To temu człowiekowi trzeba najbardziej współczuć.To on długo będzie widział nadjeżdżające "tico" z naprzeciwka.Bardzo Ci współczuję i niech moje dobre myśli będą przy Tobie.
P.S. Myślę, że za kilka tygodni,po przyjściu sił, rodzice zmarłych tragicznie chłopców powinni skontaktować się z kierowcą z nissana(?).I może przeprosić za swych synów.
Na górę

Postautor: gosc » 19 wrz 2007, o 21:42

kolego "Dr." czy przemyślałeś to co napisałeś że "wszyscy byli pijani"?, z tego co wiem to kierowca był trzeźwy..., na przyszłośc przemyśl to co piszesz....
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2007, o 21:55

co myślicie o prawych tylnych drzwiach w tico...???
Na górę

Postautor: :( » 20 wrz 2007, o 00:07

niestety..... przykro to pisać.. bo strasznie lubiłam tych chłopaków.. ale wszyscy byli pod wpływem alkoholu.... i dlatego wybrali skruty do domu... tragicznie się skończyło... ale to nie jest lekcja dla nich... im już tylko Bóg może pomóc...
TO LEKCJA DLA NAS!! ZANIM COŚ ZROBIMY TO TRZY RAZY POMYŚLMY!!!
Oby ta tragedia dała jakieś pozytywne skutki.... wypłakałam się dziś ...
ale chyba dopiero teraz uświadomiłam sobie że naprawdę nikt nie wie co go w życiu czeka....... i szkoda marnować czasu...
ech takie jest życie.... szkoda tylko że czasami nie można wcisnąć "Back"
A tak wogóle to policja strasznie się zachowała.. aż żal słuchać było mamy jednego zmarłego.. że nawet nie wie co się dokładnie stało... bo nikt nic nie powiedział...........................................................
Na górę

Postautor: zalogowana » 20 wrz 2007, o 14:50

Znałam ich może nie tak super ale jestem zszokowana.... a nawet nie mogą sie bronić, nie mogą powiedzieć co sie stało...["] ['] ['] ['] [']
Na górę

Postautor: borys_godunoff » 21 wrz 2007, o 12:22

Nieważne, co, jak i dlaczego się stało...

Zginęli młodzi ludzie. Mieli całe życie przed sobą.

Moje szczere kondolencje rodzinom i znajomym.

[*] [*] [*]
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”