Więcej…
Szukaj
Zaloguj się
Zarejestruj się
tomaszów.pl
Forum
Zdarzenia
Zaginął żółw stepowy
Z notatnika strażaka, policjanta.
ODPOWIEDZ
Powiadom o tym temacie
Podgląd wydruku
Posty: 1 • Strona
1
z
1
Zgłoś ten post
Cytuj
Post
autor:
Gość
»
18 maja 2026, o 18:50
Witam
W sobotę zaginął żółw stepowy, ulica wyzwolenia (parcele)
Do dzisiaj się nie odnalazł.
Jeśli ktoś widział bądź znalazł żółwia bardzo trochę o informację.
Na górę
ODPOWIEDZ
Powiadom o tym temacie
Podgląd wydruku
Posty: 1 • Strona
1
z
1
Wróć do „Zdarzenia”