Zaginął żółw stepowy

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 18 maja 2026, o 18:50

Witam
W sobotę zaginął żółw stepowy, ulica wyzwolenia (parcele)
Do dzisiaj się nie odnalazł.
Jeśli ktoś widział bądź znalazł żółwia bardzo trochę o informację.
Na górę

Wróć do „Zdarzenia”