ROMAN R. STANĄ PRZED SĄDEM RST ROZTOCZE

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: usiebie » 17 lip 2022, o 18:33

ROMAN R. STANĄ PRZED SĄDEM WŁAŚCICIEL RST ROZTOCZE
W końcu ktoś doprowadził tego typka przed wymiar sprawiedliwości, zeznawać będą byli jak i też obecni pracownicy rst roztocze, przed sądem każdy jest równy, już nie "jesteś u siebie" dlatego tak
się telepałeś???
Na górę

Postautor: Tomazs » 17 lip 2022, o 19:17

Tak to prawda że ktoś założył sprawę w sądzie już całe miasto o tym mówi. Sprawa o mobbing właściciela firmy i tego kierownika. Jeśli to prawda z tym mobbingiem i to udowodnią i tym co mówią ludzie jak się tam szefostwo zachowuje w tej firmie to brawo dla tego, który założył sprawę. Żeby taka duża firma nie przestrzegała prawa pracy to karygodne.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2022, o 13:00

wiadomo czy to prawda?czy znowu jakiś ciemnogrodzianin z nudów pisze takie głupoty/ zawsze chwalono firmę i właściciela, teraz nagle ni stąd i zowąd ktoś zakłada sprawę o mobbing.
Na górę

Postautor: pracow » 18 lip 2022, o 15:03

Pracuje już w roztoczu ponad 20 lat w dziale sprzedaży więc nie czuje się niemnogrodzkim jak tu napisał poprzednik i myślę że mam jako obecny pracownik prawo i nawet obowiązek wypowiedzieć się w tej sprawie. Ta firma była kiedyś przyjazna pracownikowi i szef był godny tego aby starać się dobrze wykonywać swoją pracę, w tej chwili z biegiem lat widać z każdym dniem pogardę dla poszczególnej jednostki jakim jest pracownik szefa nie stać na słowo dziękuję nawet dla tych którzy odchodzą na emeryturę dlatego powiem obiektywnie stałeś się tym co sobą reprezentujesz.
Nie warto tu pracować jeśli myślisz choć trochę ja czekam emerytur to w sumie już przywykłem do obelg i wiecznego niezadowolenia że strony kierownictwa i szefa na czele.
A co do mobbingu niestety mógł bym i sam podesłać do sądu z kilkadziesiąt nagrań i napewno bym wygrał w sądzie sprawę o mobbing bez większych problemów dowody mówią same za siebie pora z tym skończyć ktoś się odważył w końcu brawo... Powodzenia w zwalczaniu chamstwa
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2022, o 22:13

To się zwolnij. Na olx kupa ofert..
Na górę

Postautor: Werty » 22 lip 2022, o 09:39

Co to za Sąd RST Roztocze? Z kim Roman R stanie przed tym sądem? - ‚po polskiemu piszemy, po polskiemu”.
Na górę

Postautor: lans » 27 lip 2022, o 10:38

To się zwolnij. Na olx kupa ofert..
to chyba sam r pisał hehe nie chodzi o to żeby uciekać z miejsca gdzie jest mobbing bo wezmą sobie następną owieczkę do zarzynania i ofiar im tylko przybędzie trzeba nauczyć tą psęłdo szlachtę kultury i poszanowania dla człowieka i jego pracy przed sądem, tam go sprostują, sprowadzą na ziemię bo buractwo urosło do chmur.
Na górę

Postautor: Kolego » 31 mar 2023, o 20:42

ciekawa historia. w końcu przyszła kryska na matyska... czy te rozprawy są jawne? Chętnie przyjdę i posłucham co ten pan ma do powiedzenia. wiem dobrze, że zasłużył na ten proces - ciężko na to pracował przez lata ;-)
Na górę

Postautor: spd » 24 kwie 2023, o 21:57

Atmosfera pracy w zakładzie jest nie dobra, wiele osób o tym już jawnie mówi, coś jest na rzeczy, to wpłynie na opinie zakładu
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”