Do Kierowców Wszystkich !

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 4 lut 2021, o 20:01

Mam Pytanie i Prośbę do Kierowców ! Mianowicie : Jeśli kierowca samochodu porusza się po drodze to według przepisów powinien mieć włączone światła , dzienne lub mijania . Jeśli kierowca się zatrzyma powinien zmienić je na światła postojowe !!! To dla czego wszyscy stojąc pod sklepami na ulicy , często zjeżdżają na drugi przeciwny pas i stoją na światłach MIJANIA oślepiając jadących w tym czasie kierowców !? Nikt Was nie uczył w trakcje Nauki Jazdy jak i kiedy używa się świateł Mijania a kiedy Postojowych ??? Naprawdę ciężko je przełączyć żeby kogoś nie razić jak stoicie czekając na kogoś kto poszedł do sklepu ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2021, o 20:58

Dzięki O Gościu!
Na górę

Postautor: Asdmi » 6 lut 2021, o 15:32

A co z przepisem, który mówi, że samochód na postoju nie może mieć włączonego silnika? Złamanie dwóch przepisów. Pozdrowienie dla wyszkolonych kierowców.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2021, o 09:04

Mam Pytanie i Prośbę do Kierowców ! Mianowicie : Jeśli kierowca samochodu porusza się po drodze to według przepisów powinien mieć włączone światła , dzienne lub mijania . Jeśli kierowca się zatrzyma powinien zmienić je na światła postojowe !!! To dla czego wszyscy stojąc pod sklepami na ulicy , często zjeżdżają na drugi przeciwny pas i stoją na światłach MIJANIA oślepiając jadących w tym czasie kierowców !? Nikt Was nie uczył w trakcje Nauki Jazdy jak i kiedy używa się świateł Mijania a kiedy Postojowych ??? Naprawdę ciężko je przełączyć żeby kogoś nie razić jak stoicie czekając na kogoś kto poszedł do sklepu ?
Podzielam Twoją wypowiedz w stu procentach tka kolego to jest prawda przeważani młodzież tak to robi bo nie zna przepisów ruchu drogowego ,bo zdawali testy .
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2021, o 23:03

Niestety ale twój apel nie pomaga ! Na ulicy Okulickiego pod sklepem Stokrotka pełno takich tłuków parkuje ! Siedzą w samochodach grzebiąc palcem na szczęście w telefonie a nie w d.... , przy zapalonych światłach czekając na swoją Dżesike co robi zakupy w sklepie !!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2021, o 20:26

Światła w dzień to takie maski na dworze. Nic nie dają, ale miliony wierzą w cudowność stosowania.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2023, o 20:53

Światła w dzień to takie maski na dworze. Nic nie dają, ale miliony wierzą w cudowność stosowania.
Uj qupa. Też nie wierzyłem w ich działanie w dniach wprowadzania. Ale dziś samochód bez świateł jest "niewidoczny" na trasie. Wracając do pytania głównego... mnie nie uczyli. Ale staram się nie utrudniać życia innym kierowcom. Ten co utrudnia, to jak poczatek zdania z "w" w środku.


Ostatnio przesunięty w górę 1 kwie 2023, o 20:53 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”