Przesyłki Kurierskie GLS

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 13 sty 2021, o 15:29

Uważajcie przez jaką firmę kurierską zamawiacie swoje przesyłki ! Przypadkiem byłam świadkiem w Tomaszowie jak przeładowują paczki z busa GLS na podwórko i do innych samochodów którymi je chyba rozwożą ! Nie wiem co zamawiacie ale możecie mieć wszystko połamane, poobijane i potłuczona ! Paczki są rzucane a nie kładzione na ziemię . Nie dbają o czyjąś własność , liczy się kasa od dostarczonej sztuki a w jakim stanie zawartość paczki jest to chyba już nie ich problem !!!

Postautor: Gość » 13 sty 2021, o 15:42

przesyłki ,,ostrożnie szkło'' lub z napisem ,,do góry' traktują inaczej. Pewnie ty każdą rzecz nosisz na poduszce, popracuj jako kurier to nabędziesz wiedzy.

Postautor: janon » 14 sty 2021, o 15:48

przesyłki ,,ostrożnie szkło'' lub z napisem ,,do góry' traktują inaczej. Pewnie ty każdą rzecz nosisz na poduszce, popracuj jako kurier to nabędziesz wiedzy.
Oj tu bym się tak nie upierał, że traktują inaczej. Zależy na jakiego kuriera trafisz. Ja osobiscie z GLS miałem raz historie i z ich usług nie korzystam bo to buraki i chamy. Raz czekałem na paczkę, był rano w pracy jegomość, pytam czy ma dla mnie paczke ( paczka adresowana na prace), dowiedziałem się, że nie ma. Później dostałem smsa, że mnie nie zastał. Następnego dnia gdy zapytałem czemu poleciał w uja to mi powiedział, że mu się zgubiła. Więc grzecznie zapytałem jak mogła mu się paczka zgubić? To zaczą drzeć ryja ze ma duzo paczek itd itp
Jak na razie to jedynie inpost i fedex nie zawiódł mnie.

Postautor: Gość » 14 sty 2021, o 16:04

Ciekawe jak zamówisz jakąś szafkę do poskładania zapakowaną w kartony ale nie ma w niej szkła i nie będzie napisu " Ostrożnie Szkło " , a oni tym o ziemie rzucają, Potem brzegi płyty szafki uszkodzone , popękane z odpryskami ! To samo z elektroniką ! Gówniarze co rozwożą te paczki to totalne *amy i bura** !!! Taka młodzież remizowa co widać i czuć !

Postautor: Gość » 15 sty 2021, o 23:33

GLS to zło!!! Też miałem do czynienia z jednym co nie potrafił przeczytać nr domu,a nr wielki heh więc chodzil po sąsiadachz paczka. Na koniec darł jape i zęby szczerzył jakby miał wściekliznę!!!

Postautor: Gość » 16 sty 2021, o 09:42

Zamówiłem kiedyś łóżko metalowe, paczka ok 2 m długości. Pan GLS dzwoni że zaraz będzie, czekam przed bramą. Po przyjeździe stwierdził iż jednak paczki nie ma, zapomniał!!! Czekałem potem trzy dni, paczka dotarła do mnie dopiero po interwencji sprzedającego. A kurier stwierdził że nie jechał bo nie miał paczek w moim rejonie.

Wróć do „Zdarzenia”