Kolejne ofiary braku myślenia

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 10 lis 2019, o 21:38



Dalej pierdzisz niczym nie popartym pustosłowiem pop..lony Wolaku.
A twój guru kacza oferma do ciebie wołał:
- z ziemi polskiej do Wolski.
Nie wierzysz: przypomnij sobie pop..lony Wolaku.
Do ciebie to było przecież. Nie do mnie:

https://www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA


Won do budy psie banderowski.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 08:14





Won do budy psie banderowski.
Czemu nie słuchasz swojego kaczego konusowatego guru, wołającego DO CIEBIE:
marsz...
... z ziemi polskiej do Wolski?

Oj, nieposłuszny się zrobiłeś pisowski Wolaku, piszący po wolacku "bezmuzgi", zamiast po polsku "bezmózgi"
:panzielony: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 11:09



Czemu nie słuchasz swojego kaczego konusowatego guru, wołającego DO CIEBIE:
marsz...
... z ziemi polskiej do Wolski?

Oj, nieposłuszny się zrobiłeś pisowski Wolaku, piszący po wolacku "bezmuzgi", zamiast po polsku "bezmózgi"
:panzielony: :twisted:
Piszę do ciebie po banderowsku bo po Polsku taki pies banderowski nie rozumie .Won z Naszej Polski .
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 11:40



Piszę do ciebie po banderowsku bo po Polsku taki pies banderowski nie rozumie .Won z Naszej Polski .
Stawiam dolary przeciwko kartoflom, że dziś, w dzień Święta Niepodległości - polską flagę "zapomniałeś" na balkonie wywiesić Wolaku, piszący po wolacku "bezmuzgi", zamiast po polski "bezmózgi"

PS. Po polsku nie pisze się "'po Polsku" , tylko "po polsku". Więc jak tu ciebie zrozumieć pie..ony Wolaku

marsz, marsz...
Z ziemi polskiej do Wolski
:twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 11:43



Stawiam dolary przeciwko kartoflom, że dziś, w dzień Święta Niepodległości - polską flagę "zapomniałeś" na balkonie wywiesić Wolaku, piszący po wolacku "bezmuzgi", zamiast po polski "bezmózgi"

PS. Po polsku nie pisze się "'po Polsku" , tylko "po polsku". Więc jak tu ciebie zrozumieć pie..ony Wolaku

marsz, marsz...
Z ziemi polskiej do Wolski
:twisted: :twisted:
Won psie banderowski nie rozumiejący po POLSKU tylko po banderowsku z NASZEJ POLSKI . Ty za to wywiesiłeś na balkonie banderowską szmatę .
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 12:14



Won psie banderowski nie rozumiejący po POLSKU tylko po banderowsku z NASZEJ POLSKI . Ty za to wywiesiłeś na balkonie banderowską szmatę .
Szczekasz pustosłowiem po próżnicy WOLACKI pisoszczekaczu, bo niczym innym nie możesz tu więcej poszczekać.


A Polak pisze po polsku "bezmózgi" pie...ony Wolaku, piszący po wolacku "bezmuzgi".
I jeszcze: po polsku nie pisze się "'po Polsku" , tylko "po polsku".
Zatrybiłeś to w końcu pie..ony Wolaku?
:twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 12:28



Szczekasz pustosłowiem po próżnicy WOLACKI pisoszczekaczu, bo niczym innym nie możesz tu więcej poszczekać.


A Polak pisze po polsku "bezmózgi" pie...ony Wolaku, piszący po wolacku "bezmuzgi".
I jeszcze: po polsku nie pisze się "'po Polsku" , tylko "po polsku".
Zatrybiłeś to w końcu pie..ony Wolaku?
:twisted: :twisted:
A ty psie banderowski zrozumiałeś , ale o czym ja mówię banderowski pies nie ma mózgu dla ciebie banderowcu muzgu bo inaczej nie rozumiesz .
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 15:06


A ty psie banderowski zrozumiałeś , ale o czym ja mówię banderowski pies nie ma mózgu dla ciebie banderowcu muzgu bo inaczej nie rozumiesz .
Masz coś na poparcie tych twoich WOLACKICH pustych wypierdów Wolaku? :panzielony:

Ja na twoje wolactwo dowody mam. SAM mi ich dostarczyłeś: Polak pisze po polsku "bezmózgi" pie...ony Wolaku. Piszący po wolacku pisze "bezmuzgi".
I jeszcze: po polsku nie pisze się "'po Polsku" , tylko "po polsku".
Zatrybiłeś to w końcu pie..ony Wolaku?
:twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 15:27



Masz coś na poparcie tych twoich WOLACKICH pustych wypierdów Wolaku? :panzielony:

Ja na twoje wolactwo dowody mam. SAM mi ich dostarczyłeś: Polak pisze po polsku "bezmózgi" pie...ony Wolaku. Piszący po wolacku pisze "bezmuzgi".
I jeszcze: po polsku nie pisze się "'po Polsku" , tylko "po polsku".
Zatrybiłeś to w końcu pie..ony Wolaku?
:twisted:
Won banderowski psie do budy szczekać tam twoje miejsce.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 16:23



Won banderowski psie do budy szczekać tam twoje miejsce.
A jak tam z tłumaczeniem z ukraińskiego na polski słowa-nazwiska jednego z twoich idoli - pisowca Horały? Naprawdę nie słyszałeś skąd wzięło się ukraińskie słowo horyłka, którego TY na tym forum używasz? :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 16:29



A jak tam z tłumaczeniem z ukraińskiego na polski słowa-nazwiska jednego z twoich idoli - pisowca Horały? Naprawdę nie słyszałeś skąd wzięło się ukraińskie słowo horyłka, którego TY na tym forum używasz? :twisted: :twisted:



Won banderowski psie do budy tam szczekać .
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 19:20






Won banderowski psie do budy tam szczekać .
Polak pisze po polsku "bezmózgi". pie...ony spsiały i spisiały Wolaku. Ty piszesz po wolacku "bezmuzgi".
Po polsku nie pisze się "'po Polsku"- , jak napisałeś TY BEZMÓZGI Wolaku . Polak pisze "po polsku".
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2019, o 09:05



Polak pisze po polsku "bezmózgi". pie...ony spsiały i spisiały Wolaku. Ty piszesz po wolacku "bezmuzgi".
Po polsku nie pisze się "'po Polsku"- , jak napisałeś TY BEZMÓZGI Wolaku . Polak pisze "po polsku".
Wolę być bezmuzgim wolakiem niż tak jak ty psem banderowskim którzy wiemy co robili Polakom .
Na górę

Postautor: Adam16 » 14 lis 2019, o 02:43

Niektórzy nie powinni się wypowiadać na tym forum tyle w temacie. Dziękuję
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 08:04



Wolę być bezmuzgim wolakiem niż tak jak ty psem banderowskim którzy wiemy co robili Polakom .
Znów pierdzisz NICZYM NIE POPARTYM pustosłowiem BEZMÓZGI Wolaku .
A ja nawet kolejne dowody na twoje wolactwo mam. Sam mi je dałeś: po polsku nie pisze się "'po Polsku"- , jak napisałeś TY, BEZMÓZGI Wolaku . Polak pisze "po polsku".
:twisted: :twisted:
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”