tragedia Cegielnia Sabaudia

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Wędkarz » 16 sie 2007, o 15:31

Z tego co słyszałem to po tym gwałcie dziewczyna ta była nastraszana przez kolejnych 4 typów z zamościa, żeby wycofała zeznania bo cos tam jej zrobią... złapali ich a ta dziewczyna jest pod ochroną ( podobno )
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 16:54

Hmm,co wy macie do ochrony? Ochrona pilnuje oświetlonego placu i sali wiec gdyby ktoś chciał kogoś zgwałcić to by musiał na siłę go zaciągnąć za te całe "garaże" a wtedy ochrona na pewno by zareagowała wiec reasumując owa "zgwałcona" musiała dobrowolnie udać sie w ciemne miejsce gdzie już nie ma ochrony-sama jest sobie winna....
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 17:31

popieram
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 22:02

a może sama chciała?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 23:07

Anonymous pisze:hehe napewno nie na sali tylko u gościa w samochodzie,hehe a co ma zrobić ochrona jak większość panienek w tl idzie do samochodu z gościem? :D :D :D i nie wiadomo czy ją zgwałcili czy nie..coś mi się wydaje że całe to zamieszanie robi właścicielka pewnego baru w tomaszowie która ma problem z brakiem klientów w sobote.Bo wszyscy albo na tajfun albo do lwowskiej idą.heheh lepiej niech zajmie się ochroną u siebie bo tam w życiu ochrony nie widziałem....hehehe

to nie jest wymyslone, dziewczyna miała "ochrone" w postaci wozu policyjnego pod domem.
a co do tekstu ze była w miejscu gdzie ochrony nei było widac... no przepraszam bardzo ale zeby dostac sie na tajfun osiwetlana droga to raczej sie nie da. pozatym 4 typow na jedna dziewczyne??madre to jest?? nie mam pojecia czy sama chciała tego czy nie czy była prowokacja czy nie...ale gwałt jest gwałtem do jasnej cholery i nie nalezy tego pobłazac.widze ze niektorzy chca zwalic cała wine na ta laske, i mam nadzieje ze nie przeczytam tekstu w podobie wypowiedzi andrzeja l. ze prostytutki sie nie da zgwałcic.
Na górę

Postautor: Speedy_Gonzales » 17 sie 2007, o 07:35

Anonymous pisze:wiec reasumując owa "zgwałcona" musiała dobrowolnie udać sie w ciemne miejsce gdzie już nie ma ochrony-sama jest sobie winna...

A więc idąc twoim tokiem rozumowania, jeśli dziewczyna dobrowolnie idzie w ciemne miejsce, gdzie już nie ma ochrony- to znaczy że chce żeby ją zgwałcono?? :? Innych powodów na pewno nie miała?? Żal...
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 07:52

Balbina pisze:Boże...jak jak nie cierpię takich gadek-co to za dyskusja wogole! Gwałt to gwałt! Zrozum człowieku-ze kobieta nawet już będąc w łóżku z mężczyzną ma prawo odmówić stosunku jeśli nie ma na to już ochoty,a mężczyzna który nie uszanuje tego-po prostu dopuszcza się czynu karalnego-jednym słowem gwałtu! Stosunek musi odbyć się za przyzwoleniem obydwu stron-a nie tylko jednej.Tez nie jestem za obnażaniem się w miejscu publicznym-ale co to ma do gwałtu?



przeprowadzeniem badan przez ekspertów w prokuraturach UDOWODNIONO, ze 8 na 10 "gwaltow" jest wynikim prowokacji przez kobiety. Nie chce mi sie szukac linkow by to udowdnic, bo zaraz wychodze do roboty, ale przyjmijcie to do wiadomosci.
99 procent tych naciaganych gwaltow dotyczy zdarzen w dyskotekach

tyle na ten temat
Na górę

Postautor: Balbina » 17 sie 2007, o 08:42

Anonymous pisze:
Balbina pisze:Boże...jak jak nie cierpię takich gadek-co to za dyskusja wogole! Gwałt to gwałt! Zrozum człowieku-ze kobieta nawet już będąc w łóżku z mężczyzną ma prawo odmówić stosunku jeśli nie ma na to już ochoty,a mężczyzna który nie uszanuje tego-po prostu dopuszcza się czynu karalnego-jednym słowem gwałtu! Stosunek musi odbyć się za przyzwoleniem obydwu stron-a nie tylko jednej.Tez nie jestem za obnażaniem się w miejscu publicznym-ale co to ma do gwałtu?



przeprowadzeniem badan przez ekspertów w prokuraturach UDOWODNIONO, ze 8 na 10 "gwaltow" jest wynikim prowokacji przez kobiety. Nie chce mi sie szukac linkow by to udowdnic, bo zaraz wychodze do roboty, ale przyjmijcie to do wiadomosci.
99 procent tych naciaganych gwaltow dotyczy zdarzen w dyskotekach

tyle na ten temat


Oj wez....bo sie nie dobrze robi! naukowec sie znalazl! na co mi te glupoty?Wali mnie statystyka! Chodzi o fakt ze gwalt to gwalt i koniec!I przestan wymyslac! Rozumiem ze male dzieci tez z racji ze np.chodza nago to prowokuja pedofili?? czy Ty sie slyszysz?wogole nie bede z Toba dyskutowac-bo lewe masz poglady!
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 09:27

Balbina pisze:
Anonymous pisze:
Balbina pisze:Boże...jak jak nie cierpię takich gadek-co to za dyskusja wogole! Gwałt to gwałt! Zrozum człowieku-ze kobieta nawet już będąc w łóżku z mężczyzną ma prawo odmówić stosunku jeśli nie ma na to już ochoty,a mężczyzna który nie uszanuje tego-po prostu dopuszcza się czynu karalnego-jednym słowem gwałtu! Stosunek musi odbyć się za przyzwoleniem obydwu stron-a nie tylko jednej.Tez nie jestem za obnażaniem się w miejscu publicznym-ale co to ma do gwałtu?



przeprowadzeniem badan przez ekspertów w prokuraturach UDOWODNIONO, ze 8 na 10 "gwaltow" jest wynikim prowokacji przez kobiety. Nie chce mi sie szukac linkow by to udowdnic, bo zaraz wychodze do roboty, ale przyjmijcie to do wiadomosci.
99 procent tych naciaganych gwaltow dotyczy zdarzen w dyskotekach

tyle na ten temat


Oj wez....bo sie nie dobrze robi! naukowec sie znalazl! na co mi te glupoty?Wali mnie statystyka! Chodzi o fakt ze gwalt to gwalt i koniec!I przestan wymyslac! Rozumiem ze male dzieci tez z racji ze np.chodza nago to prowokuja pedofili?? czy Ty sie slyszysz?wogole nie bede z Toba dyskutowac-bo lewe masz poglady!


nie dyskutuj, bo po co, prawda?? ja mam swoje zdanie ty swoje i na tym tez polega dyskusja, aby w umiejetny sposob przedstawic argumenty, ale jak ktos dyskutowac nie potrafi, to woli nie gadac, tak jak ty :) no coz, ale podstawowych form dyskusji uczył cie nie bede. tego w podstawowce juz ucza, ale jak ktos byl na wagarach...

ponadto wspomnailas o dzieciach i tutaj caly pies jest pogrzebany. zacznijmy od tego, że gdyby to ode mnie zalezalo wprowadziłbym obowiazek aby do dyskoteki wpuszczano tylko osoby legitymujące sie zaswiadczeniem, ze ukonczyly 18 rok zycia (sam dowod nie wystarczy, ten mozna juz dostac mając 1 rok). Nie masz 18 lat - nie wchodzisz. A wystarczy pojsc do jakiejkolwiek dyskoteki na Zamojszczyźnie, by zobaczyć, że 99,9 procent bywalców to smarkacze po 14 - 16 lat. Ponadto w przypadku lasek bardzo wyzywająco ubierających się. Gdyby ten zakaz był, to problem pedofilii i gwałtów sam by sie rozwiązał.
To ze jakas małolata została zgwałcona to nie wina ani wlasciciela dyskoteki ani ochrony. Sorry bardzo, ale ochrona jest od tego, zeby pilnowac [***] jakiejs malolaty?? chyba was na mozg pogielo...
Winni przede wszystkim są rodzice, ktorzy niby są dorosli i znaja zycie wiec powinni wiedziec, co wyprawia sie w dyskotekach i w rezultaciwe powinni zakazac swoim dzieciom wychodzenia do dyskotek i szlajania sie po nocach. Kolejna podstawa do samorozwiazania sie problemu gwaltow.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 09:30

Hitler i Stalin też zaatakowali Polskę, gdyż Polacy ich sprowokowali niewłaściwym zachowaniem
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 09:32

A bandyci wojenni też gwałcą kobiety i mordują niewinnych ludzi bo oni ich prowokują do tego
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 11:24

Ludzie nie odwracajcie kota ogonem. Co ma latajaca z gola dup...a i cyckami na wierzchu laska w dyskotece do wojny...?? wy nacpani jacys jestescie czy jak?? w sumie nawet bym sie nie zdziwil ze nacpani i ujarani bo niestety na to moda w tomaszowie panuje...
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 14:48

Wstyd!biedna dziewczyna została zgwałcona, jej życie złamane, nie wiado mo jak długo będzie się z tego otrząsac, a wy rozstrząsacie czy poszła w ciemne miejsce czy nie?Jakie to ma znaczenie?Mogła pójśc!I co z tego? Mogła też by pijana! I co z tego?Nikt nie miał prawa jej skrzywdzic. To, że dziewczyna cos robi lub nie to nie jest zaproszenie do gwaltu! I nie pokazujcie jakichs statystyk,jakie to ma znacznie?gwałt to gwałt, i nie zmieni tego rozprawianie o np. dlugosci czyjejs spodniczki...szukacie usprawiedliwienia dla tych zwyrodnialcow?jaki normalny facet rzuciłby się z kolegami na dziewczynę?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 15:02

Anonymous pisze:Wstyd!biedna dziewczyna została zgwałcona, jej życie złamane, nie wiado mo jak długo będzie się z tego otrząsac, a wy rozstrząsacie czy poszła w ciemne miejsce czy nie?Jakie to ma znaczenie?Mogła pójśc!I co z tego? Mogła też by pijana! I co z tego?Nikt nie miał prawa jej skrzywdzic. To, że dziewczyna cos robi lub nie to nie jest zaproszenie do gwaltu! I nie pokazujcie jakichs statystyk,jakie to ma znacznie?gwałt to gwałt, i nie zmieni tego rozprawianie o np. dlugosci czyjejs spodniczki...szukacie usprawiedliwienia dla tych zwyrodnialcow?jaki normalny facet rzuciłby się z kolegami na dziewczynę?


miło poczytać mądre wypowiedzi, tak trzymaj :!:
Na górę

Postautor: Balbina » 18 sie 2007, o 09:36

Anonymous pisze:Wstyd!biedna dziewczyna została zgwałcona, jej życie złamane, nie wiado mo jak długo będzie się z tego otrząsac, a wy rozstrząsacie czy poszła w ciemne miejsce czy nie?Jakie to ma znaczenie?Mogła pójśc!I co z tego? Mogła też by pijana! I co z tego?Nikt nie miał prawa jej skrzywdzic. To, że dziewczyna cos robi lub nie to nie jest zaproszenie do gwaltu! I nie pokazujcie jakichs statystyk,jakie to ma znacznie?gwałt to gwałt, i nie zmieni tego rozprawianie o np. dlugosci czyjejs spodniczki...szukacie usprawiedliwienia dla tych zwyrodnialcow?jaki normalny facet rzuciłby się z kolegami na dziewczynę?

To jest wlasnie madre podejscie do sprawy i o to mi chodzi i tu sie zgadzam-nie ma usprawiedliwienia dla gwaltu! To jest Polska i kazdy ma prawo chodzic jak chce i gdzie chce-a co do robienia komuś czegoś na siłe to chyba sytuacja jest jasna!Nie ma takiego prawa,które pozwalałoby na gwałt-nie ważne z jakich przyczyn! Pozdrawiam.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”