tragedia Cegielnia Sabaudia

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 31 sie 2007, o 14:32

ona była pełnoletnia, heheh a z resztą się zgadzam
Na górę

Postautor: Ferdek » 31 sie 2007, o 23:21

Obrońców cwaniaków - sprawców gwałtu z Zamościa widać na necie co niemiara. I zwolenników przemocy też nie brakuje. Byle się udało, może się nie poskarży ? Tylko ,że te sprawy nieco inaczej rozstrzyga kodeks karny i tego nie zmienicie. Karalne jest też zastraszanie pokrzywdzonych i świadków zdarzenia . I niewiele pomogą majętni rodzice tych " mięśniaków ".
O ile wiadomo wiadomo, to w Polsce nie ma godziny policyjnej dla nieletnich. Jeżeli idą na dyskotekę to na pewno za zgodą rodziców , bo to rodzice odpowiadają za swoje niepełnoletnie dzieci. W związku z tym ględzenie o tym że małolaty chodzą na dyskoteki jest śmieszne. Chodzili, chodzą i będą chodzić , bo to nie jest zakazane !
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2007, o 10:50

uniwersalny scenariusz "gwałtów" zdemaskowanych przez prokurature. Pisałem o tym wczesniej na co niwybolcowana Balbina się wkurzyla... A moze Balbina lubi być brana gwałtem...:)[/quote]

Zastanów się zanim następnym razem napiszesz coś tak podłego i bezczelnego internetowy bohaterze. Mogę się założyć, że nie powiedział byś tego w twarz bo jesteś zwykłym tchórzem
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2007, o 12:13

Ferdek pisze:Obrońców cwaniaków - sprawców gwałtu z Zamościa widać na necie co niemiara. I zwolenników przemocy też nie brakuje. Byle się udało, może się nie poskarży ? Tylko ,że te sprawy nieco inaczej rozstrzyga kodeks karny i tego nie zmienicie. Karalne jest też zastraszanie pokrzywdzonych i świadków zdarzenia . I niewiele pomogą majętni rodzice tych " mięśniaków ".
O ile wiadomo wiadomo, to w Polsce nie ma godziny policyjnej dla nieletnich. Jeżeli idą na dyskotekę to na pewno za zgodą rodziców , bo to rodzice odpowiadają za swoje niepełnoletnie dzieci. W związku z tym ględzenie o tym że małolaty chodzą na dyskoteki jest śmieszne. Chodzili, chodzą i będą chodzić , bo to nie jest zakazane !


Ferdynandzie. Powołujesz się pełną gębą na kodeks karny. Jak zwykle próbujesz oświecic prostaczków. Ale jak widzę masz gębę pełną frazesów na każdym forum. Nie pochwalm gwałtów - nie wiem czy miał miejsce, nie pochwalam zastraszania - o tym tyko doniosła prasa. A Ferdek , jak to Ferdek buduje swoje tezy na zasłyszanych lub przeczytanych opiniach. Zanim wydasz osąd poczekaj i zacznij myślec, bo kreujesz się na prawnika, a jestes , co najwyżej, domorosłym ekspertem od pisania podań.
Na górę

Postautor: dorota » 17 paź 2007, o 22:21

a ja mam tylko do powiedzenia tyle jak suka nie da pies nie wezmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kto madry idzie z 4typami do auta??na pewno nie madra dziewczyna
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2007, o 16:27

dorota jestem tego samego zdania, co robiła tak młoda dziewczyna dyskotece?? gdzie rodzice?? pewnie była jeszcze ubrana jak ku%^&*a i pewnie sama chciała żeby potem pochwalić się koleżankom :)
Na górę

Postautor: też gość » 24 paź 2007, o 10:50

Anonymous pisze:dorota jestem tego samego zdania, co robiła tak młoda dziewczyna dyskotece?? gdzie rodzice?? pewnie była jeszcze ubrana jak ku%^&*a i pewnie sama chciała żeby potem pochwalić się koleżankom :)


Przecież jest czarno na białym napisane że nie poszła do samochodu z chęcią tylko została tam siłą zaciągnięta i przestańcie wreszcie piep..yć farmazony, z resztą byli świadkowie którzy tą wersję potwierdzili ale przecież wy jesteście tacy "mondrzy" że bez czytania gazet wszystko wiecie :roll: brak mi słów...
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 00:05

też gość pisze:
Anonymous pisze:dorota jestem tego samego zdania, co robiła tak młoda dziewczyna dyskotece?? gdzie rodzice?? pewnie była jeszcze ubrana jak ku%^&*a i pewnie sama chciała żeby potem pochwalić się koleżankom :)


Przecież jest czarno na białym napisane że nie poszła do samochodu z chęcią tylko została tam siłą zaciągnięta i przestańcie wreszcie piep..yć farmazony, z resztą byli świadkowie którzy tą wersję potwierdzili ale przecież wy jesteście tacy "mondrzy" że bez czytania gazet wszystko wiecie :roll: brak mi słów...
TO POCO WOGÓLE PISAĆ NA TEN TEMAT JAK TO JEST JUŻ ZAMKNIĘTE.
Na górę

Postautor: kono » 17 lis 2007, o 11:54

Śą może jakieś nowe wieści co w tej sprawie???
Na górę

Postautor: jkui9ok » 8 sty 2008, o 21:59

pff ;| Kazdy sie tu opiera na jakichs przeczytanych albo usłyszanych gdzieś opiniach gdzie kazdy dodaje cos swojego... ;| dobrze wiem jak to bylo ... nie bede tu wypisywac bo nie o to chodzi kto ma wiedziec to wie. Tylko po co ludzie pisza tu takie bzdury skoro sami dokaldnie nie wiedza ... ;| zastanowcie sie najpierw .. ;| a nie piszecie wsyztskie pierdoly ktore gdzies uslyszycie ;| troche to żałosne .!
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2008, o 10:37

wezcie kurtwa skoncze juz ten temat dziwka pchała sie do ją wyruchali sama chciała i [***]
Na górę

Postautor: eda » 14 sty 2008, o 11:18

gdybys chciał zakonczyc ten temat to postawił bys krpoke po tym stwierdzeniu, a nie wyzywał kogos od dziwek itp... własnie dlatego jestem za logowaniem. takiego typka powinno sie zablokowac za naruszanie podstawowej zasady netykiety.
pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2008, o 00:54

Gość pisze:wezcie kurtwa skoncze juz ten temat dziwka pchała sie do ją wyruchali sama chciała i [***]


Moze jak kiedys bedziesz miał corke i ją to samo spotka (ale wcale jej tego nie zycze)to wtedy tobie ktos tak powinien powiedziec.Ciekawe jak bys sie poczuł.Zastanow sie zanim cos napiszesz.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”