UFO

Z notatnika strażaka, policjanta.

Re: UFO

Postautor: Gość » 7 kwie 2019, o 22:49

Przeczytajcie jeszcze raz tekst, autora tematu.
Obiekt, który widział poruszał się bardzo szybko. Nie sądzę aby taki lampion pędził z wielkim pędem?

Postautor: Gość » 18 kwie 2019, o 22:19

Postautor: Gość » 27 kwie 2019, o 17:37

Obiekt, który widział poruszał się bardzo szybko. Nie sądzę aby taki lampion pędził z wielkim pędem?
A co to znaczy "bardzo szybko"? 100 km/h? 200? 1000?
W jakiej odległości był obiekt? Jaki dystans przebył w czasie obserwacji?
Jaka była jego prędkość kątowa?

Postautor: Gość » 2 maja 2019, o 20:47

A co to znaczy "bardzo szybko"? 100 km/h? 200? 1000?
W jakiej odległości był obiekt? Jaki dystans przebył w czasie obserwacji?
Jaka była jego prędkość kątowa?

Odpowiadam, jako autor tematu :
Obiekt "przemknął" z jednego końca widzialnego dla mnie horyzontu na drugi koniec horyzontu w przeciągu 8 - maksymalnie 10 sekund. Nie miałem zegarka i nie mierzyłem czasu, nie byłem na to przygotowany, wszystko działo się zbyt szybko. W jakiej był odległości ? Napisałem, że moim zdaniem był niżej niż latają samoloty pasażerskie ( mając na uwadze jego rozmiary na tle gwiazd ) ale nocą trudno określić jednoznacznie wysokość takiego obiektu. Jaki dystans przebył ? Uważam, że musiały to być w tym okresie 10 sekund co najmniej dziesiątki, jak nie setki kilometrów. Jaka była jego prędkość kątowa ? Trudno mi określić, nie jestem specjalistą w tym zakresie. Opisałem to, co widziałem i dalej uważam, że obiekt ten nie był żadnym znanym mi ziemskim obiektem latającym. Możecie się wyśmiewać ale ja to zdarzenie nie mogę sobie inaczej rozsądnie wytłumaczyć.

Postautor: G oosscc » 3 maja 2019, o 10:20

Co za ...... temat.Ludzie nie macie sie czymś pożytecznym zająć ????

Postautor: Gość » 3 maja 2019, o 22:37

Gdyby to były chińskie lampiony w bezwietrzny dzień, widziałoby by je zapewne więcej osób. A jak dotąd nikt inny nie zgłosił takiego zdarzenia.

Wróć do „Zdarzenia”