wypadek w Krasnobrodzie

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 10 sie 2007, o 22:09

on ma sumienie i strasznie jest załamany wiem jedno nie jechal tyle ile wy piszecie przy takiej predkosci oni by tez zgineli zastanawia mnie tylko jedno ... jak mogło spotkac cos takiego tak dobrego chłopaka
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2007, o 22:18

nie zastanawiajcie sie juz nad tym, to nie wasza sprawa, możecie sobie rozkminiać różne inne sprawy ale akurat te które są zwiazane czyjąś osobistą tragedią zostawcie w spokoju,mleko rozlane, głupim gadaniem niczego nie wskóracie i tak nie chce sie was czytać
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2007, o 01:14

Anonymous pisze:to nie byl 1 falstyny wypadek,nik jej i jej kolezance nie kazala wsiadac,wozily sie z kim popadnie,i nie obwiniajcie kierowcy,stalo sie takie zycie,wszyscy jezdzicie przepisowo nie wierze....smieszni jestescie bzdety wypisujecie..

No qrwa idiota to napisał! Tak, to na pewno była wina dziewczyn!
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2007, o 09:20

Anonymous pisze:nie zastanawiajcie sie juz nad tym, to nie wasza sprawa, możecie sobie rozkminiać różne inne sprawy ale akurat te które są zwiazane czyjąś osobistą tragedią zostawcie w spokoju,mleko rozlane, głupim gadaniem niczego nie wskóracie i tak nie chce sie was czytać




Jak cie taki trzasnie na pasach to tez powiesz, ze takie zycie? Ze moglas na pasy nie wychodzic??
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2007, o 09:24

Anonymous pisze:to nie byl 1 falstyny wypadek,nik jej i jej kolezance nie kazala wsiadac,wozily sie z kim popadnie,i nie obwiniajcie kierowcy,stalo sie takie zycie,wszyscy jezdzicie przepisowo nie wierze....smieszni jestescie bzdety wypisujecie..


Przepraszam, notatka wyzej miala byc do tej wypowiedzi


Jak cie taki trzasnie na pasach to tez powiesz, ze takie zycie? Ze moglas na pasy nie wychodzic??
Na górę

Postautor: no name » 11 sie 2007, o 09:55

A ja chcialbym zeby to przeczytał jak sie tu po nim jezdzi. A te dziewczyny mialy facet? gdyby jakis f....t zabil moja panna to nawet nie pozwolil bym mu isc siedziec w pierdlu tylko bym go powiesil za jajca a potem udupil. to jest pier..... ze byl dobrym kierowca, kazdy jest dobry do pierwszego wypadku..... prosba do moderatora o usuniecie tematu bo sporo jest tu plotkar szukajacych taniej sensacji na tragedii ludzkiej. i temat bedzie drązony do wielkanocy i dłuzej.
Na górę

Postautor: Znam go » 12 sie 2007, o 12:01

Znam tego gnoja z Lubyczy.
To taki typ , który nie umie jeździć inaczej niz ok. 100 po samej Lubyczy.
Nie powiem już z jaką prędkością jeździł poza obszarem zabudowanym.

ON NIE POTRAFIŁ JEŹDZIĆ NORMALNIE!!!!!
Na górę

Postautor: ulka » 12 sie 2007, o 17:31

BMW - BĘDZIESZ MIAŁ WYPADEK I TO JEST NAPRAWDE PARAWDA
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2007, o 23:15

ulka pisze:BMW - BĘDZIESZ MIAŁ WYPADEK I TO JEST NAPRAWDE PARAWDA

A ja słyszałem inny skrót: BezMyślnyWariat
Na górę

Postautor: OOOO » 14 sie 2007, o 12:28

A gdyby on jechał fiatem to jaki byśc ie skrót wymyślili kur****!! Idioci co macie do marki auta !! nie czaje takich ludzi jak wy gość musiał jechać naprawde ponad 150 zeby z auta zrobić taką konserwę (ale 150 to dzisiaj mozna jechać kazdym nie tylko bmw!!!!) i to ze przekroczył prędkość było bezpośrednią porzyczyną tego wypadku!! też czasem jezdze koło 140 ale więcej nigdy nie jechałem bo poprostu się boje :| więc nie weim kto tu jest winny jak nie kierowca !!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2007, o 13:08

Ja mam golfa i też jeżdżę 140 i więcej ale tam gdzie jest dobra widoczność, prosta i równa droga
Na górę

Postautor: olamisia » 14 sie 2007, o 20:46

dajcie juz spokój... :(
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 08:43

olamisia pisze:dajcie juz spokój... :(


CZEMU ?

SZKODA TYLKO POSZKODOWANYCH
Na górę

Postautor: gośś » 16 sie 2007, o 09:41

wie ktoś co z pasażerem ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 14:38

Anonymous pisze:Przypadek to jest jak ci cegła na głowę spadnie na budowie, a nie jak jedziesz 180 przez miasto...

nie masz pojecia o zyciu
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”