wypadek w Krasnobrodzie

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Balbina » 9 sie 2007, o 14:31

dajcie już spokój wypadkowi-nudzicie się czy co? Moze jak zawali wam się świat to zajmiecie się swoimi problemami a nie cudzymi-fajnie tak kogoś oceniać-jak by was to dotyczyło....nie cierpię tego plotkarstwa---sami mędrcy...co oni by nie zrobili...cieszcie się ze jeszcze żywi jesteście-wam się udało...ale pamiętajcie-los jest przewrotny także zajmijcie się swoimi sprawami a nie cudzymi tragediami bo może kiedyś to was tak obsmarują... nie ma o czym więcej gadać! :)
Na górę

Postautor: PORTKA » 9 sie 2007, o 21:57

Tam zginela moja kuzynka...
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2007, o 22:05

Dajcie mu juz święty spokoj ... nie zrobił tego specjalnie !!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2007, o 22:07

Znam go i wiem ze jest bardzo dobrym kierowca poprostu zdarzylo sie i koniec myslicie ze jemu jest teraz fajnie?! swiat mu sie zawalił i bedzie zył z tym do konca zycia
Na górę

Postautor: PORTKA » 9 sie 2007, o 22:07

Moze i nie, ale moja kuzynka nie zyje
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2007, o 22:13

Wiem jest mi bardzo przykro z tego powodu ale wiem ze jakby wiedział ze cos sie takiego stanie to walnął by tego psa co wyskoczył
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2007, o 22:22

Dajcie mu spokoj mam nadzieje ze nigdy nie przeczyta tego co napisaliscie
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2007, o 10:08

co wy go tak bronicie? postawcie sie z sytuacji rodzicow i rodzin tych dziewczyn co zginęły a nie tylko bronicie bezmózgowca który na ograniczeniu do 50 pomykał 150 km/h.
Na górę

Postautor: Salomon » 10 sie 2007, o 13:27

Co racja to racja. Jeżeli tacy ludzie wciąż będą mieli społeczne przyzwolenie na taką jazdę w dalszym ciągu ginąć będą niewinni ludzie. Pierwszy z brzegu przykład jaki mi się nasuwa to debilne zjeżdżanie na pobocze w celu "ustąpienia", żeby taki kozak jeden z drugim mogli pokazać jacy to oni nie są zajebiści. Żenada, bronicie go? Ciekawe czy wciąż bronilibyście gdyby zginęła wasza siostra, żona lub córka.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2007, o 13:45

Anonymous pisze:co wy go tak bronicie? postawcie sie z sytuacji rodzicow i rodzin tych dziewczyn co zginęły a nie tylko bronicie bezmózgowca który na ograniczeniu do 50 pomykał 150 km/h.
nigdy nie jechałes powyzej setki? zawsze jestes taki lub taka przepisowa? rownie dobrze moglo to sie tobie przytrafic. ufasz na tyle sobie ze nie pojechal bys tak szybko? wspolczuje rodzinie, bol jakiego teraz doswiadczaj byc moze nic nie ukoi, a napewno nie takie wypowiedzi. kierowcy nie bronie, ale szczerze wspolczuje, mysle ze juz poniosl kare i dlugo ponosic bedzie... wiec nie znecajcie sie, LUDZIE DOSKONALI
Na górę

Postautor: PORTKA » 10 sie 2007, o 14:10

Powyzej 100 a przed 200 to roznica. Niech sobie smiga tam, gdzie mu wolno!

Nikogo nie bronie i nie oskarzam. Oskarza go inni. Kare poniesie. A najwieksza kara beda wyrzuty sumienia (chyba, ze jest skonczonym ch*** i nie ma sumienia)

Zanecie juz nic zycia nie wroci. Rodzinie nic nie wroci Zanety.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2007, o 14:45

Anonymous pisze:A kierowca chyba z Radecznicy albo Abramowic Kretyn i morderca ile trzeba jechać w terenie zabudowanym żeby tak przygrzmocić

Kierowcę Powinni na miejscu Policjanci zastrzelic bo jecze psychopata może komuś innemu zrobić krzywdę.

Debili za kierownicą BMW niestety przybywa




ZGADZAM SIĘ CAŁKOWICIE Z TOBĄ
Na górę

Postautor: gośc » 10 sie 2007, o 16:23

osądzi go sąd w najgorszym wypadku posiedzi 25 lat
Na górę

Postautor: HAnia » 10 sie 2007, o 18:14

LUDZIE JACY WY JESTEŚCIE IDJOTYCZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAMKNIJCIE TEN CALY TEMAT i przestancie sie interesowac Cudzym Losem!!!!!!! bo nie wiadomo co moze sie wam w życiu Zdarzyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2007, o 18:40

to nie byl 1 falstyny wypadek,nik jej i jej kolezance nie kazala wsiadac,wozily sie z kim popadnie,i nie obwiniajcie kierowcy,stalo sie takie zycie,wszyscy jezdzicie przepisowo nie wierze....smieszni jestescie bzdety wypisujecie..
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”