wypadek w Krasnobrodzie

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: gigi » 6 sie 2007, o 05:41

o godz 2 nad ranem w Krasnobrodzie koło klasztoru zgineły tragicznie dwie 21 letnie dziewczyny wracajace z dyskoteki , Bmw było na rejestracjach LTM wie ktos moze kto to był ?? w aucie jachało ich duzo wiecej osób , dodam ze z nowego BMW nie zostało nic
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2007, o 10:23

"KWP: Śmierć na drodze
Dwie osoby zginęły a trzecia walczy o życie w szpitalu - to skutek wypadku, jaki wydarzył się dzisiejszej nocy w Krasnobrodzie.

Do wypadku doszło kilka minut przed godz. 01.00. Samochodem marki BMW kierował 32-letni mężczyzna. Razem z nim podróżowały jeszcze trzy osoby. W pewnym momencie kierowca na lekkim łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo.
Śmierć na miejscu poniosły dwie dziewczyny w wieku 20 i 23 lat, mieszkanki gm. Susiec. Kolejny z pasażerów - 32 latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Kierowca samochodu z wypadku wyszedł bez większych obrażeń, ma jedynie ogólne potłuczenia. Jak ustalili policjanci mężczyzna był trzeźwy. Prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze. "

http://www.kwp.lublin.pl/
Na górę

Postautor: HANA » 6 sie 2007, o 15:56

Wlasnie slyszalam o tej TRAGEDIII:(:(:(:(:(:( Dziewczyny byly z Łuszczacza gmina Susiec!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2007, o 19:39

A kierowca chyba z Radecznicy albo Abramowic Kretyn i morderca ile trzeba jechać w terenie zabudowanym żeby tak przygrzmocić

Kierowcę Powinni na miejscu Policjanci zastrzelic bo jecze psychopata może komuś innemu zrobić krzywdę.

Debili za kierownicą BMW niestety przybywa
Na górę

Postautor: MarianSuperstar » 6 sie 2007, o 21:07

No to ustalmy co było powodem tego wypadku:
Bezmózgi kierowca ?? Najprawdopodobniej tak !!!
Tylko dlaczego:
Bo miał BMW??
Czy dlatego że z tyłu posadził siksy którym chciał zaimponować ??

Oby do końca życia pamiętał oczy rodzin tych dziewczyn...

Powinni go zamknąć.. No chyba że się wyłga że nagle o 1:00 w nocy przy 130km/h staruszka mu wtargneła...idąc na poranny udój..

Ja bym mu cofnął dożywotnio prawo jazdy.. 32 lata -widać że jeździć już się nie nauczy.. :x
Na górę

Postautor: Krasnobrodzianin » 6 sie 2007, o 21:13

Byłem tam zaraz po tej tragedii. Była to srebrna BMka 3 E46 kompakt. Naprawde przykry widok. Dwie młode dziewczyny na tylnym siedzeniu martwe. Prawdopodobnie wracali z zabawy w Wólce Husińskiej. Z tego co słyszałem grzali 180 km/h. Mieli pecha bo auto uderzyło centralnie bokiem w drzewo i wpadło do rowu. Dziewczyny nie miały szans. Zreszta pasażer też. Przykre... :( ['] ['] ['] PID
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2007, o 08:09

No nic dziwnego ze facet sie rozwalil i zabił przy okazji kilka osob... Sam fakt, że 32-latek umawiał się z laskami o 11 lat młodszymi juz dobrze o nich nie świadczy ogólnie... widać ze facet bynajmniej głową nie myślał...

A co do prędkości. Trzeba być naprawde idiota do kwadratu, że jeździć z takimi prędkosciami przez Krasnobród...


STOP WARIATOM DROGOWYM !!!
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2007, o 10:11

Anonymous pisze: 32-latek umawiał się z laskami o 11 lat młodszymi juz dobrze o nich nie świadczy ogólnie

Czy według ciebie człowieczku marny wieźć kogoś jest równoznaczne z umawianiem się?? Jak dorośniesz przyjdzie ci podwieźć koleżanki, wspomnij wtedy co tu napisałeś...
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2007, o 10:25

Anonymous pisze:
Anonymous pisze: 32-latek umawiał się z laskami o 11 lat młodszymi juz dobrze o nich nie świadczy ogólnie

Czy według ciebie człowieczku marny wieźć kogoś jest równoznaczne z umawianiem się?? Jak dorośniesz przyjdzie ci podwieźć koleżanki, wspomnij wtedy co tu napisałeś...

Ja podwożę, nawet dużo młodsze ale w mieście jadę poniżej 70, a poza max 120.
Na górę

Postautor: MarianSuperstar » 7 sie 2007, o 10:32

Anonymous pisze:....... Jak dorośniesz przyjdzie ci podwieźć koleżanki, wspomnij wtedy co tu napisałeś...



Kolego ja nie podwożę koleżanek o 1:00 w nocy.
No a jak wytłumaczysz że "bodajże" jechał 180 km.. chciał odwieźć małolaty przed 21:00 do domu ??
Miej trochę pogardy dla Idioty który 180 pedzi przez miasto i przez niego giną ludzie.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2007, o 10:44

czy wie ktos moze cos na temat tych lasek mam tam bardzo wiele znajomych i chciał bym wiedziec o kogo to chodzi tak naprawde bede wdzieczny :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2007, o 13:47

MarianSuperstar pisze:
Anonymous pisze:....... Jak dorośniesz przyjdzie ci podwieźć koleżanki, wspomnij wtedy co tu napisałeś...



Kolego ja nie podwożę koleżanek o 1:00 w nocy.
No a jak wytłumaczysz że "bodajże" jechał 180 km.. chciał odwieźć małolaty przed 21:00 do domu ??
Miej trochę pogardy dla Idioty który 180 pedzi przez miasto i przez niego giną ludzie.

Dla takich debili mam naprawdę sporo pogardy i szkoda, że nie wyczułeś tego w moim wcześniejszym poście.
Na górę

Postautor: lala » 7 sie 2007, o 17:21

jedna z nich to była Żaneta W .. a druga miała na nazwisko Konopka
Na górę

Postautor: sasiedzi » 7 sie 2007, o 17:41

jedna miała NA IMIE żANETA PORTKA A DRUGA FAUSTYNA KONOPKA,,, MISZKAłY NIEDALEKO NAS. O8.O8.2007 O GODZ 15 W KOSCIELE NMP W KRASNOBRODZIE ODBEDZIE SIE POGRZEB OBU DZIEWCZYN. :cry: :cry: :cry:
Na górę

Postautor: matti » 7 sie 2007, o 18:07

pogrzeb odbedzie sie w tym kosciółku koło którego zakonczyły swoja egzystencje na tej ziemi ...dziewczyny zgineły na ul.Tomaszowskiej koło samego kosciółka ..... to jest przykre ale to BMW nie miało szans z tym drzewem .........podobno przyczyna był pies który wybiegł na ulice .......... niech spoczywaja w pokoju
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”