Dołhobyczów: Ukraińcy zaatakowali pograniczników. Trzeba ich było obezwładnić

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 17 lip 2018, o 18:37

juz naszych strazników atakują? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2018, o 09:54

Takie heroje sława powinny w Donbasie walczyć :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2018, o 21:35

Dlaczego nie piszesz że nasi wspaniali pseudokibice zaatakowali policjantów. Nie wiem kto zaczyna te prowokacje, ale nie tędy droga. Kiedyś ktoś mądry powiedział że świat dzieli się na mądrych i głupich. żaden inny podział nie powinien istnieć niestety.....
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 00:20

Bo to nie jest temat o pseudokibicach :roll: Naprawdę to takie trudne?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 07:12

Jest dalszy ciąg sprawy brutalnego ataku na przejściu granicznym w Hrebennem. Grupa Ukraińców napadła na samochód, którym podróżowali Polacy. Pojazd został zniszczony, a ofiary poturbowane. Prokuratura przygotowała akt oskarżenia. Śledczy uznali, że była to napaść na tle narodowościowym.

Napastnicy powyrywali lusterka, wyłamali drzwi, niszczyli karoserię i usiłowali rozbijać szyby. Poturbowano również Polaków znajdujących się w samochodzie. Wynocha do Polski. Zrobimy wam powstanie i będziemy was wyżynać – krzyczała Vira D., jedna z oskarżonych. W aktach sprawy jest mowa również o innych okrzykach. Wśród nich było m.in. nawoływanie do „mordowania Lachów”.

https://wmeritum.pl/napadli-polakow-chc ... deo/191420
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 07:58

Wielka Ucieczka” wersja ukraińska. Jak informują ukromedia w ramach „jesiennej mobilizacji” przeprowadzonej przez ukraińskie siły zbrojne (m.in armię, Gwardię Narodową) na wezwanie nie stawiło sie 70 % poborowych

https://korrespondent.net/ukraine/39170 ... ryzyvnykov

a do naszych strazników takie heroje sława :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 13:59

Dwóch napastników przy wykorzystaniu ciężkich młotów wyburzeniowych napadło na jeden z kantorów w Żarach. Rozbili szybę i zabrali pieniądze, wolnością nie cieszyli się zbyt długo. Obaj zostali aresztowani. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Śledczy ustalili, że napadu mogli dokonać dwaj Ukraińcy w wieku 41 i 43 lat. Informacja trafiła do służb mundurowych w całym kraju.

Niespełna dobę po napadzie funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Dołhobyczowie zatrzymali dwóch poszukiwanych obywateli Ukrainy. Próbowali nielegalnie przekroczyć granicę.

https://www.magnapolonia.org/ukraincy-n ... la-kamera/
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 21:34

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna na terenie Radomia dokonali zatrzymania 35-letniego Ukraińca. Jest on podejrzewany o ciężkie pobicie, przy użyciu kija bejsbolowego, małżeństwa na jedynym z piaseczyńskich osiedli.

https://warszawawpigulce.pl/skatowal-ma ... ytomnosci/
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2018, o 11:34

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna na terenie Radomia dokonali zatrzymania 35-letniego Ukraińca. Jest on podejrzewany o ciężkie pobicie, przy użyciu kija bejsbolowego, małżeństwa na jedynym z piaseczyńskich osiedli.

https://warszawawpigulce.pl/skatowal-ma ... ytomnosci/
Gdzie jest TVN? teraz tak płakali nad ukrainką ktorą kontroler biletów rzekomo szarpał a co się okazało kłamstwem a teraz może wywiad z tymi Polakami co?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2018, o 11:36

Strażnik miejski, który został w poniedziałek napadnięty w centrum Katowic, przebywa na obserwacji w szpitalu. Ma pękniętą czaszkę i naderwane wiązadła.

Do napadu na strażnika miejskiego doszło wczoraj około godz. 14:30 na ul. Młyńskiej. Kiedy legitymował bezdomnego na parkingu przy budynku urzędu miasta, od tyłu podszedł do niego mężczyzna i wyciągnął mu zza pasa pałkę. Potem uderzył nią strażnika w głowę. Funkcjonariusz chciał użyć gazu, ale nie zdążył. Nie udało mu się też założyć napastnikowi kajdanek. Pomogli przechodnie, w tym będący w cywilu policjant, który zatrzymał napastnika.

Sprawcą ataku był 36-letni obywatel Ukrainy. Badanie alkomatem wykazało, że miał w wydychanym powietrzu około 3 promili alkoholu. Został zatrzymany i nie był jeszcze przesłuchiwany.


http://katowice24.info/straznik-miejski ... a-czaszke/
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2018, o 22:22

23-letni Ukrainiec przyjechał do Polski handlować narkotykami

http://online-mafia.pl/2018/07/27/23-le ... rkotykami/
Na górę


Postautor: Gość » 31 lip 2018, o 21:56

Straż Graniczna zatrzymała podejrzany bus. Student z Ukrainy przemycał do Polski imigrantów!

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat ... R.facebook
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2018, o 12:20

Resort sprawiedliwości USA powiadomił o aresztowaniu w Europie trzech Ukraińców, oskarżonych o kierowanie międzynarodową grupą hakerów. Cyberprzestępcy mieli spowodować straty liczone w dziesiątkach milionów dolarów - pisze w czwartek "Wall Street Journal". Dwóch Ukraińców zatrzymały w styczniu władze Polski i Niemiec. Jeden z nich przebywa wciąż w Polsce, a USA złożą wniosek w sprawie jego ekstradycji.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-ukr ... ign=chrome
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”