Co to za pościg ulicami TL

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 16 cze 2017, o 12:12

A może ktoś mi wyjaśnić kto wydał zgodą na takie pokazy na Dniach Tomaszowa:

https://www.youtube.com/watch?v=IvwwbTVenWQ

Kto odpowiada za zabezpieczenie tego show?
Czy organizator był świadomy zagrożenia dla widzów?
Widać że sama gówniarzeria , ciekawe kiedy i ile jeszcze będzie pogrzebów tych " głupich i szybkich " w Tomaszowie i okolicach. Oby tylko sami się powybijali.
A za zabezpieczenie tych popisów powinien Beknąć ktoś z UM kto wydał na to pozwolenie, żadnych zabezpieczeń dla " widzów ", gdzie barierki , gdzie pogotowie, gdzie Straż i Policja ???
Na górę

Postautor: debil » 16 cze 2017, o 14:35

Ludzie wybudowali drogi po to by do pracy dojechać, towar przewieźć, na wakacje czy na urlop pojechać, ustalili przepisy drogowe by było bezpiecznie potępiać trzeba wszelakie dewiacje, wyłapywać ich za życia i robić badania psychiatryczne albo odebrać prawo jazdy lub też informować że są tory wyścigowe w Polsce
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2017, o 15:04

robiłem podobnie , dobrze że przeze mnie nikt nie zginął . Ale to zdarzenie to był jego pech i dobrze że skonczyło się na trupie winowajcy . Szkoda gościa z bmw który bedzie ciągany po sądach i powinien wystapić o odszkodowanie za przeżyty stres od rodziny lub firmy ubezpieczeniowej .
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2017, o 17:48

http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vI ... ,1,vTime,3 Też 2 kozaków na swych wspaniałych maszynach , teraz z nich sieczka
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2017, o 19:48

Znałem Tomka jeszcze jak był malutki - Niech Odpoczywa w Spokoju.
Ale chciałem poruszyć coś innego,gdzie jest policja np.w centrum jak ryczą te silniki,mieszkam na Zamojskiej i często słyszę jak wypadają z ronda i już na odcinku 100 metr.mają jakieś 140km.Policja czepia się kogoś kto pije piwko na rondzie albo za paczkę fajek,jak by się posypały mandaty i to duże np.500zł.albo 1000zł.może mniej podkręcali by manetkę gazu.W dodatku zle poustawiane zapłony jakieś wynalazki typu filtry stożkowe i inne gówna strzela to jak z T34 ludzie co za dzicz.To nie jest tor Newada,rozpędza się taki gówniarz i zaraz hamuje,komarka sobie kup i daj mu wtedy na maxa tego ci nie zabronią ale na takich kobyłach po mieście,dawniej końmi jezdzili a teraz bohaterzy.
Na górę

Postautor: nick » 24 cze 2017, o 17:33

Czytam i nie wierzę co Wy tutaj wypisujecie.
Czy nie macie co robic?
tylko musicie wypisywac totalne głupoty?
Niestety tak jest w zyciu, ze popełnia się błędy za które placimy czasem najwyższą cenę. Nie będę tu mówił o czyjejkolwiek winie bo chyba nie o to chodzi. Niech każdy z nas wyciągnie wnioski jeżdżąc samochodem czy tez motocyklem, każdy z nas popełnia błędy. Sam jestem motocyklista i wiem jak jeździ część kierowców samochodów i niestety miałem okazje przekonać się o tym na własnej skórze. Wiem, też ze niektórzy motocykliści lekko mówiąc przeginają ale co zrobić? Niestety kazdy uczy się na swoich bledach a nie czyichś . Żal mi Was, że wypisujecie takie rzeczy, szkoda Tomka a przede wszystkim jego rodziny, kierowcy samochodu również ...
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2017, o 23:32

Widzisz. od 16 czerwca nie było wpisu. Musiałeś wyskoczyć i przerwać milczenie.Nie wiadomo po co. Błąd może popełnić każdy. Filmiki są z 2012 roku, 300 km pro, tor Susiec. Wszyscy wiedzieli. Nikt nie reagował. A ludzie reagują m.in na durnowate wpisy, że do zobaczenia na niebieskich autostradach itp. Po co moralizujesz
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”