Kto strzelał?

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 12 wrz 2016, o 06:28

Około 10 strzałów słychać było wczoraj w Bełżcu w rejonie leśniczówki tuż po godz. 22. Ktoś wie, co jest grane?
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2016, o 06:59

To były wybuchy petard. "Rozrywkowa" młodzież się zabawiała
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2016, o 09:07

wieś się bawi ! rękę lub nogę z du py wyrwie, wieś będzie płakać ! zamkną tory, zrobią marsz milczenia przeciwko głupocie i braku odpowiedzialności Sprzedawców Petard !!!
dajcie im stare krzywe gwoździe i po młotku, wyślijcie na tory niech prostują i klepią :lol:
Na górę

Postautor: 147 » 18 wrz 2016, o 19:06

,,zmorą" są też pokazy fajerwerków na weselach w Tomaszowie -prawie w każdą sobotę. Jak można temu przeciwdziałać?
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2016, o 19:12

147 pisze:,,zmorą" są też pokazy fajerwerków na weselach w Tomaszowie -prawie w każdą sobotę. Jak można temu przeciwdziałać?



Nasz na myśli Parcele , czy gdzie indziej też tak robią? Mieszkam niedaleko takiego miejsca, gdzie prawie w każdą sobotę fundują nam takie "atrakcje" To jakaś nowobogacka durnota !!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2016, o 09:44

Mozna zglosic na policje i jest reakcja.
Na górę

Postautor: 147 » 19 wrz 2016, o 16:56

Mam nadzieję, że zgłoszenie na policję przyniesie ulgę okolicznym mieszkańcom, bo mają tego ,,weselnego huku" dość. Mam na myśli dom weselny Awokado i Staropolską- przede wszystkim.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2016, o 17:50

Nic nie mów :) a co mają mówić ci co mieszkają w okolicach ronda. Co sobota wieśniaki jeżdżą w kółko i trąbią, takie lokalne buractwo :) Wesela czyli małomiasteczkowy przerost formy nad treścią z diskopolo w tle :)
Na górę

Postautor: droso » 22 wrz 2016, o 10:26

ktos był na polowaniu albo ma zezwolenie na bron :)
Na górę

Postautor: 147 » 9 paź 2016, o 16:54

Jak miło,od trzech tygodni spokój. Działania p. Dzielnicowej przyniosły rezultat!
Na górę

Postautor: zbyniek » 26 paź 2016, o 12:47

dzisiaj było znowu cos słychac.. slyszal to ktos oprocz mnie?
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”