kto bedzie kandydatem na wójta Gminy Tomaszów Lubelski

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: FAKTY » 23 sie 2014, o 14:25

Pan Sikora jest nie tylko przystojny i inteligentny, ale to bardzo twardy facet.
Za swoją prawość, zasady, poglądy i odwagę oraz mocny kręgosłup jest szkalowany i gryziony od kilku dobrych lat.
Kogo nie mogą kupić to niszczą.
Zorganizowani przeciwnicy wstawili mu do JackeR-a kilka "koni trojańskich" czytaj: "fajnych pracowników" szpiegujących i robiących destrukcję i sabotaż. Dziś te osoby "w nagrodę za pomoc" mają się dobrze i dostali fajne posadki.

Wiem to na 100% bo mąż mojej koleżanki ma bliskie kontakty z przedsiębiorcami z którymi się przyjaźni.
Przez 2 czy 3 lata nasyłali na niego wszelkie możliwe instytucje i kontrole - Pan Kluska to przy nim szczęściarz.
Lubelska izba skarbowa chciała go wykończyć i prowadzili przez 2 lata przesłuchania kilkuset osób z całego województwa, aby coś na niego znaleźć. ...i co ? Wiem, że postawili mu fikcyjne zarzuty i chcieli go zniszczyć.Wielu biznesmenów trzęsło się wtedy ze strachu.

Wygrał te wszystkie bitwy z tą sitwą i tą bandą i dlatego ma taki autorytet wśród przedsiębiorców.
Nie wierzę, że kandyduje bo wiem na 100%, że go namawiali już 2 razy we wcześniejszych i jeszcze wcześniejszych wyborach i nie chciał. Jeśli to jednak prawda i rzeczywiście kandyduje w wyborach to zrobi w końcu porządek i coś się zacznie w końcu dziać.
Po niedzieli jak się dowiem 561czy to prawda to wrzucę posta.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2014, o 14:32

Bardzo dobrze, że nie chce startować. Niech dalej rozwija swoją firmę. :wink:
Na górę

Postautor: Radny » 23 sie 2014, o 14:38

biznesmeni Sikorę wystawiają na burmistrza nie na wójta.
Na górę

Postautor: lesio » 23 sie 2014, o 14:48

Bliższa ciału koszula wiadomo, że lepiej robić coś konkretnego dla siebie samego niż walczyć z sitwą.
Jak się 20 lat zajmuje biznesem to kto go teraz namówi ?
Kto by się chciał użerać jak sobie może spokojnie żyć.
To tylko ci co sobie w życiu nie radzą i nie chce się im pracować się pchają na cieplutką posadkę a lud "wybiera"
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2014, o 16:03

Radny pisze:biznesmeni Sikorę wystawiają na burmistrza nie na wójta.


To super Kandydat jakiego jeszcze w Tomaszowie dotychczas nie było.
Pan Sikora jest u nas Przewodniczącym Powiatowej Rady Zatrudnienia.
Zawsze przystojny, zadbany, modnie ubrany ... zapytajcie nasze dziewczyny.
Zawsze ładnie pachnie.

Ma szacunek bo jest PRAWY, kompetentny i konkretny.
Jak zabiera głos to aż miło posłuchać.
Zawsze ma konkretne i rzeczowe argumenty.
Nawet jak sobie cała Rada coś wymyśli - to potrafi ich szybko sprowadzić na ziemię i przekonać na argumenty do słusznej decyzji. Zawsze wygrywa.

Jak zostanie Burmistrzem wszyscy zobaczą pozytywną różnicę.
Miastem trzeba zarządzać, a nie administrować.
DOBRZE WYBIERAMY.
Wszyscy skorzystamy.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2014, o 16:10

Zajebiście ,gdyby kandydował na burmistrza,sitwa może sie bać
Na górę

Postautor: Radna » 23 sie 2014, o 16:31

Jestem za. Czas na zmiany.
Wybierzmy w końcu człowieka który coś w życiu zrobił, a nie aparatczyków.

PAN SIKORA BURMISTRZEM TOMASZOWA = NOWY ROZDZIAŁ.

NAJWYŻSZY CZAS.
Na górę

Postautor: RADNY » 23 sie 2014, o 16:53

PIĘKNIE !!!
A kto zrobi porządek w Starostwie "Tomaszowskim" ???
Co tam jeszcze jest prócz nazwy "Tomaszowskie" ???

Przedsiębiorcy - wystawcie swoich kandydatów do wszystkich Rad (powiatu, miasta i gmin ).
Potrzebujemy GOSPODARZY !!!

Ludzi sukcesu.
Ludzi odważnych.
Ludzi sukcesu.
Na górę

Postautor: SUMIENIE » 23 sie 2014, o 17:01

Co prawda to prawda.
Sikora musi mieć wsparcie Ludzi myślących bo sitwa będzie przeszkadzać i facet nie wiele zrobi sam.

Przedsiębiorcy PRZEJMUJCIE STER I RATUJCIE SYTUACJĘ.

Potraficie od "0" tworzyć i skutecznie rozwijać firmy (podczas gdy urzędnicy TYLKO ROZSPRZEDAWAĆ),
to i nasze gminy wyprowadzicie na prostą zanim wszystko przetańczą.

SAME DŁUGI !!!

Jak tak dalej - to grozi nam ZARZĄD KOMISARYCZNY.

LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ !!!
Na górę

Postautor: budzik » 23 sie 2014, o 17:08

LESIU !!!

- nie wszyscy myślą tak jak ty.Tylko o sobie i narzekają na cały świat.Trzeba działać, a nie narzekać jak malkontent.

Ty się Lesiu obudź.
Na górę

Postautor: Lesio » 23 sie 2014, o 17:18

- do budzika.

Panie Radny - o co Panu chodzi. Sam Pan idź i namów biznesmena, aby zostawił swój biznes i poszedł do tego brudu.
Myślisz Pan, że ktoś zostawi firmę i pójdzie załatwiać czyjeś/nasze wspólne sprawy ???Tam idą tylko nieudacznicy.Pan ma pracę - to dodatkową dietą pan nie gardzi, a jak się firmę prowadzi to się nie ma czasu na bicie piany.Daj Pan pensję 50 tyś/M-c - to się kilku biznesmenów od razu zdecyduje.Wówczas i oni i my wszyscy zyskamy.Za dobre zarządzanie się płaci.
Na górę

Postautor: budzik » 23 sie 2014, o 17:23

do Lesia,
Radnym to ja jeszcze nie jestem chociaż potrzeby zmian widzę.

Ty Lesiu jak jesteś taki zapracowany to lepiej nie siedź na necie i nie pisz głupot bo to poważna sprawa.
Na górę

Postautor: Lesio » 23 sie 2014, o 17:28

Taki głupi to ja nie jestem i każdy o tym wie nawet dziecko że lepiej jak rządzi ktoś co umie i wie co i jak niż jakiś matoł.Ale jak ja mam iść do biznesmena i powiedzieć mu żeby zostawił firmę i poszedł na burmistrza czy starostę bo co bo źle się dzieje a oni o tym nie wiedzą ???
Na górę

Postautor: budzik » 23 sie 2014, o 17:31

Lesiu,
trzeba zbierać ludzi by szli do wyborów WSZYSCY !!! i wybierali LUDZI SUKCESU !!!

Tylko tyle i aż tyle - iść i dobrze wybrać !
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2014, o 20:35

zapytajcie byłych pracowników jaki to prawy i sprawiedliwy człowiek
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”