kto bedzie kandydatem na wójta Gminy Tomaszów Lubelski

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Janek » 23 sie 2014, o 21:42

Też uważam, że Pan Sikora będzie bardzo dobrym burmistrzem.

Pamiętam 15 lat temu jak jeździłem tą drogą (17 ) do pracy, jak na polu powstawał w oszałamiającym tempie budynek. Jak w tej piosence tu na razie jest ściernisko ale będzie Sanfrancisko i tak się szybko stało.Piękny najładniejszy wtedy budynek może i do dzisiaj na trasie albo i w całym Tomaszowie. Kto pamięta jaki szok dużo ludzi jeździli to widzieli i wiedzą. Nowoczesny budynek w stylu zachodnim i nowoczesne oferty.Mądry i przedsiębiorczy człowiek ma 50 parę lat to i doświadczony jest i jeszcze moze cos dobrego zrobic w mieście.

Jak człowiek umie coś zrobić dla siebie i dla ludzi to taki i dla miasta zrobi.stara to i sprawdzona jest zasada.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2014, o 21:49

Mamo chwalą nas.... :lol:
Na górę

Postautor: Beata » 23 sie 2014, o 22:10

Tych co coś robią trzeba chwalić - tych co wiecznie narzekają i tylko wszystko krytykują leczyć.

A co obecny Burmistrz naprawdę mało zrobił ?
- czy tylko piszecie aby komuś dokopać.
Na górę

Postautor: Gocha » 23 sie 2014, o 22:14

FAKTY pisze:Pan Sikora jest nie tylko przystojny i inteligentny, ale to bardzo twardy facet.
Za swoją prawość, zasady, poglądy i odwagę oraz mocny kręgosłup jest szkalowany i gryziony od kilku dobrych lat.
Kogo nie mogą kupić to niszczą.
Zorganizowani przeciwnicy wstawili mu do JackeR-a kilka "koni trojańskich" czytaj: "fajnych pracowników" szpiegujących i robiących destrukcję i sabotaż. Dziś te osoby "w nagrodę za pomoc" mają się dobrze i dostali fajne posadki.

Wiem to na 100% bo mąż mojej koleżanki ma bliskie kontakty z przedsiębiorcami z którymi się przyjaźni.
Przez 2 czy 3 lata nasyłali na niego wszelkie możliwe instytucje i kontrole - Pan Kluska to przy nim szczęściarz.
Lubelska izba skarbowa chciała go wykończyć i prowadzili przez 2 lata przesłuchania kilkuset osób z całego województwa, aby coś na niego znaleźć. ...i co ? Wiem, że postawili mu fikcyjne zarzuty i chcieli go zniszczyć.Wielu biznesmenów trzęsło się wtedy ze strachu.

Wygrał te wszystkie bitwy z tą sitwą i tą bandą i dlatego ma taki autorytet wśród przedsiębiorców.
Nie wierzę, że kandyduje bo wiem na 100%, że go namawiali już 2 razy we wcześniejszych i jeszcze wcześniejszych wyborach i nie chciał. Jeśli to jednak prawda i rzeczywiście kandyduje w wyborach to zrobi w końcu porządek i coś się zacznie w końcu dziać.
Po niedzieli jak się dowiem 561czy to prawda to wrzucę posta.


Potwierdzam.
To prawda !
Koleżanka pracuje w tomaszowskiej skarbówce i mi o tym mówiła.
Teraz jak Pan Sikora wchodzi do urzędu to stają wszyscy na baczność.
Szanują człowieka i urzędnicy i biznesmeni.
Szacun.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2014, o 23:14

Gocha pisze:
FAKTY pisze:Pan Sikora jest nie tylko przystojny i inteligentny, ale to bardzo twardy facet.
Za swoją prawość, zasady, poglądy i odwagę oraz mocny kręgosłup jest szkalowany i gryziony od kilku dobrych lat.
Kogo nie mogą kupić to niszczą.
Zorganizowani przeciwnicy wstawili mu do JackeR-a kilka "koni trojańskich" czytaj: "fajnych pracowników" szpiegujących i robiących destrukcję i sabotaż. Dziś te osoby "w nagrodę za pomoc" mają się dobrze i dostali fajne posadki.

Wiem to na 100% bo mąż mojej koleżanki ma bliskie kontakty z przedsiębiorcami z którymi się przyjaźni.
Przez 2 czy 3 lata nasyłali na niego wszelkie możliwe instytucje i kontrole - Pan Kluska to przy nim szczęściarz.
Lubelska izba skarbowa chciała go wykończyć i prowadzili przez 2 lata przesłuchania kilkuset osób z całego województwa, aby coś na niego znaleźć. ...i co ? Wiem, że postawili mu fikcyjne zarzuty i chcieli go zniszczyć.Wielu biznesmenów trzęsło się wtedy ze strachu.

Wygrał te wszystkie bitwy z tą sitwą i tą bandą i dlatego ma taki autorytet wśród przedsiębiorców.
Nie wierzę, że kandyduje bo wiem na 100%, że go namawiali już 2 razy we wcześniejszych i jeszcze wcześniejszych wyborach i nie chciał. Jeśli to jednak prawda i rzeczywiście kandyduje w wyborach to zrobi w końcu porządek i coś się zacznie w końcu dziać.
Po niedzieli jak się dowiem 561czy to prawda to wrzucę posta.


Potwierdzam.
To prawda !
Koleżanka pracuje w tomaszowskiej skarbówce i mi o tym mówiła.
Teraz jak Pan Sikora wchodzi do urzędu to stają wszyscy na baczność.
Szanują człowieka i urzędnicy i biznesmeni.
Szacun.

Ble.ble..nie ma szans ,A co biznes mu nie idzie?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2014, o 16:19

Ktokolwiek oby nie Wawryca i jego asystent podstarzały
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2014, o 16:26

masz rację dość tej gminnej sitwy, zleceń bez przetargów, albo ich ustawianie pod swoich, umorzeń podatków i zatrudniania emerytów albo niekompetentnych urzędników. KAZDY TYLKO NIE WAWRYCA
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2014, o 16:34

Wawryca na zielona trawkę a razem z nim emeryt Kostrubiec
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2014, o 16:54

Gość pisze:Wawryca na zielona trawkę a razem z nim emeryt Kostrubiec

jeszcze wam sie zapłacze za Wawryca
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2014, o 17:07

Gość pisze:
Gość pisze:Wawryca na zielona trawkę a razem z nim emeryt Kostrubiec

jeszcze wam sie zapłacze za Wawryca

hahahaha!!!! ale jaja!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2014, o 18:13

Gość pisze:Wawryca na zielona trawkę a razem z nim emeryt Kostrubiec

wystarczy jego rządów . siedzi na tym stołku kilka kadencji,czas odejśc.
Na górę

Postautor: ocena » 24 sie 2014, o 19:22

Ludzie zejdźmy z osób a mówmy o tym co zrobiono:
- budowa sali gimnastycznej w Podhorcach,
- budowa szkoły w pasiekach,
- chodniki,
- itd...
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2014, o 19:29

Wszystko nietrafione inwestycje, to sie nazywa niegospodarność!
Na górę

Postautor: Rada » 24 sie 2014, o 19:54

ocena pisze:Ludzie zejdźmy z osób a mówmy o tym co zrobiono:
- budowa sali gimnastycznej w Podhorcach,
- budowa szkoły w pasiekach,
- chodniki,
- itd...


Co ty gościu z Ludzi durniów robisz?,
za frajerów nas masz?

Mydlić wazeliną to możesz ale chyba u was w urzędzie i to już chyba nie długo.

PISZ:
Budowa szkoły w Pasiekach NA KREDYT ! - gdzie jest 12 dzieci!!!
- dla kogo więc ta budowa na kredyt ???
- co zaraz będzie przekazana komuś za 1/5 wartości!!!

Ty sobie weź kredyt i wybuduj hotel w pasiekach, a potem go odsprzedaj za 1/5 wartości na dom Seniora dla Niemców wiesz jak się ucieszą nowi właściciele ???
- jeszcze ci ze 30% prowizji wypłacą za taką "fajową" ofertę.

Potem twoje dzieci będą przez 20 czy 30 lat spłacać inwestycję - ale interes.

Chcesz pisać to pisz prawdę dług gminy 10 000 000, 00 zł - spłacą frajerzy !!!
Na górę

Postautor: obs » 24 sie 2014, o 20:04

...to dużo takich nietrafionych "inwestycji" - na kredyt zrobiono?
2.A pieniądze z podatków to gdzie są?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”