Kto wójtem gminy Krynice?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 17:45

dzieci coraz mniej a wam się budowa gimnazjum marzy dla kogo?

szkoły polikwidowane bo niż demograficzny a tu patrz

dzieci się nie mieszczą?

czy to nie za późno na taką inwestycję?

mi tam na gimnazjum nie zależy bo ja dzieci nie ma

tyle w temaci

a gdybym nawet miał to i tak bym do Krynice nie wysłał

szkoda pieniędzy na wywalenie w błoto

miało się oszczędzać dlatego się szkoły likwidowało a teraz budować się chce?

wstyd i hańba że można mieć takie chore pomysły
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 17:55

W Zwiartowie taki ładny budynek czy gimnazjum tam nie może być? dzieci i tak z całej gminy jeżdżą a tam przynajmniej nie ma gdzie chodzić na wagary. Budować jak widać nie trzeba należałoby rozgospodarować to co już się posiada. Jak pamiętam to w radzie już są tacy to zaczęli budowę szkoły i do tej pory nie skończyli i wiatr na zgliszczach hula :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 18:07

Jeśli chodzi o doposażenie sali komputerowej to ok 5-6 lat temu był specjalny program rządowy dzięki któremu można było sobie doposażyć pracownię komputerową z środków UE to od dyrektora szkoły zależało czy skorzysta czy nie widocznie nie ma takiej potrzeby skoro nie skorzystał z okazji
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 07:39

szkoła w krynicach potrzebuje jednej najważniejszej zmiany: dyrektora dlaczego od lat nie ma konkursu?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 09:31

Krynice nie mają szczęścia do dyrektorów. Oprócz szkoły popatrzcie na działania GOK. Nic ciekawego się nie dzieje. każda impreza kończy się niewypałem. Popatrzcie na sąsiednie gminy rokrocznie zapraszają znane gwiazdy a w Krynicach największą gwiazdą jest zespół Pojednanie :)
Nie trzeba mieć niewiadomo jakich funduszy aby zorganizować fajna imprezę.
J
Jakieś święto sportu ( ale dla dorosłych a nie tylko dla dzieci szkolnych ) z niewielkimi nagrodami (np. kufel piwa :))

Mając umiejscowienie placu przy drodze krajowej to należy zainteresować przejezdnych a tak nawet jak się zatrzymają to po 5 minutach już ich nie ma.

Wokół imprezy trwają do późnych godzin wieczornych a u nas godzina 16 z minutami już organizatorzy dziękują za przybycie. To żenada!
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 10:05

Gość pisze:Jeśli chodzi o doposażenie sali komputerowej to ok 5-6 lat temu był specjalny program rządowy dzięki któremu można było sobie doposażyć pracownię komputerową z środków UE to od dyrektora szkoły zależało czy skorzysta czy nie widocznie nie ma takiej potrzeby skoro nie skorzystał z okazji


1. Kochaj wójta – Twoje prawo! I tak Trzymaj!
2. Przed pisaniem – wysil umysł! Pisz na TEMAT! Nie bij „piany”!
3.Temat Forum - NIE DOTYCZY obiecanek dyrektorów szkół, tylko obiecanek wyborczych obecnego wójta!
4. Ktoś zapytał - „a jakie były obietnice wójta jakoś sobie nie przypominam żadnej „
5. Ktoś inny mu odpowiedział - „ POPRAWA WARUNKÓW NAUCZANIA POPRZEZ ROZBUDOWĘ GIMNAZJUM ORAZ DOPOSAŻENIE BAZY DYDAKTYCZNEJ MIĘDZY INNYMI PRACOWNI KOMPUTEROWYCH „
Spróbuj to zrozumieć i daj się LUBIĆ!
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 10:49

Gość pisze:szkoła w krynicach potrzebuje jednej najważniejszej zmiany: dyrektora dlaczego od lat nie ma konkursu?

To pytanie skieruj do Pana Wójta Janusza Bałabucha !

Ale odpowiedź może być tylko jedna.
Tak wójt zdobywa (kupuje) wdzięczność i posłuszeństwo podwładnego pracownika .
Teraz dyrektor musi być pokorny i nie ma prawa „podskoczyć „ władzy !
No chyba , że chce skończyć jak kierownik GOPS .
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 11:26

[quote="Gość"]Krynice nie mają szczęścia do dyrektorów. Oprócz szkoły popatrzcie na działania GOK. Nic ciekawego się nie dzieje. każda impreza kończy się niewypałem. Popatrzcie na sąsiednie gminy rokrocznie zapraszają znane gwiazdy a w Krynicach największą gwiazdą jest zespół Pojednanie :)
Nie trzeba mieć niewiadomo jakich funduszy aby zorganizować fajna imprezę.

Do zadań Wójta należy w szczególności:
• przygotowywanie projektów uchwał Rady Gminy,
• określanie sposobu wykonywania uchwał,
• gospodarowanie mieniem komunalnym,
• wykonywanie budżetu,
zatrudnianie i zwalnianie kierowników gminnych jednostek organizacyjnych

Bez komentarza .
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 13:06

Ada pisze:Drodzy mieszkańcy Gminy Krynice , Wójtem Waszej Gminy na następną kadencję powinien zostać Janusz Bałabuch. bo lepszego wójta nie będziecie mieli, uwierzcie mi. 8)

Brawo !!!
Kumie ! CHWALĄ NAS !!!
A ktoooo ?????
WY MNIE - A JA WAS !!!
:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 14:33

Pisać mogę na taki temat jak mi się podoba

dyrektor to też urzędnik państwowy pełni funkcję publiczną więc mam prawo oceniać jego pracę

twoje prawa Kumie mnie jakoś nie przekonują

to jak Kumie będziesz wójtem to go zwolnisz obecnego dyrektora?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 14:37

Więcej obecny wójt zyska jak wymieni sobie dyrektora szkoły w Krynicach niż straci.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 14:43

Gość pisze:
Gość pisze:Jeśli chodzi o doposażenie sali komputerowej to ok 5-6 lat temu był specjalny program rządowy dzięki któremu można było sobie doposażyć pracownię komputerową z środków UE to od dyrektora szkoły zależało czy skorzysta czy nie widocznie nie ma takiej potrzeby skoro nie skorzystał z okazji


1. Kochaj wójta – Twoje prawo! I tak Trzymaj!
2. Przed pisaniem – wysil umysł! Pisz na TEMAT! Nie bij „piany”!
3.Temat Forum - NIE DOTYCZY obiecanek dyrektorów szkół, tylko obiecanek wyborczych obecnego wójta!
4. Ktoś zapytał - „a jakie były obietnice wójta jakoś sobie nie przypominam żadnej „
5. Ktoś inny mu odpowiedział - „ POPRAWA WARUNKÓW NAUCZANIA POPRZEZ ROZBUDOWĘ GIMNAZJUM ORAZ DOPOSAŻENIE BAZY DYDAKTYCZNEJ MIĘDZY INNYMI PRACOWNI KOMPUTEROWYCH „
Spróbuj to zrozumieć i daj się LUBIĆ!



Kochanie ja wiem żeś się napracował (tyle zarwanych nocy aby zebrać wszystkie informacje, śledzić każdą sesję łącznie z protokołami (czyżby emeryturka, rentka jakaś?wietrzę tu jakieś stare metody PR-owskie), ale widzisz Kochanieńki to nie ty tu ustalasz zasady, każdy ma tu prawo pisać co mu się podoba i gdzie mu się podoba.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 19:29

Gość pisze:dzieci coraz mniej a wam się budowa gimnazjum marzy dla kogo?

szkoły polikwidowane bo niż demograficzny a tu patrz

dzieci się nie mieszczą?

czy to nie za późno na taką inwestycję?

mi tam na gimnazjum nie zależy bo ja dzieci nie ma

tyle w temaci

a gdybym nawet miał to i tak bym do Krynice nie wysłał

szkoda pieniędzy na wywalenie w błoto

miało się oszczędzać dlatego się szkoły likwidowało a teraz budować się chce?

wstyd i hańba że można mieć takie chore pomysły


Czytając ten tekst, od razu widać ,że mamy do czynienia ze specjalistą od oświaty. To dobrze !
Przyjmuję, że masz 100 % racji . A skoro , tak to dlaczego obecny wójt zlecił w 2007 roku opracowanie NOWEJ dokumentacji za około 50.000 zł mimo tego , ze dokumentacja na budowę gimnazjum była już wykonana i aktualna ?
Czyj to był pomysł i wykonanie ? A może to była taka zachcianka pokazania – kto tu teraz rządzi ? Czy te pieniądze zostały wydana racjonalnie, oszczędnie, czy jak to sam napisałeś „wywalone w błoto „ ???
Otóż tak wydawane pieniądze podatników (społeczne) to – BRAK GOSPODARNOŚCI !!!
Jak myślisz , czy za BRAK GOSPODARNOŚCI należy się nagroda i awans , czy może kara ???
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 19:43

Ja nie wiem co uważa obecny wójt

to dla mnie budowa gimnazjum to oznaka niegospodarności

taka budowa służy tylko pogrążeniu naszej gminy w stagnacji

nas po prostu na to nie stać

przemawia za tym również demografia

już teraz w gimnazjum są pojedyncze klasy

po co więc budować?

kiedyś to miała może sens


ale teraz to wyrzucenie pieniędzy w błoto i zwykła niegospodarność
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 20:08

Gość pisze:pamiętam obietnicę jednej pani co kandydowała na wójta: podniesie pensje pracowników UG

widzę że na tym forum ludzie lubią być oszukiwani bo inaczej nie można nazwać tego że ktoś chwyta w lot każdą bajkę jeśli ktoś wierzy że w cztery lata przy 3500 mieszkańców będzie miał w każdej wsi świetlicę, nową drogę czy nawet Orlika

to jeśli ktoś naprawdę w to wierzy to albo nie zna budżetu naszej gminy i powinien mieć sam do siebie pretensje że jest taki naiwny


nie mówiąc o tym że sobie środkami UE gębę wyciera praktycznie nie mając z tymi środkami nigdy do czynienia aż strach bierze do czego mógłby doprowadzić jakby rzeczywiście spełnił wszystkie swoje plany z forum


Ciekawe, dlaczego pamiętasz „ obietnicę jednej pani, co kandydowała na wójta”, ale nie pamiętasz obietnic (czytaj programu wyborczego) obecnie panującego Jaśnie-Pana wójta?

Ulotki wyborcze roznosił listonosz! Nie udawaj, że nie czytałeś!
Do kogo masz żal??? Do tych, co uwierzyli? Czy do tych, co nie-uwierzyli?
Piszesz, że (cytuję), „jeśli ktoś naprawdę w to wierzy to albo nie zna budżetu naszej gminy i powinien mieć sam do siebie pretensje, że jest taki naiwny „.
Dotyczy to wyborców, którzy uwierzyli, ale dzięki temu wójtem jest ten, którego wybrali.
Pamiętaj, że jest czas siania i czas żniw.
Ocena kadencji w samorządach jest normalną sprawą.
A że jest ona „mierna” to jest inna sprawa.

Ale nie panikuj, jeszcze nic nie przepadło. Wybory będą dopiero w listopadzie. Do tego czasu będzie trochę „igrzysk” troszkę „chleba „: ( „Wianki Sobótkowe", "Poszukiwanie Kwiatu Paproci", "Konkurs na najpiękniejszą Rusałkę" „zawody wędkarskie”, dożynki w „ Naszej altanie „ w Krynicach) i jak wejdziesz jeszcze na „Wierzę widokową w Dzierążni” - to dopiero zobaczysz, że świat widziany z góry - jest piękny.

Dopiero później odbędą się wybory samorządowe.
Jeszcze jest dużo czasu na mieszanie ludziom w głowach i pisanie ściągawek ( na kogo głosować) .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”