Kto wójtem gminy Krynice?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 sty 2014, o 15:26

do prawnika idź a co tu portal prawny z darmowymi poradami
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2014, o 15:35

w dup.e mam rozliczanie kogo kolwiek za co kolwiek chciałem tylko abyś ty jedyny sprawiedliwy w gminie krynice zobaczył że każdy kij ma dwa końce i czasem można sobie samemu takim kijem po dup.e przywalić
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2014, o 08:54

Gość pisze:Ja nie wiem co uważa obecny wójt

to dla mnie budowa gimnazjum to oznaka niegospodarności

taka budowa służy tylko pogrążeniu naszej gminy w stagnacji

nas po prostu na to nie stać

przemawia za tym również demografia

już teraz w gimnazjum są pojedyncze klasy

po co więc budować?

kiedyś to miała może sens


ale teraz to wyrzucenie pieniędzy w błoto i zwykła niegospodarność


Słusznie ! Popieram ten wniosek !
Nie budować - tylko sprzedać !
Wpadnie parę groszy , a i ten co kupi też się będzie cieszył !
A co najważniejsze to , że kłopot będzie z głowy!
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2014, o 13:40

Gość pisze:Kup sobie jak chcesz


Co masz na myśli ???
Bo ja już mam na oku taką budowlę. Też oświatową która PODOBNO nie jest potrzebna.
Nie wiem tylko czy dadzą upust na rozbiórkę ?Jak myślisz ?
Będzie chyba trudno bo ta budowla ma pozwolenie ! To pewnie nie.
Nadzieja w tym , że warunki zimowe poprzednich i obecnej zimy zrobią swoje z braku odpowiedniego zabezpieczenia przed deszczem, śniegiem i mrozem i fundamenty rozbierze się ręcznie .
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2014, o 13:50

Gość pisze:
Gość pisze:Kup sobie jak chcesz


Co masz na myśli ???
Bo ja już mam na oku taką budowlę. Też oświatową która PODOBNO nie jest potrzebna.
Nie wiem tylko czy dadzą upust na rozbiórkę ?Jak myślisz ?
Będzie chyba trudno bo ta budowla ma pozwolenie ! To pewnie nie.
Nadzieja w tym , że warunki zimowe poprzednich i obecnej zimy zrobią swoje z braku odpowiedniego zabezpieczenia przed deszczem, śniegiem i mrozem i fundamenty rozbierze się ręcznie .


Poczekaj jeszcze kilka miesięcy .
Jest duża szansa , że pozwolenie na budowę straci swoją ważność.
Świadczy o tym tempo robót budowlanych .
A budowa budynku bez ważnego pozwolenia jest uważana jak samowola (chyba ? Nie jestem pewien).
Będzie podstawa do zastosowania ulgi, na której tak ci zależy!
P.S.
Pilnuj tej sprawy bo po wyborach nowy wójt może mieć pomysł – żeby jednak budować .
I wtedy klapa z twoich zakupów.
Życzę powodzenia w zakupach
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2014, o 15:16

A kto to ten nowy wójt ?
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2014, o 15:25

Kochanie ja wiem żeś się napracował (tyle zarwanych nocy aby zebrać wszystkie informacje, śledzić każdą sesję łącznie z protokołami (czyżby emeryturka, rentka jakaś?wietrzę tu jakieś stare metody PR-owskie), ale widzisz Kochanieńki to nie ty tu ustalasz zasady, każdy ma tu prawo pisać co mu się podoba i gdzie mu się podoba.[/quote]

Wietrzę podstęp, mocium panie!

„Kochanie” Twój cytat „wietrzę tu jakieś stare metody PR-owskie” świadczy tylko o tym, że może poznałaś i stosowałaś te metody w przeszłości i teraz tęsknisz za nimi . Ale skoro wietrzysz , to sobie wietrz ! To Twój problem. Napisz co wietrzysz : podstęp, zdradę, jakąś sensację ?

I cóż Ty takiego złego „wywietrzyłaś” w tym, że ktoś czyta protokoły , interesuje się pracą wójta, radnych, budżetem gminy , inwestycjami i obietnicami przedwyborczymi ??? Czy posiadanie tej wiedzy to zakazany
owoc ? W czym problem ? Nie pasuje Ci świadome społeczeństwo ? Dlaczego ?
Bo świadomym mieszkańcom gminy – ciemnoty nie wciśniesz!Karteczki (ściągawki wyborczej) nie wręczysz ? ). To Cię Boli ?
Są ludzie którzy z racji wyboru na pewne funkcje społeczne składają „ ślubowanie „ . I co może mi powiesz, że WSZYSCY postępują zgodnie z tym co ślubowali ? Czy wszyscy radni przekazują mieszkańcom (wyborcom) swoją wiedzę o działalności samorządowej tak jak powinni to robić ? Ja nic nie twierdzę , ja tylko pytam ?

„Kochanieńka „jeszcze krótko co do zasad na tym Forum.
Oczywiście ja nie ustalam tu zasad i nigdy nie miałem takiego zamiaru . Prosiłem tylko aby pisać na temat - „ Kto wójtem gminy Krynice”. Pisząc na tym Forum dajesz mi tematy „gotowce” . Wystarczy ,że je przeczytam i już wiem o czym pisać! Są dla mnie natchnieniem!!!
Więc pisz , pisz, pisz, Kochanieńka ….
Serdecznie pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2014, o 16:31

Powodzenia życzę

z pozdrowieniem:

http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2014, o 16:34

Gość pisze:A kto to ten nowy wójt ?


Ten nowy wójt - to taki człowiek :
Który najbardziej zasługują na społeczne poparcie.
Który potrafi dotrzymać słowa danego swoim wyborcom.
Który nie zapomina obietnic i zaciągniętych przed wyborami długów
.
Rzecz jasna, mowa o długach wobec elektoratu, a nie partyjnych kolesi
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2014, o 17:39

Gość pisze:Pamiętaj Kochany zrób sobie ładną ulotkę, ubierz się ślicznie, pod krawacik, biała koszulka zachowam sobie wyjątkowo na pamiątkę a jak wygrasz obiecuję że do rodzinnego albumu włożę


A kto by tam chciał być w Twoim albumie !
Nie pochlebiaj tak sobie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2014, o 17:43

Gość pisze:Powodzenia życzę

z pozdrowieniem:

http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths


O! O! O!
Układ nerwowy puścił ?
Trzeba leczyć ! Trzeba leczyć !
Zalecam oszczędny tryb życia.
I lepiej zrezygnować z niniejszego Forum!
SZKODA ZDROWIA - WŁASNEGO ORAZ INNYCH !
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2014, o 08:27

Gość pisze:
Gość pisze:A kto to ten nowy wójt ?


Ten nowy wójt - to taki człowiek :
Który najbardziej zasługują na społeczne poparcie.
Który potrafi dotrzymać słowa danego swoim wyborcom.
Który nie zapomina obietnic i zaciągniętych przed wyborami długów
.
Rzecz jasna, mowa o długach wobec elektoratu, a nie partyjnych kolesi




tzn że urodził się dopiero
bo jeśli to któryś z słusznych wiekiem działaczy z naszej gminy to żaden z nich to "nie grzesząca czystością dziewica"
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2014, o 08:30

Gość pisze:
Gość pisze:Powodzenia życzę

z pozdrowieniem:

http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths


O! O! O!
Układ nerwowy puścił ?
Trzeba leczyć ! Trzeba leczyć !
Zalecam oszczędny tryb życia.
I lepiej zrezygnować z niniejszego Forum!
SZKODA ZDROWIA - WŁASNEGO ORAZ INNYCH !




Wybrałem specjalnie dla Cibie coby ci się czasy młodości przypomniały
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2014, o 10:36

Gość pisze:a jakie były obietnice wójta jakoś sobie nie przypominam żadnej

:?:

II. Cytuję główne założenie wyborcze Pana J. Bałabucha – dotyczące infrastruktury komunalnej :
„ Rozbudowa i modernizacja infrastruktury komunalnej w tym wodociągów i kanalizacji „( koniec cytatu)
Lektura uzupełniająca :
[b] Strategia Rozwoju Gminy Krynice na lata 2007–2013 ”[/b]
[b]Rozdział VIII [/b] ( strona 147)
I. Obszar priorytetowy – Środowisko.
„ Ochrona środowiska jest obowiązkiem władz publicznych, które poprzez
swoją politykę powinny zapewnić bezpieczeństwo ekologiczne pokoleniu
współczesnemu jak również pokoleniom przyszłym”.
I.1 Oczyszczalnie ścieków.
„ Ze względu na dużą różnicę wysokości poszczególnych miejscowości, a czasem nawet gospodarstw, bardzo kosztowne byłoby prowadzenie jednej, wspólnej kanalizacji ściekowej dla całej gminy. Wiązałoby się to z budową wielu przepompowni ścieków oraz bardzo rozległej infrastruktury. Możliwym rozwiązaniem istniejącego problemu jest budowa tzw. Przydomowych oczyszczalni ścieków.
Drugim ważnym elementem polityki ochrony wód gminy Krynice są działania polegające na pełnym wykorzystaniu istniejących na terenie gminy oczyszczalni ścieków. Oczyszczalnia w miejscowości Krynice zaprojektowana została na przerób ścieków w ilości 40 m3na dobę . Podobna sytuacja występuje w miejscowości Dzierążnia, gdzie funkcjonuje druga oczyszczalnia ścieków „ ( koniec cytatu ).
Proponowane rozwiązanie tego problemu polega na tym, by wybudować nowe przyłącza do istniejących kolektorów ściekowych.
Planowane działania:
• wykonanie nowych przyłączy ściekowych do istniejących oczyszczalni ścieków w Krynicach i Dzierążni,
• budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Huta Dzierążyńska wraz z przyłączami z miejscowości Huta Dzierążyńska i Budy,
• budowa przydomowych oczyszczalni ścieków (szacunkowa liczba – ok. 300).

Jestem przekonany , że wystarczy ( na dzień dzisiejszy) cytatów dotyczących - ochrony środowiska gminy Krynice.
"jandobrawa"
Na górę

Postautor: Mlodyy » 2 lut 2014, o 19:01

Wróćmy do tematu "Kto Wójtem....?
Jednego kandydata mamy jak wcześniej czytałem - chłopak co ten sklep w Krynicach otworzył otwarty do późnych godzin wieczornych.
Drugi jeszcze się zastanawia...
Ten właściwy kandydat to moim zdaniem jest Nasz Wójt i myślę, że jeśli ktoś będzie kandydował z nim w wyborach to jego celem nie będzie dobro gminy choć pod takim hasłem wystartuje ale zaspokojenie swoich durnowatych ambicji które w nim tkwią.
Zarzucacie naszemu włodarzowi że Źwiartów docenia za bardzo że inne wioski tracą hmm pomyślcie tak na prawdę do kogo macie pretensję? Przecież są radni i sołtysi na sesjach i to Oni ponoszą odpowiedzialność za to co dzieje się w ich okręgach wyborczych (wybory samorządowe to nie tylko wójta ale i radnych będziemy wybierali pamiętajcie !!)
Skoro radny nie ma siły przebicia argumentów i uporu to po co Wam taki radny. Przyjrzyjcie się średniej wieku naszych bezradnych może niektórzy już powinni zająć się korzystaniem z emerytury ? Może trzeba wybrać trochę młodszą radę myślącą o przyszłości swoich dzieci (żeby nie musiały wynosić się z ojcowizny bo do Krynic wrony jedynie dolatują a cywilizacja nie)Projekt na stadion przepadł bo nie ma dla kogo go budować tak było to skwitowane na radzie.
Mozna by pisać wiele ale po co.
Nie mamy złego wójta jeśli chodzi o zmiany to zmieńmy radę i kilku waznych jak im się wydaje urzędników w naszej gminie by żyło się nam lepiej.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”