Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Tygrysek » 22 maja 2019, o 18:17

Zwracam się do Pani sołtys z Rachani do Pani radnej z Rachan zbierzmy się w następnym tygodniu i zaczniemy zbierać podpisy do Pana przewodniczący rady gminy się nie zwracam bo to porażka ten Pan klasę już pokazał jest dużo głosów na terenie gminy Rachanie za referendum i wiem że ludzie się za angazuja
Na górę

Postautor: Maiami » 22 maja 2019, o 18:58

Boże ludzie jacy wy jesteście durni... Zawisc przez was przemawia i tyle w tym temacie
Na górę

Postautor: cziko » 22 maja 2019, o 20:31

Zawiść, nienawiśc jakie to dzisiaj modne od góry do dołu- tylko ta zawiść akurat tutaj nie do końca jest pokazana - Zawiść – uczucie znacznie silniejsze niż zazdrość, polegające na odczuwaniu silnej niechęci lub wrogości w stosunku do osoby, której czegoś się zazdrości. Zawiść może występować w sytuacjach, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi/jakości u innych osób. w prosze pokażcie mi czego tu mozna zazdrościć - tu trzeba przemyśleć, kto tak własciwie podejmuje decyzje, tu robi sie pod dyktando, a co bedzie jak obecnie najświetrza rzadząca partia straci - więc więc obecnie chca swoich ludzi poobsadzać, za wszelką cenę nie patrzac na to czego oczekują mieszkancy. ale wszystko mija - nic nie dane jest na zawsze. a tak poważnie to czekam na ten teatr na rynku, ktoś cos wie????????? miało byc tak cudownie, tak pieknie niczym mistaeczko cyrkowe, a kiedy zaczyna się astronomiczne lato???????, a juz i tak niedługo jesien oby do jesieni :lol:


Boże ludzie jacy wy jesteście durni... Zawisc przez was przemawia i tyle w tym temacie
Na górę

Postautor: ABCV » 22 maja 2019, o 21:24

Kobieta upada na śliskim chodniku... Podbiega facet i pomaga kobiecie wstać... - dziękuje, ale jak ja się panu odwdzięczę? - proszę w wyborach na mnie zagłosować, jestem z PIS ... - Panie!!!! Ja upadłam na dupę, a nie na głowę!!!
Na górę

Postautor: Bbbb » 22 maja 2019, o 22:44

Po co ta złość nienawiść...w dzisiejszych czasach jeden drugiego by w lyzce wody utopil i po co ......nic nie pomogą te pisania o niczym....
Na górę

Postautor: Tygrysek » 23 maja 2019, o 06:19

Co boli że ludzie prawdę piszą nic nam nie pomorze tylko referendum ratujmy gminę poki czas bo ten nie rób nic nie zrobi nas nie stać nie roba utrzymywać za 8500tyś zł niech go kolega do Agencji rolniczej weźmie takich wykładowców my tu trzymać nie bendzemy styt mi jest ze podałem głos na tego wykładowca Nidy więcej
Na górę

Postautor: Tygrysek » 23 maja 2019, o 06:38

Nasza Gminna wspólne Decyzje zdradziles swój elektorat hańba hańba hańba referendum referendum referendum
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 23:22

Hej włodarze Internetu pokażcie swoje gęby, a nie tylko wszystkich tutaj obsyracie bo tak można anonimowo. Wielki głupek wymyślił to forum, a barany z szopy beczą. Beeeee.
Na górę

Postautor: adcv » 24 maja 2019, o 08:26

Barany mają rogi i potrafią ich użyć !
Na górę

Postautor: qwert » 24 maja 2019, o 09:15

W tym wielkim aj waj zagubiło się to co najważniejsze, czyli dobre wykształcenie naszych dzieci. Podstawówka od dawna wymaga naprawy, o czym świadczą słabe wyniki sprawdzianów ( pani znowu zarobkuje na wycieczce w czasie godzin pracy?), w gimnazjum po odejściu kilku nauczycieli także nie najlepiej. Dajmy szansę nowej dyrektorce, niech pokaże, czy słusznie jej zaufano, bo żałować poprzednich szefów naprawdę nie ma powodu.
Na górę

Postautor: Gmina » 24 maja 2019, o 10:21

Obluda, chamstwo i tyle mogę powiedzieć o gminie, mam nadzieję że ktoś się za to weźmie, a konkurs heh śmiech na sali, ale co robić jaka władza taki konkurs
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 13:50

Wykaż się Ty. Zorganizuj wiec na placu przed szkołą i niech Ciebie wybiorą. A jak nie masz wykształcenia i wystarczającej wiedzy to się nie mądrzyj tutaj. Rachanie jak zwykle niezadowolone.
Na górę

Postautor: Gmina » 24 maja 2019, o 14:22

Mów co chcesz kolesiostwo, obłuda i chamstwo tak widzę naszą gminę
Na górę

Postautor: Tygrysek » 24 maja 2019, o 14:49

Żeby zostać dyrektorem to trzeba na to zapracować a ta Pani jest dyrektorem NIE za pracę lecz dzięki mężowi i taka jest prawda pytam gdzie ta Pani była wcześniej wszystko o robiła Pani która NIE została wybrana to tak jak byś pracował całe życie i NIE dostał za to zapłaty także dla mnie to żadnych dyrektor i nawet nie dam jej szansy się wykazać bo trzeba było wygrać uczciwie a ten konkurs to cyrk dziękujemy Panie wojcie ty już nigdy NIE będziesz Wojtem wstyd zdradziles swój twardy elektorat hańba hańba hańba to NIE jest polityka PiS tylko dwóch cwaniaków Pan wojt zapewne wojt zapewne wie kim ja jestem Romek zachowałem się jak ostatnia świnka tego ci nie podarojemy Rachanie!!!
Na górę

Postautor: Gmina » 24 maja 2019, o 16:07

Kłamca kłamca kłamca, powinno być referendum głosowałem na ciebie a ty tak z ludźmi postępujesz wstyd
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”