Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Mieszka » 5 lip 2020, o 15:16

To samo było z posadą sekretarki w urzędzie gminy... dawna sekretarka szepnęła słówko do wójta kogo ma przyjąć, nich dziwnego że osoby spoza naszej gminy nie zostały nawet zaproszone na rozmowę skoro już przed ogłoszeniem konkursu było wiadomo kto wygra.... dramat przyjmuje się ludzi czasem bez studiów, kompetencji i doświadczenia a osoby które faktycznie mają studia wyższe, doświadczenie w pracy w urzędzie nie ma szans żeby się dostały do pracy w naszej gminie... no ale jak widać liczą się tylko znajomości a nie inne rzeczy
Na górę

Postautor: Waldi15 » 5 lip 2020, o 23:12

W tej gminie to wybitnie najpierw robią obsadę wysyłają na niby kursy albo przyjmują na niby pomoc i za miesiąc lub dwa robią konkurs tylko po co i na co się ośmieszać jak tam osoba jest wybrana. Najlepsze to ze dla nich nie liczy się nic tylko plecy a nie to czy ta osoba się nadaje i czy da sobie radę czy jak przyjdzie petent do urzędu to się ucieka aby nie obsłużyć A coś się dowiedzieć czy załatwić to nie da rady.bo nic niewiedza. Żyjemy w czasach gdzie liczą się tylko plecy i znajomości rodzina ale i to się kiedyś skończy i ciekawe czy te osoby będą wtedy za Wójtem czy jak skończy się kadencja czy chociaż dzien dobry mu powiedza.
Na górę

Postautor: Smutny » 10 lip 2020, o 15:34

A czy za poprzedniego wójta nie liczyły się plecy. Ciągle to samo więc nie ma co dyskutować na ten temat. Myślę, że te komentarze pisze osoba która kiedyś pracowała w urzędzie gminy a teraz ups skończyło się a Polak nie kaktus pić musi a tu może nie ma za co. Ja nie narzekam na pracowników gminy bo ile razy byłem to wszystko było profesjonalnie załatwione. Osoby pracujące w urzędzie są miłe a p. Wójt bardzo kulturalny względem petentów. Trzeba się cieszyć, że młode osoby są przyjmowane do pracy a nie szukać dziury w całym. Jak nie Proboszcz to Wójt teraz chyba przyjdzie kolej na p. Sołtys bo już nie wiem kogo się jeszcze przyczepicie. Ludzie Wy naprawdę nie macie zajęcia tylko szukacie kto ? gdzie ? i z kim ?
Na górę

Postautor: smutna » 13 lip 2020, o 18:07

a no właśnie :) :) :) :) kto??????gdzie????? zkim?????? oj ,oj nie bądź smutny


A czy za poprzedniego wójta nie liczyły się plecy. Ciągle to samo więc nie ma co dyskutować na ten temat. Myślę, że te komentarze pisze osoba która kiedyś pracowała w urzędzie gminy a teraz ups skończyło się a Polak nie kaktus pić musi a tu może nie ma za co. Ja nie narzekam na pracowników gminy bo ile razy byłem to wszystko było profesjonalnie załatwione. Osoby pracujące w urzędzie są miłe a p. Wójt bardzo kulturalny względem petentów. Trzeba się cieszyć, że młode osoby są przyjmowane do pracy a nie szukać dziury w całym. Jak nie Proboszcz to Wójt teraz chyba przyjdzie kolej na p. Sołtys bo już nie wiem kogo się jeszcze przyczepicie. Ludzie Wy naprawdę nie macie zajęcia tylko szukacie kto ? gdzie ? i z kim ?
Na górę

Postautor: Smutny » 31 lip 2020, o 16:51

a no właśnie :) :) :) :) kto??????gdzie????? zkim?????? oj ,oj nie bądź smutny
Nie wiem kto ? Gdzie ? I z kim ? Ale za to wiem ile trzeba mieć w sobie nienawiści żeby zagłosować przeciw własnej parafii. Ja nie muszę lubić księdza ale jak parafia potrzebuje wsparcia to zawsze będę za. A tak na marginesie ogrodzenie cmentarza jest piękne jest się czym pochwalić. Szkoda tylko , że ludzie którzy mają swoich bliskich na tym cmentarzu a kiedyś pewnie sami tam trafią nie potrafią się godnie i honorowo zachować. Ja tylko im współczuję bo to ludzie którzy czyimś kosztem chcą zbierać laury. Zmiana księdza tu nie pomoże bo cmentarz zostanie na swoim miejscu i cała reszta zrobiona z inicjatywy obecnego Proboszcza.
Na górę

Postautor: Waldi123 » 9 sie 2020, o 21:36

A co Ty tak bronisz Wójta prace Ci dał czy Twojej żonie albo siostrze. To pokarz co zrobił obecnie Wójt Za prawie dwie kadencje swoje poza tym że poprzyjmowal rodzinę i znajomych na ciepłe posadki. Kiedyś wodę spisywał jeden A teraz jest ich z 4 albo 6 a to w końcu za nasze podatki ma pensje. Nikt się nikogo nie czepia ale ma prawo powiedzieć co myśli na ten temat, szczególnie jak to jest prawda.
Na górę

Postautor: 567 » 10 sie 2020, o 10:10

Był ksiądz, był wójt to teraz faktycznie została wam p. Sołtys może też niech się dowie że nic nie robi 😂😂😂😂😂
Na górę

Postautor: Smutny » 12 sie 2020, o 07:21

Ja nie bronię wójta tylko stwierdzam fakty a pracy mi nie dał bo jej nie potrzebuję a podatki też płacę. Mnie osobiście cieszy,że ludzie mają pracę w przeciwieństwie do Ciebie. Trzeba się tylko cieszyć, że Rachanie mają wójta który daje pracę ludziom ale widzę,że Ciebie nic i nikt nie zadowoli . Chyba czujesz się nie doceniony.
Na górę

Postautor: Kris12 » 12 sie 2020, o 21:26

Bardzo cieszyć że takie zdolne osoby zatrudnia że stare muszą wracać do pracy żeby ich uczyć... A z drugiej strony to te osoby są żałosne że nie umie A się pcha ale żyjemy w czasach kto ma znajomości ten ma ...niewazne czy umie czy się nadaje...
Na górę

Postautor: Smutny » 15 sie 2020, o 07:07

Widzę, że Ty nadajesz się do krytykowania wszystkich . Nikt nie rodzi,,omnibusem" chyba ,że Ty każdy młody człowiek musi się uczyć pracy obojętnie jakiej ( umysłowej czy fizycznej) a ,, stary " nie musi nigdzie wracać niech siedzi na emeryturze i bawi wnuki.
Na górę

Postautor: Waldi11 » 17 sie 2020, o 23:57

Widzisz jednak się zgadzamy że trzeba przyuczyc na nowe stanowisko pracy pokazać co i jak i niech sobie radzi a nie zatrudniać dalej starego pracownika i płacić 2 pensje za nasze podatki .... co sie dziwic Pan od funduszy unijnych jest juz z 6 lat na stanowisku ale nie bylo slychac o jakims projekcje zeby byl zrobiony i zrealizowany a pensje co miesiac bieze ... teraz jest nowy od przetargow a po co jak w tej gmnine jest kilka przetargow na rok na smieci i jeszcze moze gora jeden albo dwa a pensja co miesiac ... jak pracujesz to wiesz ile placisz podatkow i nie denerwuje cie ze placisz i utrzymujesz takie osoby A jak masz własną firmę to na pewno nie trzymalbys pracownika co nic nie robi tylko byś zwolnił to od razu...
Na górę

Postautor: Xxx1267 » 26 sie 2020, o 10:20

Panie wojcie kolejna posadka zalatwiona przez znajomosci ???? Pan juz nie masz ani honoru ani ambicji ze dalej brniesz w zatrudnianie ludzinpo rodzinie.... ale wkoncu cos peknie ...
Na górę

Postautor: Binki12 » 26 sie 2020, o 17:49

A ile razy jedna osoba moze byc na stazu ?? Czemu nikt nie daje szansy komus kto potrzebuje pracy tylko ciagle jest brany ktos po znajomosci lub po rodzinie... czy naprawde nikt nad tym sie nie zastanawia ? Kolejna osoba przyjeta po znajomosci na stolowke w szkole ?? Czy nikt nie patrzy na szkolenia na kursy ??
Na górę

Postautor: Xxx145 » 26 sie 2020, o 21:44

No prosze kolejne nowe stanowisko w szkole zajete przez osobe z rodziny wladz gminy ? Czy to jest wporzadku ? Czy nie ma osob bardziej potrzebujacych tej pracy ?? Brawoooo brawoo
Na górę

Postautor: Jan2345 » 28 sie 2020, o 23:59

Może w końcu ktoś się zainteresuje jak Pan Wójt zatrudnia ludzi i jak dpokrewnionych i do tego jakich wykfalfikowamych że za nasze pieniądze z podatków płaci podwójne pensje bo nic nie umieją i trzeba wynajmować żeby pisali projekty... To jest żałosne że od 1 kadencji jest jeden projekt na kolektory i to jak się okazuje to nie napisał go pracownik zatrudniony na fundusze unijne tylko zlecony został osobie trzeciej który trzeba za to zapłacić... To po co on tam siedzi i za darmo pensje bierze ... A w szkole też podwójna pensja A malować klasy to rodzice musieli
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”