Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Salomon » 27 kwie 2021, o 16:55

Co tam porabia Stefek Burczymucha?
Na górę

Postautor: Kobibo » 28 kwie 2021, o 14:43

Co tam porabia Stefek Burczymucha?
Za chwilę skończy robotę I idzie do domu. Widzę go jak się głupio uśmiecha.
Na górę

Postautor: Kol » 1 maja 2021, o 15:13

Za chwilę skończy robotę I idzie do domu. Widzę go jak się głupio uśmiecha.
Co tam słychać Panie Janie. Już nie prowadzi Pan kampanii wyborczej. Chyba jednak trzeba zmienić wójta bo sobie nie radzi.
Na górę

Postautor: Razem » 2 maja 2021, o 14:00

Co tam słychać Panie Janie. Już nie prowadzi Pan kampanii wyborczej. Chyba jednak trzeba zmienić wójta bo sobie nie radzi.
Jeszcze mamy trochę czasu. Mój plan jest taki, że najpierw założymy stowarzyszenie rozwoju gminy. Potem zawalczymy. Już wkrótce skieruję zaproszenie dla wszystkich chętnych. Pozdrawiam I zachęcam do aktywności.
Na górę

Postautor: rydz » 6 maja 2021, o 18:00

[
o dobry pomysł czekamy na zaproszenia


quote=Razem post_id=945650 time=1619956833]
Jeszcze mamy trochę czasu. Mój plan jest taki, że najpierw założymy stowarzyszenie rozwoju gminy. Potem zawalczymy. Już wkrótce skieruję zaproszenie dla wszystkich chętnych. Pozdrawiam I zachęcam do aktywności.
[/quote]
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2021, o 21:50

Robim Co Możem?
Na górę

Postautor: Grz » 19 maja 2021, o 10:34

Może i starsza,ale za to wygląda na dużo młodszą od technika. Ale nasza pani sekretarz z gminy to wygląda jakby jej brakowało tylko 5 lat do emerytury. Ciekawe czy zdaje sobie sprawę z tego, że wygląda tak staro.
Na górę

Postautor: Grz » 19 maja 2021, o 10:48

A po uj trzymają jeszcze dyrektora Goku? Już chyba dawno powinien być na emeryturze! Co , ciężko się rozstać z posadką- tyle lat udawać, że coś się robi,ale głównie dla gołębi. Dopiero coś ruszyło jak przyszła świerza krew pracować do Goku i miejmy nadzieję, że nowy dyrektor naprawdę z kulturą poprowadzi Gok a nie to co do tej pory było-czyli wielkie nic!!!!
Na górę

Postautor: reds » 22 maja 2021, o 18:26

Tego kto tak pisze cechuje ograniczona biologiczna nienawiść do ludzi mądrych, ludzi z klasą. Właśnie tacy ludzie doprowadzają ciebie do bezgranicznego chamstwa. Inaczej tego nazwać nie można.

Może i starsza,ale za to wygląda na dużo młodszą od technika. Ale nasza pani sekretarz z gminy to wygląda jakby jej brakowało tylko 5 lat do emerytury. Ciekawe czy zdaje sobie sprawę z tego, że wygląda tak staro.
Na górę

Postautor: Gosc3 » 22 maja 2021, o 22:50

Tego kto tak pisze cechuje ograniczona biologiczna nienawiść do ludzi mądrych, ludzi z klasą. Właśnie tacy ludzie doprowadzają ciebie do bezgranicznego chamstwa. Inaczej tego nazwać nie można.
Brawo!!!!
Na górę

Postautor: Gogu » 25 maja 2021, o 08:53

Brawo!!!!
Władza się już skończy. Trzeba jeszcze złapać ile się da. Jeszcze kogoś ze ,,swoich,, zatrudnić I niech następny wszystko poprawia. Ale proszę się nie martwić. My to naprawimy!
Na górę

Postautor: znajoma » 6 cze 2021, o 15:32

A po uj trzymają jeszcze dyrektora Goku? Już chyba dawno powinien być na emeryturze! Co , ciężko się rozstać z posadką- tyle lat udawać, że coś się robi,ale głównie dla gołębi. Dopiero coś ruszyło jak przyszła świerza krew pracować do Goku i miejmy nadzieję, że nowy dyrektor naprawdę z kulturą poprowadzi Gok a nie to co do tej pory było-czyli wielkie nic!!!!
Zapytam z ciekawości co za nowej kadry ruszyło z kopyta chyba tylko ,,pensje".Zapytam czy się odbył konkurs na stanowisko urzędnicze w Goku..A co do stanowiska dyrektora prawo nakłada obowiązek posiadania odpowiedniego poziomu wykształcenia (jak już ktoś napisał dla niektórych ,,matura to bzdura a picie to życie ") jedno z pracowników ma wykształcenie elektryk a drogie chotelarskie i odpowiedni staż pracy. A co do STAREGO dyrektora, lepszy ten co jest niż ten który chce być mimo że Pan Wójt wychwala ich w swojej Gminnej Gazetce propagandowej.
Na górę

Postautor: Grz » 9 cze 2021, o 10:10

Tego kto tak pisze cechuje ograniczona biologiczna nienawiść do ludzi mądrych, ludzi z klasą. Właśnie tacy ludzie doprowadzają ciebie do bezgranicznego chamstwa. Inaczej tego nazwać nie można.
Haha tak tak pani Agato, myśli pani, że nikt nie wie, że pani to pisze?! Pani i klasa?! Trzeba najpierw być dobrym i sprawiedliwym dla ludzi ,a nie knuć wszędzie ,aby tylko na pani wyszło!!!! Wójt powinien baaaardzo uważać na panią. Bo lojalnością pani nie grzeszy,a wręcz przeciwnie!!!!! I jeszcze jedno,niech Pani sobie tak często nie przypisuje zasług innych!!!!
Na górę

Postautor: reds » 10 cze 2021, o 17:43

I wiesz co.....już wcześniej napisałam, uuuuuu i jak bardzo się pomyliłeś, chcesz wiedzieć kim jestem, nie Pani Agata - to jestem ja chcesz wiedzieć kim jestem -Tak jestem kobietą i obraził mnie ten twój wpis, tak się zastanawiam jak ty traktujesz swoją żonę (chociaż już mogę się domyśleć) biegaj trochę to schudniesz, zamiast obrażać ludzi. a tak swoja drogą daleko ci to ludzi myślących, szanujących się, a tak ogólnie to tobie nic nie odpowiada, bo sam siebie nie lubisz, więc każdy kto czyta twoje chamskie wpisy powinien ignorować. Bo tylko na to cię stać.

Haha tak tak pani Agato, myśli pani, że nikt nie wie, że pani to pisze?! Pani i klasa?! Trzeba najpierw być dobrym i sprawiedliwym dla ludzi ,a nie knuć wszędzie ,aby tylko na pani wyszło!!!! Wójt powinien baaaardzo uważać na panią. Bo lojalnością pani nie grzeszy,a wręcz przeciwnie!!!!! I jeszcze jedno,niech Pani sobie tak często nie przypisuje zasług innych!!!!
Na górę

Postautor: Grz » 14 cze 2021, o 08:41

W takim razie,,kobieto" twoja dedukcja jest na poziomie 12 latka. I nikogo nie obrażam,a stwierdzam fakty. Natomiast Ty obrażasz i sama zachowujesz się jak napisałaś poprzednio - w sposób chamski. To Ty wyzywasz i jesteś agresywna słownie. Ojjjjj nie ładnie,nie ładnie...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”