Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Zibi 77 » 1 gru 2019, o 15:26

Ludzie nie przychodzą do kościoła bo Go nie lubią wręcz nie mogą na Niego patrzeć .
Święta prawda!!!....Nie chcą ludzie patrzeć na Kościół bo nie ma Dobrego Pasterza w tej Parafiii...Trzeba Księdza Uczciwego w tych trudnych czasach a nie złodzieja. :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2019, o 10:44

A to złodziejstwo oczywiście jesteś w stanie udowodnić?
Na górę

Postautor: Gossip » 2 gru 2019, o 21:00

Proboszcz Kłos zachęca parafian do udziału w rekolekcjach adwentowych .Jedyną zachętą było by, jakby Kłos opuścił tą parafię ,i wtedy kościół pękał by w ,,szwach" a nie świecił pustką tak jak jest teraz ..!!!!
A co to za ks prowadzi?
Na górę

Postautor: gog » 3 gru 2019, o 09:24

Jak ksiądz Kłos może być lubianym przez parafian ,jeśli idzie przez kościół i puszcza oczka i nie tylko oczka do parafianek .
Na górę

Postautor: Smutny » 8 gru 2019, o 18:20

Wszyscy którzy na tym forum obrażają innych to Ci którzy sami za uszami mają bardzo dużo. Lepiej poczytajcie sobie jaką karę można dostać za posądzanie kogoś o kradzież lub jeszcze gorsze sprawy . Jakoś nie przypominam sobie żeby za innych księży kościół w Rachaniach pękał w szwach. Ale rachańcom nigdy nic nie pasuje oni tylko potrafią jątrzyć i kłapać ozorem ( przepraszam wyjątki oczywiście są) . Ja do kościoła chodzę nie dla księdza tylko dla Boga i jakoś nie zauważyłem żeby ksiądz podstawiał tacę pod nos ale jak wiadomo to piszą Ci co na tacę nie dają. Ludzie ogarnijcie się nie chcesz chodzić do kościoła nie chodź, nie chcesz dawać na tacę nie dawaj ale po co te obelgi. I Wy nazywacie siebie katolikami głęboko wierzącymi w Boga. 😡😡😡
Na górę

Postautor: rymaz » 12 gru 2019, o 18:05

dobrze dajesz, dobrze, a powiedz kóry katolik ci powie, że chodzi dla koscioła dla księdza ,oczywiście, ŻE NIE DLA BOGA CHODZI DLA BOGA, ale tak jak w każdej instytucji dobry szef, to do roboty chce się iść, dobry gospodarz do i do jego chałupy z sercem wejdziesz, dobry pasterz duchowy to i z sercem wejdziesz do kościoła, ale "fryzjer" w kościele jest chyba niezbyt mile widziany, żebys rece wznosił w modlitwie to świętym nie zostaniesz, jeżeli nie pojmiesz - przekazu wiary jaką dał Jezus. skromność, ubóstwo, abys chociaz raz posłuchał przekazu Franciszka, to zrozumiałbyś niezrozumienie ludzi którzy dostrzegają poczynania zaborczych pasterzy, a mnogo ich mnogo, a rachańcy ludzie jak wszyscy i wierzą i słysza i widzą.
Na górę

Postautor: lapa » 22 gru 2019, o 13:14

i wierzą i słyszą i widzą i są rozczarowani powrotem nie mile widzianego pasterza w tej parafii
Na górę

Postautor: Smutny » 29 gru 2019, o 11:28

Pytanie ,, w co wierzą?" a widzą co chcą widzieć, słyszą też to co chcą słyszeć tylko ciekawe czy słyszą to co mówią. Nie rozumiem co też ten ksiądz tak kradnie ,kogo tak bardzo ogolił ( nie chcesz być ogolony nie idź do fryzjera proste ). Gdyby mi nie odpowiadał ksiądz to zmieniłabym Kościół i od razu zmieniłby się,,fryzjer". Powodzenia w szkalowaniu innych bo sami pewnie juz jesteście, święci ". To tyle w tym temacie walnijcie się w piersi i zapytajcie samych siebie,,czy ja nie mam sobie nic do zarzucenia,czy jestem w porzadku wobec Boga i wobec ludzi "
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2020, o 08:50

A co to tak ostatnio nie widać Pana wójta? Widzę po zdjęciach że zazwyczaj go reprezentuje pani sekretarz czy skarbnik.? Czym jest tak zajęty że jeździ żeby nas reprezentować.?
Na górę

Postautor: gog » 3 sty 2020, o 00:36

Odpowiedź ,,w co wierzą " w BOGA a nie w księdza Kłosa ,a widzą ,,owieczki" jaki jest ,,pasterz" i słyszą jak dzieci płakały jak był ,, grajek " i słyszą jak dzieci płaczą jak nie ma ,,organisty" czy przestaną płakać jak nie będzie ,, kościelnego" !!!..
Na górę

Postautor: Yetiiii » 3 sty 2020, o 15:37

Odpowiedź ,,w co wierzą " w BOGA a nie w księdza Kłosa ,a widzą ,,owieczki" jaki jest ,,pasterz" i słyszą jak dzieci płakały jak był ,, grajek " i słyszą jak dzieci płaczą jak nie ma ,,organisty" czy przestaną płakać jak nie będzie ,, kościelnego" !!!..
Masz swój dom, rodzinę???.....Zajmij się sobą i swoimi problemami...zobacz do okoła ile ich jest. Takie komentarze są zbędne do niczego nie prowadzą. Zrób coś dobrego w Nowym już Roku i nie pisz takich durnot. Dziękuję... :roll:
Na górę

Postautor: Mario980 » 6 sty 2020, o 11:04

Co się dzieje z Panem organistą?
Na górę

Postautor: rymaz » 6 sty 2020, o 21:21

lecą, lecą bo im sie wydaje jak wejdą do koscioła to już święci, a na codzień -nie daj boże, latami nie zamienia ze soba słowa , a do komunii a jakże bo odpust nie zaliczony, a tak jest ta nasza wiara - nic dodać nic ująć.i nie ma to zwiarą, z zyciem takim jak nauczał nas jezus - absolutnie nic wspólnego.




quote=gog post_id=857768 time=1578008171]
Odpowiedź ,,w co wierzą " w BOGA a nie w księdza Kłosa ,a widzą ,,owieczki" jaki jest ,,pasterz" i słyszą jak dzieci płakały jak był ,, grajek " i słyszą jak dzieci płaczą jak nie ma ,,organisty" czy przestaną płakać jak nie będzie ,, kościelnego" !!!..
[/quote]
Na górę

Postautor: Smutny » 6 sty 2020, o 22:04

Niektórym ludziom w Rachaniach w głowach się poprzewracało jak można zrobić taka błazenadę w Domu Bożym i to człowiek który co niedzielę leci do komunii . Panie S. trochę pokory nie jest Pan pępkiem świata i nie będzie mi mówił czy dać księdzu pieniądze czy nie. A może Pan zastąpi księdza z wizytą duszpasterską wtedy nazbiera Pan pieniędzy cały worek. Co chodzi o pieniądze to niech każdy liczy swoje a księdzu nie chce to niech nie daje i zamknie buzię. Normalnie wstyd i żenada. Cóż wielkiego narobiła rada parafialna miedzy innymi Pan który tak pobożnie wystąpił w kościele. Straciłem cały szacunek wobec tego pana.
Na górę

Postautor: lapa » 7 sty 2020, o 12:46

....
kto robi błazenade w domu Bożym " nie ludzie lecz ksiądz Kłos.Normalny ,,pasterz" który służy Bogu i wspólnocie nie. robi tego co robi ksiądz Kłos ,,,,,,, NIE UPOMINA SIĘ O OFIARY ",, nasuwa się pytanie czy ksiądz ten służy Bogu , czy ,,mamonie", czy innym ,, pokusom".
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”