Dyżury radnych

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 lip 2007, o 22:04

Panie Mirosławie, Panie Marcinie tak chętnie rozprawialiście na forum na tematy obojętne teraz czas na brudną rzeczywistość i Wasz pogląd na poruszone wyżej kwestie konfliktu interesów i złej sytuacji w szkolnictwie , co prawda średnim ale jako mieszkańców miasta nas to także interesuje. Czekamy na odpowiedź, chyba , że już nauczyliście sie traktować wyborców jak niedawni Towarzysze.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2007, o 22:03

Rozpoczynacie dyskusję szyldem i tyle po was pozostaje panowie radni z Niwy - tylko szyld - bez jakiejkolwiek odpowiedzi. To dopiero objaw lekceważenia ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2007, o 14:56

GDZIE JESTEŚCIE NASI RADNI?
Na górę

Postautor: koloooo » 13 lip 2007, o 19:13

myślę że to pytanie należy zadać ogólnie do wszystkich Radnych i tą swoją złość, zapalczywość, zawiść przekuć w czyny panowie wypowiadający się wyżej możecie zorganizować spotkanie aby przedstawić sytuację co się tak naprawdę żle dziej itp. ale wy to umiecie pewnie narzekać i nic poza tym jak te "płaczki wynajmowane do pogrzebu".
a tak naprawdę jakbyście choć troche orientowali się w temacie to radni miasta ani urząd miasta nie ma nic wspólnego ze szkołami średnimi poza tym że leżą na jego terenie. szkoły są finansowane z budżetu powiatu. "wielcy mędrcy".
Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: molooo » 13 lip 2007, o 22:31

koloooo pisze:myślę że to pytanie należy zadać ogólnie do wszystkich Radnych i tą swoją złość, zapalczywość, zawiść przekuć w czyny panowie wypowiadający się wyżej możecie zorganizować spotkanie aby przedstawić sytuację co się tak naprawdę żle dziej itp. ale wy to umiecie pewnie narzekać i nic poza tym jak te "płaczki wynajmowane do pogrzebu".
a tak naprawdę jakbyście choć troche orientowali się w temacie to radni miasta ani urząd miasta nie ma nic wspólnego ze szkołami średnimi poza tym że leżą na jego terenie. szkoły są finansowane z budżetu powiatu. "wielcy mędrcy".
Pozdrawiam.

Drogi Panie

Gdyby zadał Pan sobie choć trochę trudu i przeczytał o czym piszą przedmówcy, pewnie ten quasi mentorski styl wypowiedzi wydałby sie Panu samemu nie na miejscu. Bo to , co Pan w sposób tak klarowny odkrywa przed "wielkimi mędrcami", wcześniej już zauważono. Nie chodzi zatem o rozmywanie tematu, co Pan proponuje, a o jasną klarowną odpowiedź, co sądzi jeden lub drugi Pan Radny na temat poruszonych kwestii. Chyba mamy prawo prawo jako wyborcy zadawać pytania, a do dobrego tonu należy udzielanie na nie odpowiedzi, bez względu na to czy jeden lub drugi Pan czuje się wobec określonego problemu bezradny. Tu chodzi wyłącznie o próbę oceny Państwa moralności Panowie Radni.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2007, o 22:35

koloooo pisze:myślę że to pytanie należy zadać ogólnie do wszystkich Radnych i tą swoją złość, zapalczywość, zawiść przekuć w czyny panowie wypowiadający się wyżej możecie zorganizować spotkanie aby przedstawić sytuację co się tak naprawdę żle dziej itp. ale wy to umiecie pewnie narzekać i nic poza tym jak te "płaczki wynajmowane do pogrzebu".
a tak naprawdę jakbyście choć troche orientowali się w temacie to radni miasta ani urząd miasta nie ma nic wspólnego ze szkołami średnimi poza tym że leżą na jego terenie. szkoły są finansowane z budżetu powiatu. "wielcy mędrcy".
Pozdrawiam.


Kolego , czy NIWA nie ma radnych w powiecie. Zastanów się co piszesz. Na początku forum jakiś wasz radny nie omieszkał się zareklamować to niech teraz odpowiada. I nie mydlij ludzim oczu.
Na górę

Postautor: koloooo » 14 lip 2007, o 20:12

nieżle się orientuję i wiem że ma ale oni sami zapewne nie rozwiążą problemu potrzeba jest wola większości i wcale nie mydle nikomu oczu co mi zarzucasz., skierowałem myślenie na właściwe tory.
Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2007, o 10:23

Ale wam gęby zatkalo aktywiści NIWIŚCI
Na górę

Postautor: mirosław drzewosz » 17 sie 2007, o 22:47

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:żeby sie nam temat nie zgubił :lol:
a nasz ulubiony radny MD gdzieś przepadł

SZANOWNY WIELBICIELU: JAKO NAUCZYCIEL od 24.06.2007 do końca sierpnia jestem na ustawowym urlopie, zwnym od pewnego czasu przez dzieci WAKACJAMI, niemniej pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 22:51

a z tym urlopem panie MD to tylko do pierwszego p[osiedzenia RP, ktore mże być np.25 sierpnia...i koniec wakacji :)
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2007, o 21:46

o ile wiem regulamin funkcjonowania Rady Miasta jest poniżej Karty Nauczyciela. pozdro
Na górę

Postautor: mirosław drzewosz » 20 sie 2007, o 10:08

miło, że ktoś jeszcze zna częśc, obowiązujących nas wszystkich, przepisów. pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:35

:(
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”