Apel

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 cze 2007, o 21:56

Może po tej ulewie ktoś z gminy pofatyguje się i odwiedzi Lipkę. Wazne zeby przyjechał własnym samochodem nie służbowym. Zobaczymy minę na widok drogi. Panie Wójcie, Zastępco Wójta, Radni zapraszam w odwiedziny.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2007, o 13:06

Chłopie daj sobie spokój.
Jeszcze nie zrozumiałeś że oni specjalnie nie robią tej drogi.
Bo co będą obiecywać przy przyszłych wyborach.
Ze zrobią drogę. A tak naprawdę jej nie zrobią. I tak w kółko.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2007, o 14:52

Jak nie chcą zrobić to chociaż niech sie przejada po aktualnej drodze. moze się w koncu przekonaja, że jest coś nie tak w 21 wieku.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2007, o 17:11

I tak nic nie za uwarzą.
Bo takie trasy przemierzają swoimi luksusowymi drogimi samochodami.
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2007, o 08:12

Ludzie przecież macie radnego z Lipki
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2007, o 12:53

Wiem, że jednym z radnych jest przedstawiciel z Lipki. Pisałem już wcześniej żeby ktoś rady lub wójt wypowiedzieli sie w sprawie drogi. Ale ciszsza, nabrali wody w usta i udaja, że jest ok. Przeciez juz po wyborach, to co tam znaczy droga.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2007, o 23:47

Dzisiaj miałem okazję zobaczyć na własne oczy drogę przez Lipkę w Majdanie G. Po ulewnych deszczach przejezdnośc jes fatalna. Panie wójcie(piszę przez małe w) bo chyba na inną literę w tym wyrazie obecny włodarz nie zasługuje. Ale do rzeczy, przecież obiecał pan na jednym z zebrań, że w tym roku t.j. w 2007 ruszą prace z budową drogi przez Lipkę. Ludzie panu uwierzylia a co pan robi z tymi ludźmi. Widzę w tym jakiś przekręt Więc niech się pan zastanowi z tą drogą. Myslę, że ludzie również się zastanowią przy następnych wyborach wójtów. Ja na ich miejscu to zrezygnowałbym w pierwszej kolejności z zapłatą podatku.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2007, o 23:51

Cos mi się wydaje, że wójt jest osobą niekompetentną a na dodtek to okłamuje ludzi i nie dotrzymuje słowa. Jak nie może poradzić sobie na zajmowanym stanowisku to niech poda się do dymisji.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2007, o 13:04

Każdy kłamca to pijak ,a każdy pijak to złodziej.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:05

Za turystyke trzeba sie wziąć. To jest przyszłość
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”